Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/06 17:34 #67167

Klub Maluszka mieści się przy ul. Grota Roweckiego w Bytomiu. Jest otwarty w dni powszednie w godzinach 7.30 – 16.30 przez cały rok kalendarzowy oraz w godzinach nocnych (po wcześniejszym uzgodnieniu).
Klub przyjmuje dzieci w wieku 1 – 5 lat.
W ramach opłaty oferujemy dzieciom zajęcia: plastyczne, zajęcia dydaktyczne, nauka j. angielskiego, zabawy ogólnorozwojowe, itp.
Klub przyjmuje zarówno młodsze jak i starsze dzieci po indywidualnym uzgodnieniu z rodzicami/opiekunami prawnymi.
Klub oferuje na swoim terenie również opiekę w sobotę, niedziele i święta oraz w godzinach nocnych po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
Klub umożliwia doraźnie pozostawienie dzieci. Zapraszamy na dzień otwarty Klubu 28 lutego!
www.miniprzedszkole.bytom.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/06 22:49 #67212

• Agnes
  • Agnes Avatar
  • Gość
  • Gość
Klub Maluszka, świetny pomysł z tym klubem. Gratuluję pomysłu i odwagi :) Strona www świetna. Jedyne, czego według mnie zabrakło, to Pani imię i nazwisko. Może się niepotrzebnie czepiam, ale rodzice małych dzieci, którzy mają oddać swe pociechy pod opiekę obcych osób, są często przesadnie ostrożni i podejrzliwi :)

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/07 10:43 #67266

Szczerze mówiąc, ja bez osobistej wizytacji i rozmowy, nie powierzyłabym swojego kochanego dzieciątka na podstawie samego nazwiska, ale Twój pomysł Agnes podsuną mi dodatkową opcje mianowicie zakładkę "wychowawcy" w której znajdzie się krótki opis kwalifikacji, imię i nazwisko oraz zdjęcie danego nauczyciela. Dziękuję bardzo za Twoją sugestie.

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/07 11:09 #67270

• Agnes
  • Agnes Avatar
  • Gość
  • Gość

Szczerze mówiąc, ja bez osobistej wizytacji i rozmowy, nie powierzyłabym swojego kochanego dzieciątka na podstawie samego nazwiska, ale Twój pomysł Agnes podsuną mi dodatkową opcje mianowicie zakładkę "wychowawcy" w której znajdzie się krótki opis kwalifikacji, imię i nazwisko oraz zdjęcie danego nauczyciela. Dziękuję bardzo za Twoją sugestie.

Oczywiście, że bez wizytacji ani rusz :) Dlatego Dzień Otwarty to strzał w 10! :) Jeszcze raz gratuluję pomysłu i cieszę się, że moje sugestie się na coś przydały.

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/07 19:19 #67346

• kloss
  • kloss Avatar
  • Gość
  • Gość
Bardzo "podobają" mi się ceny :blee:

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/07 19:28 #67349

• elwe
  • elwe Avatar
  • Gość
  • Gość

Ceny wcale nie wygórowane. Zważając, że to zupełnie prywatna i komercyjna inicjatywa. Przedszkola i żłobki publiczne też kosztują. I może się okazać, że dla kogoś, kto musi dziecko zostawiać na długo (czego współczuję i rodzicom i dziecku) różnica w cenie wcale nie musi być bardzo duża.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że to kupa forsy...

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/07 19:37 #67351

Jaką by Pan sugerował cenę za edukacje(w tym także naukę języka obcego), ubezpieczenie, wyżywienie i opiekę nad Pańskim dzieckiem? Czy za 9 godzin dziennie faktycznie uważa Pan taką cenę za zbyt wygórowaną? Dodam, iż nie jesteśmy przedszkolem dofinansowanym. Charytatywnie choć mam "wielkie serce" to nie stać mnie na taką ewentualność, aby nie pobierać żadnych opłat. Proszę zapoznać się z cennikiem konkurencji. Wątpię aby znalazł Pan równie rozbudowaną ofertę za tak niską cenę.

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/08 09:17 #67420

• kloss
  • kloss Avatar
  • Gość
  • Gość

Dodam, iż nie jesteśmy przedszkolem dofinansowanym.

No właśnie i tu się zaczyna cały szkopół.Dla rodzin dobrze sytuowanych z jednym dzieckiem to nie problem.Problem sie zaczyna gdy rodzina ma kilkoro dzieci.Na pewno wyjściem byłoby dofinansowanie przedszkola przez miasto no ale na to nie ma co liczyć bo to przecież jest miasto po przejściach.

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/08 21:38 #67535

• Alkocholik
  • Alkocholik Avatar
  • Gość
  • Gość
Ceny chore :)

Jakiś czas temu w Katowicach płaciłem stówkę więcej niż za przedszkole państwowe i było czynne od 6:00 do 20:00 :) bez podwieczorka, ale ze śniadaniem i obiadem.

Chyba że tak skoczyły ceny w ciągu kilku lat....

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/09 09:25 #67571

Ceny chore :)

Jakiś czas temu w Katowicach płaciłem stówkę więcej niż za przedszkole państwowe i było czynne od 6:00 do 20:00 :) bez podwieczorka, ale ze śniadaniem i obiadem.

Chyba że tak skoczyły ceny w ciągu kilku lat....

.
Ceny i owszem poszły w górę przez ostatnie 3 lata. Zresztą, proszę zauważyć co dzieje się wraz z początkiem tego roku. Sama pamiętam jak za przedszkole swojego syna jakieś 3 lata temu płaciłam 270 zł. Na dzień dzisiejszy kwota wynosi prawie drugi raz tyle i trzeba dodatkowo płacić za zajęcia językowe, rytmiczne itp.
Przedszkole o którym Pan pisze zapewne było dofinansowane lub z dość dużą liczbą dzieci. Nasz klub będzie przyjmował na początek 6 dzieci. Docelowo nie więcej niż 10 dzieciątek. Godziny otwarcia również można zmienić (to zależne będzie od potrzeb zainteresowanych rodziców). Co do rodzeństwa stawka będzie pomniejszona. Na stronie wprowadzę stosowne zmiany. Dziękuje za cenne uwagi.

Panie kloss, o dofinansowanie będę z pewnością wnioskować. Uważam, że nasza gmina powinna jakoś wspierać takie kluby skoro sami nie są w stanie zapewnić odpowiedniej ilości miejsc w przedszkolach i żłobkach dla naszych dzieci z czym boryka się masa rodziców.

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/09 22:44 #67662

• kloss
  • kloss Avatar
  • Gość
  • Gość

Sama pamiętam jak za przedszkole swojego syna jakieś 3 lata temu płaciłam 270 zł. Na dzień dzisiejszy kwota wynosi prawie drugi raz tyle i trzeba dodatkowo płacić za zajęcia językowe, rytmiczne itp.

A to ciekawe bo ja za przedszkole w Piekarach płace 8 pln dziennie.

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/09 23:45 #67672

Sama pamiętam jak za przedszkole swojego syna jakieś 3 lata temu płaciłam 270 zł. Na dzień dzisiejszy kwota wynosi prawie drugi raz tyle i trzeba dodatkowo płacić za zajęcia językowe, rytmiczne itp.

A to ciekawe bo ja za przedszkole w Piekarach płace 8 pln dziennie.

Mógłby Pan podać nazwę przedszkola, bo po przejrzeniu ofert z Piekar odnalazłam tylko to www.lawendowagrzadka.pl/Lawendow ... ennik.html , ale stawki są tam zupełnie inne. Chyba, że Pan mówi o zwykłym państwowym przedszkolu, nie prywatnym. Wówczas ta kwota by się zgadzała.

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/10 10:55 #67715

• kloss
  • kloss Avatar
  • Gość
  • Gość

Mógłby Pan podać nazwę przedszkola, bo po przejrzeniu ofert z Piekar odnalazłam tylko to http://www.lawendowagrzad...ka/cennik.html, ale stawki są tam zupełnie inne. Chyba, że Pan mówi o zwykłym państwowym przedszkolu, nie prywatnym. Wówczas ta kwota by się zgadzała.

Miejskie bo takie sa w Piekarach.Natomiast co do renomy to jest jednym z lepszych w okolicy.Wiem,ze ludzie zwożą dzieciaki z całych Piekar a nawet i z poza miasta.

Klub Maluszka - Mini Przedszkole 2011/02/11 21:27 #68024

Mógłby Pan podać nazwę przedszkola, bo po przejrzeniu ofert z Piekar odnalazłam tylko to http://www.lawendowagrzad...ka/cennik.html, ale stawki są tam zupełnie inne. Chyba, że Pan mówi o zwykłym państwowym przedszkolu, nie prywatnym. Wówczas ta kwota by się zgadzała.

Miejskie bo takie sa w Piekarach.Natomiast co do renomy to jest jednym z lepszych w okolicy.Wiem,ze ludzie zwożą dzieciaki z całych Piekar a nawet i z poza miasta.

Panie Kloss, miejskich nie można porównywać z prywatnymi jeżeli chodzi o cenę. W miejskim płaci Pan tylko za jedzonko i jego przygotowanie, całą resztę pokrywa Państwo. Właściciel prywatnego przedszkola musi opłacić sam nauczycieli, czynsz, zusy i tp. Prywatne przedszkola powstają nie po to aby "odbierać" miejskim przedszkolom "klientów", lecz dlatego, że Nasze Państwo nie zapewnia odpowiedniej ilości miejsc w takich przedszkolach. Niestety, mi jako prywatnemu klubowi Państwo nie opłaci kosztów związanych z prowadzeniem takiej działalności, dlatego też ceny są i będą wyższe niż te w przedszkolach miejskich.

28 LUTY - Dzień otwarty Klubu Maluszka! 2011/02/13 19:46 #68167

Zapraszamy na Dzień Otwarty w godzinach 13.00 - 17.30! Będziecie Państwo mogli, oraz wy nasze kochane maluszki zapoznać się z klubem, poznać panie wychowawczynie oraz wspólnie miło spędzić czas na zabawie.

Zapraszamy serdecznie! :)

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone