Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Oscary 2011 2011/02/25 19:26 #70287

Macie jakieś typy na tegoroczne Oscary?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oscary 2011 2011/02/26 06:59 #70307

  • de Torquemada
  • de Torquemada Avatar
  • Gość
  • Gość
"Na tapecie" powinny być cztery filmy- "Czarny łabędź", "Social Network", "Jak zostać królem" i "Incepcja"...

Spróbuję coś ustrzelić (przynajmniej w głównych kategoriach):

najlepszy film- "Jak zostać królem"
najlepszy aktor- Jesse Eisenberg, "Social Network"
najlepsza aktorka- Natalie Portman, "Czarny łabędź"

Niedługo się przekonamy czy coś trafiłem :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oscary 2011 2011/02/27 10:34 #70439

Mnie całkowicie zaskoczyła nominacja dla Social Network. Film poprawny, ale nic poza tym. No, ale magia Facebooka jak widać działa również w Holywood.

Obejrzałem wszystkie nominowane poza Toy Story (dziś nadrobię). Rozrzut jest bardzo duży, są filmy o powolnej narracji, są też pędzące jak pociąg przez centrum Nowego Jorku :)

Najlepszy film: również stawiam na Króla choć kto wie czy Incepcja nie zrobi niespodzianki.

Aktor: Firth, bez dwóch zdań. Zagrać jąkałę jest trudno. Zagrać jąkałę, który był postacią historyczną i do tego angielskim królem - mistrzostwo.
Aktorka: Portman. Cały film to właściwie jej popis. Bardzo przekonująca, a wykonanie ostatniego tańca jako czarny łabędź... aż ciarki przechodzą.

Aktor 2-planowy: chyba Bale, bo jak zawsze z poświęceniem. Choć mnie osobiście bardzo podobał się Hawkes w Winter's Bone. Straszny choć niewiele go było widać na ekranie.
Aktorka 2-planowa: Steinfeld. Zuch dziewczyna, dobrze równoważyła jak zawsze specyficzną grę Bridgesa.

Co do pozostałych nominacji... kogo one obchodzą? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone