Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Żywa flaga w Bytomiu 2010/05/04 15:16 #43471

Fajnie, ze tworzenie flagi w dniu 2 maja staje się już na trwałe elementem kiedy o Bytomiu jest pozytywnie w mediach

newsgastro.pl/2010050285595/news ... iasta.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żywa flaga w Bytomiu 2010/05/04 15:30 #43476

  • Edgar
  • Edgar Avatar
  • Gość
  • Gość
Element kampanii wyborczej PO, Piotra Koja, Jacka Brzezinki i Michała Biedy na czele. Kampania jak najbardziej dozwolona, ale bynajmniej bytomski rynek 2 maja to nic innego tylko święto Platformy. Nothing more, nothing less.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Żywa flaga w Bytomiu 2010/05/04 19:41 #43502

www.sferatv.pl/index.php?option= ... id=63&nr=1

Tu można zobaczyć od 7 minuty relacje z uroczystości 3 majowych, oraz właśnie święta flagi. Według mnie wyszło to całkiem zgrabnie.

3.05.2010 Patriotyzm XXI wieku.
13:20
Tegoroczne majowe święto było inne. Musiało tak być, bo przecież wszyscy mamy w dalszym ciągu świeżo w pamięci dramatyczne wydarzenia na lotnisku w Smoleńsku i śmierć ludzi, którzy życie oddali wypełniając swoje obowiązki wobec Polski. Ta śmierć zrobiła na nas tak wielkie wrażenie, bo w zdecydowanej większości śmierć za Ojczyznę, która w naszej tradycji jest uznawana za najwyższy wymiar patriotyzmu, znamy z kart nauczanej w szkole historii lub opowiadań naszych rodziców i dziadków. Coraz częściej słyszymy i łatwo przyjmujemy opinie, że to ofiara życia jest dowodem na to jak bardzo Ci, którzy zginęli w Smoleńsku, kochali Polskę, jakimi byli patriotami.
A przecież to nie prawda. O ich patriotyzmie świadczy przede wszystkim to jak pracowali i co zrobili w swoim życiu dla Polski. Co zrobili, aby Polska była wolna, silna i bezpieczna. Co zrobili aby każdy w Polsce mógł godnie żyć. Co zrobili aby trwała w nas pamięć o tych, którzy przez ponad tysiąc lat pisali historię naszego kraju. Co zrobili byśmy byli dumni z tego, że jesteśmy Polakami.
To jest też wskazanie dla nas. Cieszmy się, że nie musimy jak nasi przodkowie stawać do zbrojnej walki o wolność i niepodległość. Cieszmy się, że z narażeniem życia nie musimy przeciwstawiać się państwu, które depta godność człowieka i wolności obywatelskie. Cieszmy się, że by dziś być patriotą „wystarczy”: uczciwie płacić podatki, głosować w wyborach, znać naszą historię, szanować prawa innych, rzetelnie wypełniać obowiązki urzędnika, sędziego, dziennikarza, lekarza, nauczyciela, policjanta, żołnierza, przedsiębiorcy… .
Jacek Brzezinka


Tak będzie wyglądać strona posła:
jacekbrzezinka.pl/kim-jestem/

Niestety jeszcze nie wszystko działa, ale cieszy że jest. :yes:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone