Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Finał WOŚP już za tydzień – co będzie się działo w Bytomiu? 2016/01/03 12:49 #163861

Już w niedzielę, 10 stycznia, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 24. W tym roku wolontariusze będą gromadzili pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych oraz na zapewnienie odpowiedniej opieki medycznej seniorom. Zbiórce tradycyjnie towarzyszyć będzie szereg koncertów i wydarzeń kulturalnych. Co będzie się działo w Bytomiu?


Wolontariuszy zbierających pieniądze na ulicach Bytomia będzie można spotkać od samego rana. Wydarzenia towarzyszące finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczną się jednak o godzinie 11:00. To właśnie wtedy dla mieszkańców, na bytomskim rynku, zagra Orkiestra Dęta bytomskiej „Budowlanki”.

Z tego samego miejsca, chwilę później, w ramach czwartego już przejazdu rowerowego dla WOŚP, wyruszy Stowarzyszenie Rowerowy Bytom. W tym roku z okazji 24. edycji „Orkiestry” rowerzyści przejadą 24 kilometry. Akcję połączą z kwestą – równocześnie będą zbierać pieniądze do puszek. Każdy z uczestników przejazdu będzie miał przyklejone na rowerze odblaskowe serce. Szczegóły na temat akcji można znaleźć tutaj.

Od godziny 14:00 w muszli koncertowej parku miejskiego rozpocznie się szereg koncertów. Dla bytomian zagrają: Lost and Dust, Li', Bronix, Full Light, Lao Carma, Kolbyskry, Chaos i Absynth. Będzie można wziąć udział także w pokazie zumby. Na scenie pojawi się również kabaret Ameljush.

O 17:00 ruszy licytacja przedmiotów przekazanych Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy oraz tych z logotypem fundacji. Znajdą się wśród nich chociażby: gitary ozdobione graffiti zawierającym logotypy występujących na finale zespołów, specjalne płyty z ich utworami, koszulki, kubki, kalendarze kieszonkowe WOŚP-u.

Tuż po licytacji – o godzinie 19:00 – wystąpi gwiazda wieczoru, legendarny, grający od ponad 30 lat zespół punkrockowy – KSU. Na zakończenie bytomskiego finału WOŚP odbędzie się tradycyjne, światełko do nieba. Będzie można podziwiać je od godziny 20:00.

Każdy, kto chciałby przyłączyć się do akcji i przekazać przedmiot na licytację nadal może zgłaszać się do bytomskiego sztabu WOŚP.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Finał WOŚP już za tydzień – co będzie się działo w Bytomiu? 2016/01/03 13:47 #163862

Pokazów ratownictwa nie ma?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Finał WOŚP już za tydzień – co będzie się działo w Bytomiu? 2016/01/03 14:53 #163864

A co na to PiS?Dalej toleruje tę szarlatanerię? :cheer: :cheer: :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Finał WOŚP już za tydzień – co będzie się działo w Bytomiu? 2016/01/03 23:31 #163873

Te 20 lat temu widziałem w tym sens - teraz się zaczynam zastanawiać czy powinno to być kontynuowane w taki sam sposób, byliśmy wtedy w innej sytuacji i politycznej i gospodarczej jako kraj, teraz gramy, zbieramy a kolejki coraz dłuższe...co z tego że szpitale zawalone sprzętem jak badań nie ma za co i komu wykonać itp..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone