Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wybór ogrzewania domu 2021/12/22 13:30 #196113

Cześć czy ktoś z Was robił ogrzewanie elektryczne podłogowe typu kable, maty, folie na podczerwien? Teoretycznie to super rozwiazanie (zwłaszcza w połączeniu z fw), natomiast jak to się sprawdza w praktyce?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybór ogrzewania domu 2021/12/23 09:05 #196117

Grzeje w stopy.
Córka i zięć mają.
Ponieważ na podłogach zbiera się kurz dobrze jest mieć rs.

Wybór ogrzewania domu 2022/07/11 12:05 #196896

Ja mam folie na podczerwień. Fajna sprawa bo programowalna, bo można ułożyć panele i są po 20 min ciepłe, bo wcale nie wychodzi to drogo, bo można uruchomić z pozycji telefony wracając z lotniska, bo montaż jest szybki. Ogólnie mam takie folie w podłodze, plus dodatkowo grzejnik elektryczny w łazience, z którego nie polecam rezygnować bo łazienka jest dzięki temu o wiele bardziej komfortowa w użytkowaniu. Jak będę coś budować to znów tego rozwiazania użyje. Bo niby czego innego?

Pellet, ekogroszek są mało wygodne - poza tym powoli będzie się już odchodziło od paliw stałych na rzecz bardziej ekologicznych rozwiązań
Ogrzewanie gazowe raczej już obecnie też odpada, poza tym z tego co słyszałam nie akceptują już wniosków na nowe przyłącza, tak więc nie można sobie go podłączyć
Pompa ciepła - jest całkiem ok, ale jest dużo droższa od montażu mat czy folii na podczerwień, poza tym obecnie bardzo wiele osób sobie je montuje, tak wiec będzie problem z dostepnościa.

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone