Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

dj BOBMO w Jazz Clubie Fantom -14.11.2015 2015/11/07 14:43 #162604

14 listopada w Jazzclubie Fantom wystąpi francuski dj BobmoBOBMO – czyli Hugues Rey – zajmuje się muzyką taneczną już dziesięć lat. Jego twórczość przez lata była podporą niezależnej paryskiej wytwórni Institubes - nieistniejącej już legendy francuskiej sceny elektronicznej. Na początku – w połowie lat dwutysięcznych – BOBMO znany był z surowego stylu, bezlitosnego brzmienia w stylu ghettohouse przełamywanego czasem ironicznym – lub nie – wtrętem z francuskiej piosenki. I z nieobliczalnego zachowania na scenie. Dziś ponoć dojrzał, tak przynajmniej twierdzą entuzjastyczni wobec twórczości BOBMO krytycy. Stał się pełnoetatowym producentem z jedenastoma wydawnictwami na koncie i współwłaścicielem wytwórni Marble. „Wyjące wstawki i zachwycająco ignoranckie wycinki wokalu” – orzekł krytyk musictresspass – „ BOBMO zastąpił trudnymi do sklasyfikowania, kontemplacyjnymi wycieczkami na szczyt rave'owej góry”.

Był już prawie wszędzie: we wszystkich stolicach Europy, w Ameryce, Japonii i Australii. Występował na festiwalu We Love Sounds w Australii, Electronik[k] we Francji czy słynnym WMC w Miami. Czas na Bytom.


Bilety:
25zł/30 zł
Dostępne w sieciach: biletomat.pl, ticketpro.pl, ticketportal.pl oraz na miejscu w dniu wydarzenia.
O Festiwalu Ars Cameralis 2015:


Na Festiwal Ars Cameralis zapraszamy przede wszystkim tych, których autorski upór nie prowadzi na pierwsze strony gazet. Zaglądamy w kąty lokalnych barów i sal koncertowych an całym świecie. Nie szukamy kompromisów i jesteśmy otwarci na eksperymenty. Pośredniczymy między artysta a widzem. Co roku przyglądamy się z zaciekawieniem, co wyniknie z ich spotkania. Czasami interakcja bywa tak udana, że nie mija kilka miesięcy, a artyści wracają na Śląsk.

Program festiwalu: www.arscameralisfestiwal www.arscameralisfestiwal.pl .pl
Facebook: www.facebook.com/cameralis
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone