Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
×

Ankieta: lubię się bać podczas filmu

tak
9 81.8%
nie
2 18.2%
Łącznie oddanych głosów: 4 ( Marta Zawadzka, Gojira )
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT:

Horrory 2007/01/06 14:13 #4239

strasznie popularne teraz się stały, zwłaszcza gatunek w którym liczy się krew, laki, krew, flaki,i krew ;) . Nie przepadam, czasami ,mam ochotę ale potem żałuję - zwłascza jeśli horror był dobry. Jeśli oglądam horror, to raczej z kims kto zostanie u mnie na noc od razu ;) .
Wydaje mi się, że w tym natłoku filmów, mało jest tych gondych polecenia. Piła - cała jej seria może, mnie przestraszyła pod względem tej krwi i flaków, ale tak aby jakoś na mnie wpłynąć bardziej to nie. Ogólnie nie pokusiłabym się na jej kolejne części, nuda.
Hostel, też mnie rozczarował, oglądałam sama. Mimo,że generalnie łatwo mnie przestraszyć :) . Egzorcyzmy Emily Rose były już dużo lepsze, niestety wiało amerykańskim zakończeniem, a mogło być dużo lepiej...
Na pewno są tu fani horroru, jaki jest wasz ulubiony film? Co polecacie? co wam się nie podobało.

A filmy typu Świt żywych trupów...pierwszy raz w życiu pomyslałam, że straciłam całkowicie dwie godziny mojego życia ;) .

A filmem, który jako dziecko mnie przeraził choć nie był horrorem, to dramat "człowiek słoń" Lyncha. Od tamtej pory jeden z "ulubionych" moich filmów.
Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
To kocham to miasto, zmęczone jak ja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/07 10:20 #4306

A mi się Świt żywych trupów podobał 001 Resident evil, choć mało tam "bania się" tez mi się podobał, lubie jak trupy chodzą po mieście a ktoś do nich wali całymi seriami 8-) Teksańska masakra piłą mechaniczną mi się wogóle nie podobała, hostelu i piły wogóle nie oglądałem :tease: No i jeszcze "wysyp żywych trupów" czy jak temu leciało był konkretny, no i w jednym z ujęć wspaniałe autko tam stało !roll!
Łukasz Kupidło

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/07 12:43 #4327

No i jeszcze "wysyp żywych trupów" czy jak temu leciało był konkretny, no i w jednym z ujęć wspaniałe autko tam stało !roll!

jej, co ci się w tym podoba?
Zeby to było śmieszne z powodu głupoty, ale nawet z tego powodu =P, nie obrażaj się oczywiście ;)
Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
To kocham to miasto, zmęczone jak ja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/07 17:18 #4376

Ja ostatnio miałem oglądać jedne z gorszych horrorów w moim życiu. Zdecydowanie odradzam Śmiertelna zaraz i Dom śmierci II. Początkowo się śmiałem a potem to już nie wiedziałem czy zacząć płakać. Totalna tandeta.

Ja jestem fanem całej serii Koszmar z ulicy Wiązów z Freddym. Choć film swoje lata już ma to i tak jest bardzo dobry. Do tych najlepszych zaliczyłbym jeszcze Samkosza obydwie części (potrafi nieźle wystraszyć) oraz Piątek 13. Jakoś barddziej do mnie przemawiają starsze filmy.

Resident evil, choć mało tam "bania się" tez mi się podobał, lubie jak trupy chodzą po mieście a ktoś do nich wali całymi seriami

Jak dla mnie ten film jest beznadziejny. Zapewne z tego względu że mam miłe wspomnienia z grą i całkowicie się zawiodłem bowiem film praktycznie wogóle nie nawiązywał do gry. A bać to tam wogóle nie było czego.
Piła jest również bardzo dobra jednak nie widziałem jeszcze najnowszej części.
Tyle na razie :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/07 17:21 #4377

Do tych najlepszych zaliczyłbym jeszcze Samkosza

Ja widziałem pierwszą część i polecam tylko pierwszą połowę filmu. Autorzy Smakosza mieli dobry pomysł na początek, człowiek naprawdę się bał, ale jak później pokazali jakiegoś potworka ze skrzydełkami, który tapetuje ludzkimi szczątkami sobie pokój, to cały urok zniknął.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/07 19:06 #4391

Piła jest również bardzo dobra jednak nie widziałem jeszcze najnowszej części.

co Ci się w tym podoba ?

A oglądaliście "bunkier" ja to chyba widziałam jakieś 5 lat temu, dość ciekawie się oglądało. tylko, że to thriller =P

Wiecie czego nie cierpię...horrorów z ożywającymi zabawkami. Później się boję wejśc do własnego pokoju. W ZABAWKACH jest coś demonicznego. :roll2:
Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
To kocham to miasto, zmęczone jak ja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/07 20:18 #4398

W ZABAWKACH jest coś demonicznego.

Klauny są najlepsze.

Moje najlepsze: Koszmar z Ulicy Wiązów, Evil Dead + Armia Ciemności, Martwica Mózgu, One Missed Call, Christine, Poltergeist, Smętarz dla zwierząt, Jeepers Creepers, Slepik z Marzeniami (Needful Things).

Tyle mi się przypomniało teraz.

Widziałem Piłę 1 i Piłę 2. Oba filmy mnie usypiały. Poprostu nudne. W tych filmach nie ma nic strasznego. One są tylko niesmaczne. Jeżeli kogoś interesuje gore to poszukać sobie spis filmów z tego gatunku.

Horror musi porządnie przestraszyć. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/07 23:59 #4416

A oglądaliście "bunkier"

Ja oglądałem kiedyś "bunkier ss" :roll2: ogólnie wysoce denny, ale przynajmniej można było nacieszyć oczy, że ktoś odważył się nakręcić film o tej "złej" stronie konfliktu.
Co do wysypu to podobało mi się jak próbowali udawać zombie :) No i jeszcze czerwone scirocco stojące na ulicy gdy główny bohater wychodził do sklepu :)
Łukasz Kupidło

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/08 09:19 #4429

bunkie ss...to jednak nie to :hahaha:

Co do wysypu to podobało mi się jak próbowali udawać zombie :) No i jeszcze czerwone scirocco stojące na ulicy gdy główny bohater wychodził do sklepu :)

ja się z początku próbowałam z tego śmiac, ale no...tak było zmasakrowane i głupie, że nawet nie dało się <dla mnie> z tego śmiać =)...
Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
To kocham to miasto, zmęczone jak ja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/08 15:22 #4447

Wczoraj zaliczyłem kolejny crap. To już był trzeci tandetny horror z rzędu. Nie wiem czy nawet można nazwać to horrorem. Otóż chodzi mi o film "Jezioro duchów" nie wiem czy ktoś to oglądał, ale jeżeli nie to gratuluję :P

Koszmar z Ulicy Wiązów, Evil Dead + Armia Ciemności, Martwica Mózgu

Odrazu widać że swój człowiek :P Same klasyki a mimo to wciąż świetne. Mimo wszystko Zawe nie polecam Martwicy :P

Dzisiaj zaliczę prawdopodobnie Świt żywych trupów ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/08 16:43 #4458

Mimo wszystko Zawe nie polecam Martwicy :P

ke?
Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
To kocham to miasto, zmęczone jak ja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/08 16:53 #4460

Ponieważ przez większość filmu krew tryska tam hektolitrami :P Był też moment
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/09 11:08 #4504

Martwica to raczej horror komediowy (ucho w zupie,wozek rodem z Oswiecimia, akcja na hustawce, scena seksu czy tez koncowa masakra ) ale mozna obejrzec.Ale dziwne ze nikt tu nie wspomina o Halloween (szczegolnie 2 pierwsze czesci), Hellraiser i Egzorcyscie.Wspanialy film to Zemsta po latach, Dziecko Rosemary czy cykl Omen.Oczywiscie Koszmar z ulicyWiazow czy Piatek 13-tego to juz klasa sama dla siebie.Warto rowniez zobaczyc Teksanska masakre pila mechaniczna, ale ta pierwsza z 1974r.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/09 11:25 #4508

Hellraiser

Rewelacyjny film.

Martica to komedia. Ale jak było się młodszym to jako komedii tego się nie traktowało :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Horrory 2007/01/09 11:39 #4511

ja spokojnie mogę oglądać tylko takie amerykańskie horrory, jak "koszmar minionego lata", no tak, tylko że one są śmieszne a nie straszne =P ....
Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
To kocham to miasto, zmęczone jak ja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone