Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pralnia chemiczna 2012/05/27 17:52 #98019

• Old_Alfer
  • Old_Alfer Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam serdecznie,

chciałem zapytać Was o poradę w sprawie pralni chemicznych w naszym mieście. Wiadomo, że jest ich sporo, tylko różnie bywa z profesjonalizmem obsługi. Sparzyłem się już dwa razy tj. garnitur uległ deformacji po takim praniu. Zastrzegam, że były to rzeczy, które można czyścić w ten sposób. Bywało też, że obsługa po deformacji marynarki chciała ją w zamian wyprasować, tak więc strach mnie ogarnia.

Kupiłem kolejny garnitur i po prostu boję się znów jakichś nieprzyjemności. Jest to garnitur w cenowym przedziale 300-400 zł. Wiem, że to pewnie nie powalający materiał i jakość, ale na lepszy mnie nie stać.

Może ktoś z Was ma taki punkt, w którym nigdy się nie zawiódł i może z czystym sumieniem polecić?

Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pralnia chemiczna 2012/05/28 11:42 #98074

• agpboo
  • agpboo Avatar
  • Gość
  • Gość
I tak chyba większość pralni wysyła towar do Gliwic.

Pralnia chemiczna 2012/05/28 16:22 #98099

• Gosi@
  • Gosi@ Avatar
  • Gość
  • Gość

Witam serdecznie,

chciałem zapytać Was o poradę w sprawie pralni chemicznych w naszym mieście. Wiadomo, że jest ich sporo, tylko różnie bywa z profesjonalizmem obsługi. Sparzyłem się już dwa razy tj. garnitur uległ deformacji po takim praniu. Zastrzegam, że były to rzeczy, które można czyścić w ten sposób. Bywało też, że obsługa po deformacji marynarki chciała ją w zamian wyprasować, tak więc strach mnie ogarnia.

Kupiłem kolejny garnitur i po prostu boję się znów jakichś nieprzyjemności. Jest to garnitur w cenowym przedziale 300-400 zł. Wiem, że to pewnie nie powalający materiał i jakość, ale na lepszy mnie nie stać.

Może ktoś z Was ma taki punkt, w którym nigdy się nie zawiódł i może z czystym sumieniem polecić?

Pozdrawiam.

ja polecam punkt na Witczaka (po tej stronie ulicy, co stacja Shell, zaraz za winklem). Nie wiem czy też oddają do Gliwic, jak sugeruje agpboo, ale mnie nigdy nie zawiedli. Jeśli mam wątpliwość co do trwałości materiału to zawsze ich pytam. Garnituru co prawda nie czyściłam, ale męża eleganckie spodnie, nasze wełniane płaszcze, kożuch po babci i zawsze było ok:)

www.pkt.pl/s/bytom/1977539/praln ... iczna.html

Pralnia chemiczna 2012/06/03 11:08 #98702

• lexie
  • lexie Avatar
  • Gość
  • Gość
Osobiście polecam Pandę w Agorze - oddawałam już kilka rzeczy do czyszczenia chemicznego, w tym ulubioną marynarkę, oddali mi ją w super stanie, polecam dopłacić chyba z 10 zł (nie mam już rachunku, ale chyba 9,99) na warstwę ochronną/konserwującą - Panie na pewno będą wiedzieć o co chodzi - kolor jest odświeżony (działa nawet na trochę już "podblakłe" materiały) a na materiał nie łapią się różne śmieci jak np włókna z innych materiałów.

Pralnia chemiczna 2024/05/21 15:58 #198203

Jak szukacie dla siebie profesjonalną pralnię, która zajmuje się nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami - to możecie tutaj postawić na firmę ekoprogram.waw.pl/ . Oni mają ogromne doświadczenie, wiedzę, posiadają również nowoczesne sprzęty i korzystają z odpowiednich środków chemicznych. Także otrzymacie u nich wszystko czyste i świeże.

Pralnia chemiczna 2024/05/25 09:34 #198204

Za daleko. Jak policzyłam koszty dojazdu to wyszło że lepiej kupić nowe.

Pralnia chemiczna 2024/06/06 15:52 #198217

W Agorze na dole przecież jest pralnia. Kiedyś była Jagiellońskiej, ale już jej chyba dawno nie ma.

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone