Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ospałość jak sobie poradzić 2024/02/20 10:18 #198121

Jak poradzić sobie z zamuleniem i sennością. Stety - niestety od niedawna pracuję zdalnie w domu. Nie muszę się rano zrywać, nie maluję się na codzień, wieczorem nie mam zbyt wiele obowiązków więc śpię po 8-9h. Mimo tego jestem zmęczona w ciągu dnia, potrzebuję kofeiny bo nie dałabym rady przetrwać dnia. Kiedy się zastanawiałam czy moje częste ziewanie nie jest objawem choroby. Nie czuję energii by robić wielkie rzeczy i jakoś brakuje mi siły. Czuję się ospała i przez to zmęczona. Proszę poradźcie co robić, jakie nawyki stosować, co jeść, pić, czy suplementować. Jakich mikroskładników może mi brakować, czy zrobić jakieś badania?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ospałość jak sobie poradzić 2024/02/21 09:42 #198124

Polecam jakiś sport przed albo po pracy
Joga, spacery, rower, taniec, akrobatyka, cross fit, pilates, pływanie, cokolwiek.
Poza tym, w Posce ważne jest przyjmować witaminę D, natomiast najlepiej w postaci leku, a nie suplementu.
Jeść i pić - w miarę wszystko, w tym dużo wody.
Weź pod uwagę tę mieszankę ziołową:
loremvit.pl/produkt/energia-i-pobudzenie/
Może znacznie podnieść energię :)

Ospałość jak sobie poradzić 2024/02/23 16:33 #198129

Zmagając się z zamuleniem i sennością pomimo odpowiedniej ilości snu, warto zastanowić się nad ogólnym stanem zdrowia oraz jakością tego odpoczynku. Często problem ten może mieć podłoże zarówno fizyczne, jak i psychiczne. simuli.pl/ oferuje szeroki zakres usług, w tym wsparcie psychoterapeutyczne, które może pomóc w zrozumieniu i przepracowaniu potencjalnych przyczyn zmęczenia. Psychoterapeuci i psycholodzy mogą pomóc w identyfikacji czynników wpływających na Twoje samopoczucie oraz zaproponować strategie radzenia sobie ze stresem i poprawy jakości snu. Dodatkowo, warto rozważyć wizytę u lekarza, który zaleci odpowiednie badania, by wykluczyć niedobory mikroskładników lub inne problemy zdrowotne. Pamiętaj, że odpowiednia dieta, nawodnienie oraz aktywność fizyczna również mają kluczowe znaczenie dla utrzymania dobrego samopoczucia.

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone