Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 12:07 #143016

Nie wierzcie temu gościowi! Robi konkursy, w których sam wygrywa a niewygodne komentarze kasuje i blokuje! Nie polecam!
Temat został zablokowany.

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 12:36 #143017

Potwierdzam, znajomy "wygrał" koszulkę pol roku temu, a do dzis jej nie widac :D

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 14:41 #143020

A ja wygrałam kubek i mam go do dziś i dostałam go ok trzy dni po potwierdzeniu wygranej .... B)

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 14:48 #143021

Tak to jest jak konkurencja próbuje oczerniać inny portal. Jeśli ktoś nie wierzy prosze napisac do mnei na priv wyślę zdjęcia w koszulce. Tylko bez zboczeńców proszę. halobytom to super portal widocznie komus nie na rekee xD

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 14:53 #143022

a ja mam pomysl HaloBytom niech zrobi konkurs,gdzie do wygrania bedzie masc na bol dupy to wygrasz na bank :D :silly: :lol:
ja tez moge wyslac zdjecie w mojej nagrodzie ;) jeszcze jakies watpliwosci? :huh: konkurencja-idz kopac dolki pod kim innym moze cos wykopiesz cennego bo poki co bajery cism=niesz az mi cie zal :lol:

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 15:02 #143023

Witam, otrzymałem koszulkę w konkursie.
Byłem w niej widziany, tu i tam :)
Jak bywają poślizgi, to trzeba zapytać. Dużo tego jest, czasem może umknąć.
Życzę wszystkim radości z konkursów. Oczekującym radzę się nie przejmować. I cieszyć dniem.
Foty nie wrzucam, bo w czarnej koszulce, mając swoje spojrzenie i brwi ku górze, powoduję omdlenia dziewcząt :)

Miłego dnia.

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 15:05 #143024

Dziwne nagromadzenie nowych użytkowników z jednym postem akurat w tym temacie... I posty w odstępie zaledwie kilku minut. Śmierdzi mi tu fejkiem...

Czy do tych koszulek dokładają styropianowe pudełko?

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 15:07 #143025

Aneta Życzkowska napisała:
KamilaMiko napisała:
tysia napisała:

A ja wygrałam kubek i mam go do dziś i dostałam go ok trzy dni po potwierdzeniu wygranej .... B)
Tak to jest jak konkurencja próbuje oczerniać inny portal. Jeśli ktoś nie wierzy prosze napisac do mnei na priv wyślę zdjęcia w koszulce. Tylko bez zboczeńców proszę. halobytom to super portal widocznie komus nie na rekee xD
ja mam pomysl HaloBytom niech zrobi konkurs,gdzie do wygrania bedzie masc na bol dupy to wygrasz na bank :D :silly: :lol:
ja tez moge wyslac zdjecie w mojej nagrodzie ;) jeszcze jakies watpliwosci? :huh: konkurencja-idz kopac dolki pod kim innym moze cos wykopiesz cennego bo poki co bajery cism=niesz az mi cie zal :lol:

Dojmujące są te wasze komentarze :whistle: Zamiast tępić knefle na tym forum , wracajcie do świata konkursów i miraży, gdzie wszystko podszyte jest plastikiem i reklamą.

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 15:15 #143026

He he. Zakładałem konto jakiś czas temu już :)
A nawet chyba miałem post w dziale bieganie (chyba, że temat skasowano).
Nie widzę związku, pisania mając 1 post, a np 894802.
Jednak rozumiem emocje, przedstawiam jedynie swoje zdanie.
Życzę by każdy tutaj był zadowolony.

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 15:27 #143027

plastik to ty moze ,masz na drugie ;) widac intencje wasze a my wiemy chyba co mamy,co wygralismy,chyba ze Ty wiesz lepiej :P zal dupe sciska i tyle

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 15:55 #143029

Proszę o powstrzymanie języka. Bytomski.pl to nie Onet. Inaczej posypią się bany.

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 16:26 #143034

tysia napisała:

plastik to ty moze ,masz na drugie ;) widac intencje wasze a my wiemy chyba co mamy,co wygralismy,chyba ze Ty wiesz lepiej :P zal dupe sciska i tyle

Zazdrość jest mi całkowicie obca (tak mnie wychowano , żeby nikomu,niczego nie zazdrościć) idąc dalej w tym temacie . Trafiłem 6 w totka i te 22mln należą do mnie . Rozumiem , że wierzysz mi na słowo i nie potrzebujesz bym to potwierdził zamieszczając fote kuponu lotto. . Dalej sugerowanie , że Bytomski robi" koło pióra" innemu podmiotowi jest absurdalne. To całkowicie inne rzeczywistości, które nigdy się do siebie nie zbliżą a tym samym nie stanowią dla siebie konkurencji.

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 16:35 #143036

No nie mogłam się tutaj nie udzielić. Z tego co wiem, to na HaloBytom to normalne praktyki, że niewygodne komentarze są kasowane czy konkursy nierozstrzygane. Mi to już od dawna śmierdzi i nie lubię sposobu pisania tego gościa. Jak dla mnie to niektórymi działaniami psuje nazwę Bytom. Radio Bytom działało miesiąc (?) chłam niesamowity! Sposób podejścia do innych portali bytomskich? Żenada. Moje komentarze również były kasowane i moja "noga" więcej w tej części internetu nie postanie.
Brawa dla bytomskiego - poluję na Waszą gazetkę co tydzień w piątek, może kiedyś będzie więcej stron do poczytania, bo jak na razie to jedyna gazeta, która jest według mnie obiektywna i pisze sensownie. Pamiętam jeszcze jak zaczynaliście od forum, było to moje swego rodzaju uzależnienie, teraz raczej jestem biernym użytkownikiem i czytam, czytam, czytam, bo jest co.

Powodzenia dla bytomskiego i innych portali! "Powodzenia" dla HaloBytom ;))

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 16:48 #143037

Mephir, za to juz wiesz, ze konkurencja czyta Wasze forum :)

HaloBytom.eu - oszust! 2014/04/14 17:52 #143044

Boże, czy Ty to widzisz...?
Temat roku. Moderator niech posprawdza ip tych "nowych", żeby wykluczyć pisanie z jednego kompa. Tak w ogóle to chyba temat nie wymaga kontynuowania.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone