Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Prezent na 40 rocznicę ślubu teściów 2023/01/30 12:35 #197378

Szukam pomysłu na prezent z okazji 40 rocznicy ślubu teściów.
Ludzie prości, mieszkający na wsi, na niskich emeryturach, bez zainteresowań czy pasji... Napewno vouchery, karnety na baseny i wycieczki i tego rodzaju rzeczy odpadają na starcie... Książka kucharska to raczej na urodziny niż na wspólny prezent....
Wspólny prezent z szwagrami nie przejdzie...
Przychodzi mi do głowy jedynie kosz prezentowy z kawami, herbatami, słodyczami itp bo to przynajmniej użyją a nie wstawia za szybkę jak serwis kawowy czy sztućce czy ręczniki dedykowane....
Może macie więcej pomysłów ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prezent na 40 rocznicę ślubu teściów 2023/01/30 13:33 #197379

Komplet ozdobnych gwoździ.
Do trumny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prezent na 40 rocznicę ślubu teściów 2023/01/31 10:31 #197380

A może zestaw garnków ? Ja i szwagierki z mezami skladalismy sie i jako wspolny prezent kupilismy zestaw garnkow+ 3 patelnie jeszcze starczylo na rózyczki , garki byly kazdy jeden osobno zapakowany i wymyslilo sie to wnuki wrecza kazdy po jednym garnku a synowie wspolnie patelnie a i wnuki jeszcze po kwiatku wreczały , a i jeazcze starczylo na papier do pakowania i pamiatkę.
Jeśli nie macie możliwości złożenia się na prezent, polecam zajrzeć sobie na stronę z ceramiką Bolesławiecką:
Można zamowić na niej ręcznie malowane ceramiczne kubeczki, które na pewno będą się podobały :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone