Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Rejestracja do Poradni przez Internet 2016/04/13 10:25 #165625

Witam Szanownych.
Pragnę Państwu przedstawić możliwość rejestrowania się do Poradni Specjalistycznych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu za pomocą Internetu. Na stronie spi.szpital4.bytom.pl/ możecie Państwo dokonać rejestracji i aktywować konto po otrzymaniu linku aktywacyjnego, który zostanie przesłany na podany podczas rejestracji adres e-mail. Z danymi aktywacji konta jednorazowo, udajemy się do dowolnej Rejestracji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr. 4 w Bytomiu aby autoryzować konto. Po tym zabiegu możecie Państwo rejestrować się do dowolnej Poradni Szpitalnej przy alei Legionów 10 w Bytomiu.

Proszę mi uwierzyć, to naprawdę działa czas oczekiwania na wizytę jest znacznie krótszy niż w realu gdzie nie dość, że trzeba stać w kolejkach do rejestracji, to na dodatek terminy są odległe.
Krótsze terminy w e-Pacjencie biorą się stąd, iż system ma zarezerwowaną pulę w kolejce oczekujących dla pacjentów rejestrujących się przez Internet.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Rejestracja do Poradni przez Internet 2016/04/14 12:08 #165641

No no, 21 wiek!
Na razie nie potrzebuję, ale zapamiętam, że się da.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Rejestracja do Poradni przez Internet 2016/04/14 15:37 #165649

Jednak coś się zmienia, ale tradycyjnie, z niedoróbkami, szkoda.
Wchodzimy na stronę, czytamy "Zapraszamy do rejestracji i zapoznania się z aktualnym zakresem świadczeń dostępnych przez Internet!" - w jaki sposób można się zapoznać z zakresem świadczeń bez rejestracji? Chyba powinno być tak, że sprawdzam, czy "zakres" mnie interesuje, i jeśli tak, dokonuje rejestracji, a nie odwrotnie? Nie, link "Informacje" nie pomaga ;)
Jak już zechcemy się zarejestrować, to mamy regulamin, otwierający się w tym samym oknie przeglądarki, bez linku "wstecz".

Sam regulamin jest bardzo interesujący, zaczyna się od
"DOKUMENT JEST SZABLONEM REGULAMINU WYKORZYSTYWANYM DO CELÓW PREZENTACYJNYCH
Regulamin korzystania ze Szpitalnego Portalu Informacyjnego
§ 1
1. Regulamin określa warunki korzystania ze Szpitalnego Portalu Informacyjnego udostępnianego przez Szpital Demonstracyjny.
2. Szpitalny Portal Informacyjny jest środowiskiem komunikacji służącym do wymiany informacji pomiędzy Użytkownikami a Szpitalem Demonstracyjnym."


Firma, która jest autorem systemu to nie jest jakiś student dorabiający sobie nocami, wsparcie z funduszy europejskich sugeruje, że powinno wystarczyć środków na przetestowanie "interfejsu użytkownika" (dlaczego Adobe Flash, który nie cieszy się dobrą opinią ze względu na bezpieczeństwo?), czy ani firma wdrażająca, ani nikt ze strony Szpitala nie mógł "przeklikać" strony wejściowej w celu wyszukania ewentualnych błędów? :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Rejestracja do Poradni przez Internet 2016/04/14 15:54 #165650

Wiadomo jak to jest z projektami z funduszy unijnych ;)
Grafika u góry tragiczna, trzeba poszukać log w lepszej rozdzielczości, a potem tworzyć.
Dodatkowo strona się rozjeżdża, z lewej strony mamy biało, dupną kolumnę niewypełnioną niczym, następnie zaczyna się strona, którą żeby zobaczyć całą (a raczej zobaczyć całe logo szpitala) trzeba przesunąć w prawo. Co prawda działam na laptopie, ale nawet pod laptopa powinno być to zoptymalizowane.

Regulamin fajny :D BTW @Radek M, u mnie po otwarciu regulaminu można śmiało cofnąć się do głównej strony portalu. Chyba, że nie o to Ci chodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Rejestracja do Poradni przez Internet 2016/04/14 19:34 #165653

Duży plus za poinformowanie o portalu na forum. Bez tego bym się na pewno nie dowiedział o możliwości rejestracji przez Internet. Są pewne wady o których wspomnieli przedmówcy, ale generalnie strona jest bardzo przejrzysta - logowanie, rejestracja, informacje i regulamin - nie ma żadnych zbędnych, odwracających uwagę rzeczy, więc nawet starsze osoby nie będą miały problemu z "ogarnięciem" strony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Rejestracja do Poradni przez Internet 2016/04/20 14:44 #165862

Dziękujemy za uwagi. Strona została przebudowana, mamy nadzieję że się spodoba.

Jeszcze raz zachęcamy do korzystania elektronicznej rejestracji do naszych poradni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone