Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Remont łazienki (specjalista) 2018/03/11 22:39 #177796

Jak w temacie. Planuję remont łazienki (3 m2). W grę wchodzi mała przeróbka hydrauliki, położenie płytek, instalacja kabiny ...
Polecicie jakiegoś dobrego speca (jak zwykle cena gra tutaj też swoją rolę) ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Remont łazienki (specjalista) 2018/03/12 09:38 #177798

Mi łazienkę dwa lata temu robiła firma "Paulek" z Tarnowskich Gór, którą szczerze i śmiało mogę polecić. Facet zna się bardzo dobrze na remontach, fajnie doradza co jeśli trzeba. Widać ,że solidnie wykonuje swoją pracę.
Pamietam , że przy wyborze to robiłem tak , że zaprosiłem paru fachowców , żeby przyjechali i wycenili ile wyjdzie remont (oczywiscie każdy w innym czasie był zaproszony). Na tej podstawie później wybrałem fachowca ze środka (ani nie był najtanszy ani najdroższy).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Remont łazienki (specjalista) 2018/03/16 10:36 #177904

Na pewno warto zrobić wstępną wycenę i wizualizację całego pomieszczenia. Dzięki temu można sobie dobrać najlepszy układ, kolory, kafle itd. Nawet niektóre markety budowlane oferują projektowanie wnętrz, a to bardzo ułatwia wybór materiałów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Remont łazienki (specjalista) 2024/03/20 13:18 #198143

A tak z ciekawości to ile macie łazienek w domu? I czy warto jest robić dwa prysznice?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Remont łazienki (specjalista) 2024/03/21 09:38 #198144

Dla rodziny 2+2 mamy zaplanowane w domu piętrowym następująco:
- łazienka dla dzieci - prysznic, wc z bidetką, umywalka
- łazienka dla nas - prysznic, wanna, wc z bidetką, umywalka/
- łazienka na parterze (gościnna/do korzystania w ciągu dnia jako wc, ewentualnie dla nas na starość, gdybyśmy się musieloi przenieść z sypialnią na parter) - prysznic, wc z bidetką, umywalka
Nie wyobrażam sobie mieć tylko 1 prysznica, bo jednak to z niego korzystamy codziennie, wanna tylko od czasu do czasu. Ewentualnie, jeżeli masz taką możliwość, do wanny dołożyć parawan, żeby pełniła też funkcję prysznica.
Dobrze jest zerknać sobie do Sanplast, zerknij sobie na ich armaturę i ceramikę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone