Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Ankieta: najlepszy polski serial

M jak miłość
1 7.7%
Plebania
1 7.7%
Magda M
Bez głosów 0%
Na dobre i na złe
1 7.7%
Na Wspólnej
1 7.7%
Złotopolscy
Bez głosów 0%
Świat według Kiepskich
4 30.8%
Rodzina zastępcza
2 15.4%
Pierwsza Miłość
3 23.1%
Łącznie oddanych głosów: 2
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT:

Polskie seriale 2007/01/25 17:42 #6799

Takiego tematu nie mogło zabraknąć.
Oglądacie seriale, ja przyznam, że kiedyś oglądałam, ale obecnie drażni mnie to, że one się po prostu nie kończą, z tego powodu też nie oglądam :D .
Chyba ze pojedyncze odcinki, jak już, to "plebania", nie wiem czemu ale reszta mnie raczej nudzi.
takiej Magdy M nie znoszę, a mimo, że M jak Miłość (przypadkowe podobieństwo w nazwach?)nie jest złe to wydaje mi się takie mdławe :zmartwiony2: .
Poza tym seriale jakie oglądam to ewentualnie seriale komediowe ala "przyjaciele", siadasz przed telewizorem i się śmiejesz przez te 30 minut, czysta rozrywka :luzak: .

Co jest najlepszą stroną w serialach? to Chyba to, że nawet gdy opuścisz 200 odcinków dalej wiesz o co chodzi, a jeśli nawet nie oglądałeś, to dzięki kilku sekundowym reklamówką znasz całą fabułę :muzyczka: ... :co3: :D

Poniżej pierwsza 10-tka zestawienia:

1. "M jak miłość" (TVP2) - 9028,74 tys. widzów
2. "Na dobre i na złe" (TVP2) - 5703,97 tys. widzów
3. "Klan" (TVP1) - 4733,47 tys. widzów
4. "Plebania" (TVP1) - 4613,98 tys. widzów
5. "Złotopolscy" (TVP2) - 3177,05 tys. widzów
6. "Na Wspólnej" (TVN) - 3041,11 tys. widzów
7. "Faceci do wzięcia" (TVP1) - 3033,69 tys. widzów
8. "4400" (TVP1) - 2993,6 tys. widzów
9. "Moda na sukces" (TVP1) - 2847,83 tys. widzów
10. "Świat według Kiepskich" (Polsat) - 2745,11 tys. widzów

Ps. bardzo lubie oglądać rodzinę zastępczą :)
jakbyście chcieli aby dodać jakiś tytuł napiszcie na pw :)

[Edit] Pan Piotr: Uściśliłem tytuł tematu aby założyć temat o serialach nie-polskich.
Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
To kocham to miasto, zmęczone jak ja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polskie seriale 2007/01/25 19:54 #6814

Ijee nie ma mojego serialu Pierwsza miłość z Polsatu :P Jak mogłaś :( Oglądam go bo o tej porze zawsze nic nie leci a na ogół komputer mam zajęty więc coś robić trzeba :wesoly:
Pamiętam że jak miałem zepsuty komputer przez 2 miesiące to oglądałem serial po serialu dosłownie wszystko :lol2:
A najbardziej lubię również komediowe do których zaliczam zarówno Świat według Kiepskich jak i Rodzinę zastępczą (ostatnio puszczają początkowe odcinki :) ).
Moda na sukces w Polsce będzie miała swoją oglądalność przez kilkanaście lat dopóki wszystkie babcie nie wyginą bo to one głównie oglądają ten serial :P

Zawe wyprzedziłaś mnie z tym tematem :D

Polskie seriale 2007/01/25 20:19 #6818

No wlasnie ja tez protestuje przeciwko nie zamieszczeniu "Pierwszej milosci" co prawda ogladam z takich samych powodow jak Bobohawk i dopiero od 403 odcinka ale od tej pory nie opuscilem zadnego :D .Oprocz tego oczywiscie seriale komediowe z niesmiertelnym Alem Bundym i fenomenalnym Kondziem z "Niani" na czele.Nie toleruje tylko "Swietej wojny".

Polskie seriale 2007/01/25 20:30 #6819

Uuu to Ty mniej zaawansowany jesteś niż ja :P Ja to już od roku oglądam z kilkoma przerwami :P Nie wiem ale jakoś dziwnie ten serial mnie wciągnął choć często lubię się pośmiać zarówno z tego jak i innych seriali. Niektórzy aktorzy są tak drętwi i nienaturalni że nie potrafię się powstrzymać.
Rodzinę Bundy jakoś nie trawię, nie wiem ale humor w tym serialu jest dla mnie drętwy :P
Zawe już dodawać do ankiety Pierwszą miłość :zly:

Polskie seriale 2007/01/25 23:19 #6837

Niania, Bundych ale tylko czasami jak mi się na to włączy, bo nawet nie wiem kiedy leci :) M jak miłość kiedyś oglądałem, potem stało się to drętwe, teraz patrze tylko z przymusu. Rodziny zastępczej nie trawie, serial były ok bezt tej całej Alutki, jak ją widzę, albo słysze to mnie krew zalewa :/ A z innych seriali niekoniecznie polskich to Lost i kiedyś SG-1. No i całe dzieciństwo na Klossie i 4 pancernych :) Niestety moje dziecko już tego w tv nie zobaczy :/ Bo niby zakłamanie itp :/
Łukasz Kupidło

Polskie seriale 2007/01/25 23:22 #6839

• cloner
  • cloner Avatar
  • Gość
  • Gość

Bundych

:O Nie wiedzialem, ze jest to polski serial :lol2:

Polskie seriale 2007/01/26 00:36 #6848

Na liście nie ma seriali "kryminalnych" które są o niebo lepsze od tych obyczajowych "sztuczniaków". Seriale na które lubię patrzeć to np. The Outer Limits, X-Files, Babylon5, StarTrek, itp.

Polskie seriale 2007/01/26 00:42 #6851

Napisałem o bundych tylko dlatego, że wcześniej H PB napisał o tym, tak bym pewnie nawet nie pamiętał. A cóż jak się pisze post i robi pare innych rzeczy to potem wychodzą takie kwiatki :D
Łukasz Kupidło

Polskie seriale 2007/01/26 07:31 #6856

Jeszcze zapomniałem wspomnieć Fale Zbrodni z Polsatu :) Ale ten serial akurat oglądam tylko jak trafię, bo później jest Co z tą Polską więc milej się czeka :yes: Jeszcze nie miałem okazji oglądać ani Lost ani Prison Break które na całym świecie mają miliony fanów. Przydałoby się zobaczyć co w tych serialach jest takiego. A nikt nie ogląda wenezuelskich romantyków? :O

Polskie seriale 2007/01/26 09:06 #6862

A nikt nie ogląda wenezuelskich romantyków?

Za stary już jestem, żeby takie coś oglądać :P Poza tym to już nie te lata, kiedy tasiemce były ciekawe :lol2:
Fale zbrodni nie oglądam, ze względu na jednego z bohaterów którego nie trawie :)
Prison Break też nie oglądałem, ale kumpel namiętnie ogląda. Co do Lostów, to ogląda się je z czystej ciekawości :) Co przyniesie następny odcinek :) Choć powiem, że był odcinek który tylko przewijałem, bo aktor o którym opowiadał odcinek mi nie pasował :)
Łukasz Kupidło

Polskie seriale 2007/01/28 00:02 #7003

Moim zdaniem najlepsza jest "pierwsza Miłość", dodalem do sondy.

Polskie seriale 2007/01/28 01:21 #7021

• pzdziech
  • pzdziech Avatar
  • Gość
  • Gość

Art jestem szoku po twojej wypowiedzi :O

Polskie seriale 2007/01/28 17:14 #7088

Art jestem szoku po twojej wypowiedzi :O

Dobrze mówi, Ty się poprostu nie znasz na dobrych serialach :ble2:
Pierwsza miłość bije wszystkie inne M jak Miłość czy Samo życie. Dużym plusem jest też to że nie trwa tak krótko jak Na Wspólnej.

Polskie seriale 2007/01/28 17:38 #7094

A ja wole "Samo Życie" choć go nie ma w ankiecie to zagłosowałem na mój serial nr 2 czyli "Na dobre i na złe" bo sie szkole na przyszły zawód :D

Polskie seriale 2007/01/28 18:14 #7100

Też jestem w szoku. To najgorsza telenowela w Polskiej telewizji. Już nawet Moda(N) na Sukces jest ciekawsza i realniejsza. Z Pierwszej Miłości bije sztuczność i naiwność. Nie wiem jakim cudem potraficie obejrzeć cały odcinek - ja więcej niż minutę nie potrafię...

Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone