Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Firma na próbę bez ZUS i Coworking w Bytomiu. 2015/08/24 13:32 #161162

  • Łukasz Sawicki
  • Łukasz Sawicki Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Cześć! B)

FIRMA
Wysokie koszty prowadzenia działalności i ryzyko niepowodzenia to główne powody, dla których ludzie nie decydują się na założenie własnej firmy. Wiadomo – klienci nie przyjdą do nas od razu, a koszty związane choćby ze składkami zusowskimi trzeba ponieść. Rozwiązaniem może być firma na próbę bez ZUS.

Możliwość założenia takiej firmy dają inkubatory przedsiębiorczości. To rozwiązanie pozwala przetestować nasz pomysł biznesowy, zbudować markę i zebrać grono klientów, a wszystko przy kosztach niższych, niż przy prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej. Firma na próbę bez ZUS to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy mają pomysł na biznes, ale nie dysponują budżetem na jego otwarcie albo boją się ryzyka. To rozwiązanie pozwoli im rozwinąć swój pomysł w sprawnie działający biznes bez niepotrzebnego stresu i wydatków. Firma na próbę bez ZUS jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego. Nieważne czy jesteś studentem, emerytem czy bezrobotnym. Wystarczy, że masz pomysł i chcesz go realizować.

COWORKING
A dla osób które już prowadzą firmę a brak im kreatywnego miejsca do pracy lub spotkań z klientami, zapraszamy do naszej oferty coworking. Na czym to polega? Za niewielką opłatą możemy zapewnić sobie dostęp do przestrzeni biurowej, którą dzielimy z innymi osobami. To rozwiązanie preferowane przez freelancerów, jednak coraz popularniejsze także wśród osób, którym do pracy nie potrzeba dużego i drogiego biura, a praca w domu jest dla nich niewygodna. Nasze biuro zlokalizowane w sercu Bytomia posiada multimedialną salę konferencyjną, 2 salki do spotkań z klientami, chillout room oraz strefę cowork z pełnym zapleczem informatycznym.

Nasza lokalizacja:
ul. Rynek 19 (1 p.)
Zapraszam do oględzin biura oraz pytań lukasz.sawicki@inkubatory.pl (przed odwiedzinami proszę o kontakt)

A tu jeszcze zdjęcia :woohoo:
Zdjęcia autorstwa www.momstudio.pl/

Pozdrawiam
Koordynator AIP Bytom
Łukasz Sawicki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone