Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zaginął starszy mężczyzna. Rodzina prosi o pomoc 2014/10/13 22:43 #150245

W sobotę 11.10.2014 około 14:30 wyszedł z domu i nie wrócił - Marian Bajan, ma 75 lat, 168 cm wzrostu, oczy piwne, czarno – siwe, krótkie, kręcone włosy, przygarbioną sylwetkę i porusza się wolno.

Rodzina wysłała komunikat do mediów:

10641066 862758377068795 1587331808128167643 nZwracam się z prośbą do wszystkich, którzy mogą w jakikolwiek sposób pomóc w odnalezieniu mojego dziadka. Wyszedł z domu w sobotę (11.10.2014) około godziny 14:30. Od jakiegoś czasu pojawiały się u niego symptomy demencji starczej, być może również wczesnego stadium choroby Alzheimera. Ma zaburzenia pamięci. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że stracił orientację w czasie i w przestrzeni. Ostatnio widziany był w Bytomiu w okolicach śródmieścia - ul. Oświęcimska - Powstańców Śląskich - Mickiewicza. Trop za nim urywa się przy ulicy Witczaka. Nazywa się Marian Bajan, ma 75 lat, 168 cm wzrostu, oczy piwne, czarno – siwe, krótkie, kręcone włosy, przygarbioną sylwetkę i porusza się wolno. Prawdopodobnie ma na sobie brązowe materiałowe spodnie, granatową bluzę z wzorami na klatce piersiowej i czarne pół buty na wsuwanie. Może mieć trudności z poruszaniem się, być ubrudzony lub otępiały. Jeżeli ktokolwiek z Was zauważy osobę pasującą do tego rysopisu to proszę o pilny kontakt z najbliższym komisariatem policji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaginął starszy mężczyzna. Rodzina prosi o pomoc 2014/10/14 07:55 #150258

Może to zabrzmi groteskowo ale chyba coś jest w powietrzu.
Dzisiejszej nocy, a w sumie to nad ranem po godzinie 4-tej "odwiedziła" mnie starsza Pani. Delikatnie zapukała parę razy w drzwi. Nie mogłem w żaden sposób dowiedzieć się po co przyszła i gdzie mieszka. Zaprosiliśmy ją do środka, daliśmy wody, żona zaczęła na spokojnie ją wypytywać gdzie mieszka, co się stało itp. Ja w międzyczasie zadzwoniłem na policję aby przyjechali i spróbowali ustalić co się stało.
Przed przyjazdem policji udało nam się dowiedzieć jak się nazywa i gdzie mieszka - na szczęście na tym samym osiedlu, parę ulic dalej.
Pani ta nie wyglądała na przestraszoną, nic nie wskazywało, że się coś złego stało choć częściowo zdawała sobie sprawę że nie wie gdzie jest.
Patrol przyjechał po 25 minutach i okazało się, że to już trzeci raz kiedy odwożą ją do domu więc była im znana.
Co więcej wspomnieli, że dzisiejszej nocy jest ona trzecią osobą z demencją którą odstawiają do miejsca zamieszkania.

Tak więc pilnujcie swoje babcie i dziadków bo jak widać różnie może się dziać.
Mam nadzieję, że Pan Marian wróci cały i zdrowy do domu.

Zaginął starszy mężczyzna. Rodzina prosi o pomoc 2014/10/14 13:08 #150276

Osoba została odnaleziona! Cała i zdrowa. Dziękujemy wszystkim za pomoc! :)

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone