Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Forum The End 2022/01/04 20:12 #196177

Ogłaszam oficjalnie że forum bytomski.pl zdechło i nie żyje. Brak adminów i moderatorów którzy wywalili by niektóre indywidua z tego medium.
Można się wylogować i usunąć profil , niewielka strata !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/01/04 21:29 #196178

Jakaś strata jednak jest. Wygrywa Facebook ale to inny format, raczej komentarzy/narzekania do artykułów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/01/05 12:19 #196179

A szkoda. Chyba administracja pt. bytomski.pl nie przykłada się, by forum żyło sprawami mieszkańców. Jednak rzeczywiście Facebook łatwiej dociera do ludzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/01/05 22:37 #196184

Że tu się jeszcze nie wypowiedział Ułom Pański to cud.

Forum już dawno zdechło ale spokojnie bo w przyszłym roku gdy będzie trzeba wesprzeć wołoszka to sobie przypomną. A do tego czasu będzie tu jeden wielki spamognój.

Jest też plus tej sytuacji bo teraz można tu napisać wszystko i nikt tego nie skasuje bo na FB często komentarze znikają bez śladu albo są ukrywane niczym na FB miasta Bytom. Chyba maja tych samych cenzorów na etacie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/02/03 11:01 #196266

Uuuu...a tu taka sytuacja.
Zdecydowanie zgadzam się z autorem wątku.Forum niestety padło.Samopas i brak moderatora(ów) to jedna sprawa.Ale co się stało z FORUMOWICZAMI?Wszyscy przenieśli się na FB?To chyba nie cała prawda.Pamiętam czasy gdy bytomski.pl chełpił się "ilo to odsłon" było danego roku.Teraz cisza bo i chwalić się nie ma czym.Mam wrażenie że to celowe działanie właścicieli portalu.Zostawić samo sobie...efekt widoczny,plan się powiódł.
Szkoda,bo kiedyś to FORUM tętniło życiem,a bieżące dyskusje trwały godzinami.
Wszedłem tu po dłuuuuugiej przerwie.Ale widzę że nic nie straciłem.Nastepnym razem gdy odwiedzę to forum przerwa będzie jeszcze dłuuuuuuuuższa.Tylko nie jestem pewien czy będzie jeszcze po co?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/02/03 19:35 #196269

Ja nie korzystam z tzw. Portali Społecznościowych, więc się nie wypowiem. Trafiłem natomiast na warty polecenia artykuł o uprawie ogórków małosolnych...

Oczywiście żartuję.
Chyba ogólnie epoka forów dobiega, o ile już nie dobiegła końca.
Może jedną z przyczyn jest większy kłopot z pisaniem na forum niż na FB czy TWT podczas prowadzenia samochodu, przechodzenia przez jezdnię i w wielu innych bardziej wymagających uwagi sytuacjach.
W moim wieku mogę już tylko napisać, szkoda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/02/03 20:14 #196270

Kto jest zainteresowany dyskusją o inwestycjach w mieście polecam Forum polskich wieżowców. Jest tam kilka bytomskich wątków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/02/18 19:19 #196310

Niektórym odechciało się tu wchodzić z powodu kilku oszołomów zakochanych w pisie. Sorry, ale tego bełkotu nie dało się czytać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/02/19 12:56 #196311

O ile z tematem mogę się zgodzić, to twierdzenie że Facebook jest lepszy jest nieprawdziwe. Trudno tam wrócić do dyskusji, odszukać stare wątki. Facebook z pewnością wypiera "newsy" natomiast o całej reszcie nie da się tam prowadzić dialogu. Odszukanie tego co mądrzejsi już napisali jest tam praktycznie niemożliwe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/02/19 14:47 #196313

Za Wołosza w mieście nic się nie dzieje, Bytom zdechł to i forum o Bytomiu zdechło. Po prostu nie ma o czym pisać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/02/20 07:19 #196314

Niektórym odechciało się tu wchodzić z powodu kilku oszołomów zakochanych w pisie. Sorry, ale tego bełkotu nie dało się czytać.


I trudno się dziwić, że na forum znajdują się tematy polityczne bo przecież w Bytomiu rządzi koalicja PO-PiS.
Tematy polityczne były szczególnie intensywne w okresie wyborów kiedy wielu chciało wyartykułować swoje poglądy.
Skoro sprawy polityczne nie są dla ciebie interesujące to zawsze mogłeś wybrać bardziej ekscytujące wątki jak nie przymierzająć : co kupić na parapetówkę, jak przykryć rury czy do której kosmetyczki się wybrać.
Niewątpliwie forum wiele straciło bo pewnie w tych tematach zabrakło twoich wiekopomnych przemyśleń
:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/03/08 19:42 #196424

O! w końcu jakiś ,,żywy" temat o zdechłym forum.
Olałem bo strona to jest jedna wielka reklama i spam.
Powinno się nazywać bytomski hasiok....no i beznadziejny silnik i layout tego forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/03/09 20:20 #196438

Tak, niestety forum na bytomskim umarł. To już nie te żywe i zajmujące dyskusje.
Potwierdzam, według mojego odczucia to hasiok a nie poważne forum na którym dyskutuje się o ważnych sprawach dotyczących miasta, kraju i spraw ważnych.
A co pozostało ? Tematy takie jak co kupić mamie na imieniny, jak zlikwidować smugi po mopie, jaką kosmetyczkę wybrać, czym przykryć rury itp.
Można powiedzieć trudno, mamy demokrację i "wolne media" i każdy może wybrać sobie temat i pisać bzdury bo nikt mu nie zabroni. Za chwilę może pojawić się temat - co było na klasówce w VII b :)
Czy ktoś na tym panuje ?
Dyskusje pokazuję mizerię intelektualną większości jego uczestników. Tych sensownych już na forum nie uświadczysz.
Jest to pewnie efekt stanu polskiej edukacji.
Nauczyli pisać, czytać, obsługi komputera (kopiuj, wklej), obsługi kalkulatora ale zapomnieli chyba o myśleniu.
Podstawowe działania arytmetyczne (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie) są możliwe tylko przy pomocy kalkulatora. Bez kalkulatora arytmetyka, w tzw. pamięci lub na kartce . to "wyższa matematyka".
Wielu forumowiczów to prawdziwe "intelektualne" omnibusy. Zabierają głos w każdej sprawie : od uprawy ogródka, po zagadnienia prawa konstytucyjnego i doradzanie w sprawie wyboru kosmetyczki czy podpasek - patrz Georg11, że nie wspomnę o Ułan Pański.
Przy dyskusjach na poważniejsze tematy, gdy zabraknie argumentów to zaczynają się inwektywy i wyzwiska z finezją obszczymurków pijących piwo w bramie, jak :
Baron - "ty jesteś zawszonym bezdennym matołem", "typowe kacapstwo", "ty matole",....
Georg11 - "ty pacanie", "rosyjski trol".
I to jest siła argumentów na moje tezy ?
Czy to forum w tej sytuacji może przetrwać, przy kompletnej bezczynności administratora

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/03/09 20:48 #196439

Jakie są twoje tezy jak ty od chyba 10 dni nie potrafisz odpowiedziec na pytania. I tak jestes rosyjskim trolem bo nie widzisz tego co widzi cały siat poza Rosją.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Forum The End 2022/03/16 20:30 #196530

I trudno się dziwić, że na forum znajdują się tematy polityczne bo przecież w Bytomiu rządzi koalicja PO-PiS.

Trudno. Jednych nie przepadam a drugich nie cierpię. Co nie znaczy że miłośnicy danej opcji mają srać w każdym poście i innych atakować. W okresie wyborczym zwłaszcza miłośnicy PISu mocno się tu udzielali. Zrobili z tego miejsca syf. Trudno. Widocznie adminom to nie przeszkadzało.

Skoro sprawy polityczne nie są dla ciebie interesujące to zawsze mogłeś wybrać bardziej ekscytujące wątki jak nie przymierzająć : co kupić na parapetówkę, jak przykryć rury czy do której kosmetyczki się wybrać.

Są interesujące. Inne tematy mogą być ciekawsze. Niekoniecznie na temat rur, kosmetyczek i parapetówki.

Niewątpliwie forum wiele straciło bo pewnie w tych tematach zabrakło twoich wiekopomnych przemyśleń
:)

Forum wiele straciło z powodu gównoburz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone