Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wybory dlaczego :) 2014/11/03 17:03 #151131

Koleżanki, koledzy, forumowicze.
Najwyższy czas przyszedł aby napisać na forum o swojej kandydaturze i w paru słowach dlaczego.
Myślę, że większość z Was zna mnie właśnie z tych wątków innych wpisów, spotkań czy z akcji, w których miałem przyjemność uczestniczyć. Jestem jednym z organizatorów Szombierki Rally Sprint, razem z Mephirem żegnaliśmy „kamienicę na Pogodzie”, czyściłem dworzec i Stalkę.
Przede wszystkim jednym z Was choć rzadko się udzielam ale to może dlatego, że nie lubię się odzywać byle się odezwać, a tylko wtedy gdy mam coś do powiedzenia.
Nie zamierzam Wam obiecywać złotych gór ale jeśli się dostanę to zamkniemy te forum (moje wątki) i otworzymy „ Nasz Radny” czyli miejsce gdzie będę mógł zdawać relację z swojej pracy oraz mógł się z Wami łatwiej kontaktować a Wy ze mną.
Osobiście uważam, że w wielu kwestiach światopoglądowych możemy się nie zgadzać ale warto wspólnie pracować i wymieniać się poglądami, pomysłami szczególnie, że nie jestem alfą i omegą.
Zdecydowałem się na start ponieważ z wieloma decyzjami, które zapadły w naszym mieście lub próbowano przeforsować się nie zgadzam. Uważam, że jeśli coś ma się zmienić to sami musi wziąć los nasz i naszego miasta w swoje ręce bo nikt za nas tego nie zrobi. Henryka Bonka poparłem ponieważ uważam go za wiarygodną, a przede wszystkim uczciwą osobę.
Startuje w Szombierkach i Łagiewnikach. Przede wszystkim proszę Was i Wasze rodziny, znajomych o udział w wyborach za dwa tygodnie o głos na moją osobę i moje koleżanki i kolegów.

Jeśli macie jakieś pytania to jestem do dyspozycji

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone