Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Czy bytomskie biblioteki przyjmują książki? 2018/10/26 18:32 #181497

Mam pytanie trochę na marginesie kultury i sztuki...

Czy bytomskie biblioteki przyjmują książki? Mam lekki nadmiar książek (różne gatunki) i chętnie się pozbędę. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy bytomskie biblioteki przyjmują książki? 2018/10/26 19:43 #181506

Ja oddaję w bibliotece na Sobieskiego.
Książki oczywiście w dobrym stanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy bytomskie biblioteki przyjmują książki? 2018/10/27 02:59 #181518

Dziękuję za odpowiedź.

A czy wie Pan może, czy przyjmują wszystkie gatunki (sensacja, fantasy, literatura faktu etc.) czy też mają jakieś "preferencje"?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy bytomskie biblioteki przyjmują książki? 2018/10/27 07:01 #181520

Dziękuję za odpowiedź.

A czy wie Pan może, czy przyjmują wszystkie gatunki (sensacja, fantasy, literatura faktu etc.) czy też mają jakieś "preferencje"?

Jak na detektywa z zawzięciem to stawiasz dość prozaiczne pytania.Może skorzystaj z tego?
www.biblioteka.bytom.pl/index.php/kontakt
Pamiętam że swego czasu w Bytomiu był organizowany jakiś kiermasz z książkami chyba na pl.Grunwaldzkim.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy bytomskie biblioteki przyjmują książki? 2018/10/27 18:30 #181546

Co pewien czas MBP we współpracy ze Śląskimi Blogerami Książkowymi organizuje wymianę książek. Można przyjść, dać swoje książki i w zamian zabrać taką samą liczbę książek spośród przyniesionych przez innych uczestników. Natomiast jeśli książka jest nowa, to można wymienić ją na dwie. Byłem raz na takiej wymianie i przyznam, że wybór był spory i dało się znaleźć różne ciekawe tytuły.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy bytomskie biblioteki przyjmują książki? 2018/10/27 19:03 #181556

Jak na detektywa z zawzięciem to stawiasz dość prozaiczne pytania.Może skorzystaj z tego?
www.biblioteka.bytom.pl/index.php/kontakt

Nie ma tu odpowiedzi na moje pytanie. Kiedyś na innej podstronie znalazłem informację, że książki ogólnie przyjmują, tyle że jak mam jechać do biblioteki po to, żeby książkę oddać za darmo zamiast wyrzucić do makulatury (co też zrobię za darmo, i to nawet "bardziej darmo", bo nie muszę inwestować w czas/benzynę:)), to chciałbym wiedzieć, że mam po co jechać. :) A jak zadzwonię, to założę się, że usłyszę "proszę przynieść, zobaczymy" (znam z autopsji z innej biblioteki).

Wiem, że są np. takie biblioteki, które przyjmują np. niemal wyłącznie nowe bestsellery. Stąd pytanie.

Pamiętam że swego czasu w Bytomiu był organizowany jakiś kiermasz z książkami chyba na pl.Grunwaldzkim.

Dzięki, poszukam informacji, może kiedyś jeszcze będzie.

MephiR, również dziękuję, zastanowię się nad tą opcją. Choć ja raczej bardziej książek chciałbym się po prostu pozbyć (wszystkie nowe kupuję w formie e-booków - nie stoją i nie kurzą się potem na półce, a książkę jednak tak trochę głupio mi wyrzucić - tak mnie wychowano).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone