Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

User Ratnik w swoich postach szantażuje i pomawia nie podzielających jego przek 2017/04/21 20:38 #171743

Nie jest tajemnicą, że firmy w strategii promocji swojego produktu na rynku posługują się targetem, czyli grupą docelową definiowaną zbiór jednostek o określonych cechach, Odbiorców można klasyfikować według kryteriiów. Najważniejszym z nich jest kryterium psychograficzne obejmujące 3 cechy:
- styl życia,
- osobowość,
- wyznawane wartości.

Teraz wystarczy wybrać postać, która reprezentuje cechy akceptowane przez target i dla targetu powszechnie znana.

Przez wiele lat byli to nasi sportowcy, którzy jednoczyli podekscytownych zdzierających gardła miliony kibiców. Byli też aktorzy znani z dziełl kinematografii polskiej. Filmowe adaptacje arcydzieł literatury polskiej z ich udziałem są znane kilku pokoleniom Polaków.

A teraz spytam. Dla jakiej grupy docelowej o takim właśnie stylu życia, osobowości, wyznawanych wartościach, Waszym zdaniem ikoną jest Aiden Shaw ?. Kto jest odbiorcą filmów z jego udziałem ?. Do kogo zatem była skierowana kolekcja ?.
Chyba wszysto jasne.
Wobec powyższego faktu żałosne i bezczelne wydaje się tłumaczenie marketingowców, o rzekomej i wyjątkowej ekspresji modela. Sporo osób na co dzień bez konieczności pozowania przed obiektywem dysponuje znacznie większą ekspresją niż wspomniany Aiden.
Czuję się zniesmaczony i oszukany, że nasza znana na świecie marka wykorzystując dotychczasową renomę, oszukała nieświadomych niczego wiernych klientów aby na spotkania czy uroczystości rodzinne, okolicznościowe przychodzili w kolekcji skierowanej dla miłośników genitalów Aidena. Dlaczego płącąc sporą kwotę za markowy garnitur mają się utożsamiać z tymi kręgami ?. Ile osób kupiło taką kolekcją swoim synom, poleciło znajomym ?

Ratnik dopuścił się obrzydliwego czynu.
Szantażując publicznym homopomówieniem i oszczerstwami rości sobie prawo do wpływania ma moje przekonania, mojego milczenia w tej kwestii. Dlaczego należy to tolerować ?.

I nie jest tu ważne kiedy oszukana osoba się o tym dowiedziała. WIele osób czując się oszukanych w kwestii swoich przekonań czy wartości, już po czasie złożyło wnioski, które sądy pozytywnie rozpatrzyły przyznając spore odszkodowania..
wiadomosci.wp.pl/mcdonald-s-zaplaci-10-m...ia-6109012887352449a

To nie homofob nie lubi homo, to homo go tak tak nazywają bo go nie lubią.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

User Ratnik w swoich postach szantażuje i pomawia nie podzielających jego przek 2017/04/21 20:54 #171744

Ratnik był jednym z powodów dla których skasowałem konto na tym forum. Nie jedynym, ale dość istotnym. Zaglądam tu raz na kwartał albo i rzadziej.

Polecam przemyślenie czy dyskusja z nim ma sens.

Pozdrawiam
Fantus

PS. Przepraszam, że tak publicznie. Zarejestrowałem się tylko po to, aby wysłać Ci PW Sir Zorro, ale jak się okazuje nie ma takiej opcji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

User Ratnik w swoich postach szantażuje i pomawia nie podzielających jego przek 2017/04/21 21:43 #171745

Ty jesteś naprawdę chory myśląc,że ktoś kupując garnitur utożsamia sie z gwiazdą gejowskiego porno.istnieje jeszcze opcja,że kupujesz produkty kierując się reklamą.Poza tym skąd normalny człowiek ma wiedzieć,ze taki gość uprawiał takie "sporty" ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

User Ratnik w swoich postach szantażuje i pomawia nie podzielających jego przek 2017/04/21 21:47 #171747

Dzięki.Fantus,
Szkoda, że zrezygnowałeś. Może Ghost do którego jakiś czas temu z mojej skrzynki przesyłąłem info o pewnej starej książce prześle Ci na Twoją skrzynkę mój adres e-mail.

Georg - pokaż wszystkim, że potrafisz czytać ze zrozumieniem i potem napisz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

User Ratnik w swoich postach szantażuje i pomawia nie podzielających jego przek 2017/04/21 21:58 #171748

Ble ble ble.Gdybym nosił garnitury to pewnie te z Bytomia.I miałbym gdzieś geja w reklamie.A tak lubię sobie poczytać jak sie podniecasz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

User Ratnik w swoich postach szantażuje i pomawia nie podzielających jego przek 2017/04/21 23:44 #171749

Fantus wracaj...:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

User Ratnik w swoich postach szantażuje i pomawia nie podzielających jego przek 2017/04/22 09:30 #171751

  • Morfi
  • Morfi Avatar
  • Gość
  • Gość
Też mnie jakiś czas nie było, ale prawdopodobnie z powrotem przeprowadzę się do Bytomia, więc trzeba być na bieżąco.
Fantus wróć do Nas :)
Sir Zorro tekst dobry, ale nie trafi do fanów luźnego ubioru oraz klientów kupujących jak najtaniej, twarz marki jest coraz ważniejsza, czy to w ubiorze czy bankowości. Firmy zwracają uwagę kto ich reklamuje i jakie akcje patronują.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

User Ratnik w swoich postach szantażuje i pomawia nie podzielających jego przek 2017/04/22 10:09 #171752

"nasza znana na świecie marka wykorzystując dotychczasową renomę, oszukała nieświadomych niczego wiernych klientów aby na spotkania czy uroczystości rodzinne, okolicznościowe przychodzili w kolekcji skierowanej dla miłośników genitalów Aidena"

Sir Zorro. Naprawdę sądzisz że kolekcja skierowana jest do tak wąskiej grupy odbiorców ?
Zakładając garnitur Bytom nie czuję się miłośnikiem jego genitaliów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

User Ratnik w swoich postach szantażuje i pomawia nie podzielających jego przek 2017/04/22 11:19 #171754

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...

Wczoraj widziałem się z dwójką znajomych gejów, przypomniało mi się co czytałem tutaj na forum, pokazałem zdjęcie i zapytałem ich czy wiedzą kto to jest i wiesz jaka była odpowiedź,
"Po zdjęciu mogę się domyślić że model, ale nie znam" taka to właśnie jest rozpoznawalność tego Modela w gejowskich kręgach :lol:

Ile osób kupiło taką kolekcją swoim synom, poleciło znajomym ?


Pewnie teraz znajomi i synowie porzucą swoje dziewczyny czy żony i rzucą się z pożądaniem na innych mężczyzn noszących garnitury marki BYTOM.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

User Ratnik w swoich postach szantażuje i pomawia nie podzielających jego przek 2017/04/22 17:51 #171760

@Sir Zorro,

przyznam, że miałem na początku ubaw z Twojego tematu i jak go poprowadziłeś. Potem przypomniała mi się ta piosenka, którą dzięki Tobie (albo przez Ciebie) chyba zrozumiałem:Teraz myślę, że to wcale śmieszne nie jest. Skłonność do teorii spiskowych mają często osoby z brakiem poczucia sprawczości, dlatego cieszę się, że chcesz korespondować z Fantusem (Tomem Hiddlestonem), może dzięki temu coś się między Wami wykluje, coś do rzeczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

User Ratnik w swoich postach szantażuje i pomawia nie podzielających jego przek 2017/04/24 18:01 #171786

Ratniku
dopiero po kilku dniach i w ogóle odnoszę się do Twej wypowiedzi, gdyż .... zaniemówiłem kiedy zrozumiałem poziom Twojego dyletanctwa w temacie z którego jesteś taki dumny na forum

To, czego ludzie pierwotni nie potrafili pojąć, nazywali magią. Z czasem, takie rzeczy jak elektryczność czy silnik parowy nazywali dziełami szatana. Dziś jednostki na poziomie IQ Ratnika, spiskami nazywają to czego nie pojmują, a w pionach sztabowych (wielotysięcznych organizacji) zwykliśmy nazywać planowaniem strategicznym, zarządzaniem zmianą, komunikacją. Bo czymże jak nie organizacją w dzisiejszych czasach jest państwo, UE czy podzielony wpływami świat ?

Poczucie sprawczości. No nie. To dopiero strzał w kolano.
Jaki miałeś wpływ na karierę Misiewicza ?.
Jaki wpływ ma ktokolwiek z nas na to aby taki Ratnik przestał się kompromitować w każdym swoim wpisie i sięgnął po podstawową literaturę w tym zakresie ?.
Z książek Dobek-Ostrowskiej, Goban-Klasa, Protkanisa, Aronsona, Volkoffa, Moskovici, Noelle-Neumann i wielu innych mógłby się dowiedzieć jaką ważną rolę w dzisiejszym świecie odgrywa komunikacja, perswazja czy propaganda. Jakie ich odmiany w zależności od potrzeb się stosuje. Czym są w nich są efekty krótkotrwałe, długotrwałe, planowane, nieplanowane. Jak się to planuje, wdraża, kontroluje ?. Jak wygląda relacja SYSTEM-MEDIA- ŚWIAT ŻYCIA
Ale po co ? Łatwiej przecież bez wykorzystania intelektu, skłamać pomówić, wyzwać, przypisać dolegliwość.

Jaki mamy wpływ na przedstawiciela ruchu związkowo-kibolskiego na naszym forum ?.
Prosisz go aby czytał ze zrozumieniem, a on publicznie drugi raz z dumą potwierdza, że i tak nie rozumie przekazu, bo priorytetem jest dla niego dostarczanie mi przyjemności. Zapewne nieborak dalej czyta, bo ciągle chce mi się śmiać. I dla potwierdzenia - niebawem równie szybko powinien się znowu odezwać.

Reasumijąc
Nie szerz, proszę kłamstw o innych użytkownikach forum.
Nie szantażuj innych grożąc przypisaniem im pejoratywnych określeń - których znaczenia, jak wszyscy widzą, nie pojmujesz - gdy nie podzielają wytworów Twojego fenomenalnego intelektu.
Nie używaj w celu pomówienia niezrozumiałych dla Ciebie zwrotów związanych z psychologią czy innymi naukami społecznymi. Zwłaszcza w Twoim wydaniu przypominają bardziej pochrząkiwanie świni na temat teorii względności Eisteina.

Aby Cię dalej nie pogrążać. Wyobraź sobie, że i mi przypomniała się piosenka, która - jak wszyscy zdążyli się dowiedzieć - stanowi siłę napędową Twojego niespotykanego geniuszu.
I tylko pozostaje się zastanawić jak silna musi być tu Twoja sprawca mocz, że taki młody Terence ma na Ciebie aż tak porywający wpływ.


I jeszcze jedno. Czy homofob jest zdolny do powielania tak propagandowego "arcydzieła" ?. Dziwne nieprawdaż ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

User Ratnik w swoich postach szantażuje i pomawia nie podzielających jego przek 2017/05/05 12:41 #172023

@morfi @71hanysek

Jestem obecny, zaglądam czasem, ale udzielać się - póki co - nie zamierzam. Szkoda nerwów :)

@Sir Zorro (lub ktokolwiek inny)

Jeśli chcesz to pisz na maila - fantus@poczta.fm. To taka moja "śmieciowa" skrzynka, więc mogę ją podać publicznie, a tam już dam konkretniejsze namiary na siebie. Jakbyś napisał to najlepiej podbij też ten wątek żeby mi nie umknęło ;)

Pozdrawiam wszystkich. Trzymajcie się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone