Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/10 10:44 #173342

 - W czasie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Bytomiu, przewodniczący...

Bytomska Inicjatywa Społeczna straciła radną, która postanowiła zasilić szeregi Prawa i Sprawiedliwości. Klub ten w radzie miejskiej liczy już pięciu członków i stał się najliczniejszy z opozycji.


 - W czasie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Bytomiu, przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości Alfred Pyrk ogłosił, iż swój akces do Klubu zgłosiła radna Iwona Pakosz - czytamy na stronie bytomskiego Prawa i Sprawiedliwości.

Iwona Pakosz jest radną od 2012 roku, gdy po referendum w Bytomiu odbyły się przyspieszone wybory. Do Rady Miasta dostała się z klubu Bytomskiej Inicjatywy Społecznej i wówczas od wyborców otrzymała 327 głosów.

W kolejnych wyborach, które odbyły się w 2014 roku, znacznie poprawiła swój wynik i otrzymała 628 głosów. Teraz zdecydowała się opuścić szeregi BIS i dołączyła do PiS. Dzięki temu Prawo i Sprawiedliwość stało się najliczniejszą partią opozycyjną i w swoich szeregach ma pięciu radnych.

Iwona Pakosz z zawodu jest nauczycielką języka niemieckiego. Obecnie pracuje w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu. Ponadto jest tłumaczem przysięgłym i bięgłym sądowym z zakresu języka niemieckiego.

fot: iwonapakosz.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/10 11:47 #173344

Oj, i jeszcze będzie rósł. Pierwsze szlaki przetarte.
Ciekawe ile osób z BIS- u jeszcze w tym roku przejdzie do PiS-u aby scementować tę trwającą lprzez ata koalicję.
Nikogo też nie zdziwi, kiedy do wyborów cały BIS łącznie z Kurzątkowskim i Snochowskim przejdzie do PiS, aby w finale ogłosić Wielki Powrót Damiana Bartyli..

I w ten sposób rozmyje się odpowiedzialność za toksyczne odpady w Bytomiu, bo przecież BIS-u nie będzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/10 22:04 #173349

Oj bredzisz Zorro, bredzisz. PiS nie jest zainteresowany pozyskiwaniem kogokolwiek z BiS, spośród osób, które trwają w nim - rzec by można - do końca. To po pierwsze. po drugie, nigdy nie było żadnej koalicji, tego typu plotki były i są przez PiS dementowane od lat, także w mediach, zresztą co to za koalicja, gdzie "koalicjant" na 5 przedstawionych budżetów głosuje przeciwko 3? dość dziwna, nie uważasz? Co to za koalicjant, który nie popiera żadnych najważniejszych dla prezydenta pomysłów prywatyzacyjnych i opowiada się - wbrew prezydentowi - za każda propozycja przeprowadzenia referendum w tych sprawach. No i najważniejsze. PiS jest jedyną siłą polityczna w Bytomiu, której nie da się obciążyć jakąkolwiek odpowiedzialnością za "toksyczne odpady" w Bytomiu. Jedyną, która w tej sprawie jest w stanie zrobić porządek.

PS. W najnowszą plotę rozpuszczaną "na mieście", głoszącą, iż członkiem PiS został Kazimierz Bartkowiak tez wierzysz?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/11 11:04 #173354

@Szeregowy
Za obecny stan miasta nie odpowiada tylko personalnie Damian Bartyla, który przecież osobiście nie wyrzuca śmieci na wysypisko. Odpowiada za to znacznie szersze grono osób które tym miastem rządzą lub rządzą w miejskich spółkach takich jak BPK. I tu już nie można powiedzieć że PiS jest taki święty, prawy, sprawiedliwy i czysty.

Zacytuję: www.tygodnikprzeglad.pl/sztukmistrz-bytomia/
"Tak więc do wyborów samorządowych w roku 2010 Damian Bartyla ruszył jako kandydat PiS."
"Bytomska Inicjatywa Społeczna stanowi dość przypadkowy konglomerat z jednej strony środowisk prawicowych wywodzących się z PiS, z drugiej – działaczy Polonii Bytom oraz przeciwników poprzedniego prezydenta Piotra Koja."
Teraz PiS ma w szeregach kolejnego członka BiS, który ucieka z tonącego okrętu.

Tak więc ja bym z tym reklamowaniem PiSu w kilku wątkach i ćwierćprawdami dla lemingów dał sobie spokój, my pamiętamy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/11 11:13 #173355

I sytuacja się powtarza. I tak przez lata.

Ta sama propagandowa retoryka z weekendowego kursu dla trolli - bredzić, majaczyć, konfabulować, fantazjować, uroić sobie.
Czy Wy na tych swoich klubowych spotkaniach dyskutujecie ?. Czy wymieniacie spostrzeżenia bądź uwagi ?. A może tak jak wszyscy dookoła - bredzicie, majaczycie, konfabulujecie, fantazjujecie, ścigacie się w swoich urojeniach ?.
Wydaje mi się, że nie jest to odpowiedni czas aby przypomnieć Ci jaki to przymiotnikiem tę retorykę określiłem. To po pierwsze.

Po drugie. Twój przekomicznie brzmiący wykręt. "PiS nie jest zainteresowany pozyskiwaniem kogokolwiek z BiS, spośród osób, które trwają w nim - rzec by można - do końca. " można zinterpretować tylko w jeden sposób.To zaproszenie wszystkich osób które trwają w nim - rzec by można - max na 99,9 %...
Czy w ten sposób chcesz przekonać, że p. Iwona nie twkiła w nim na 100 % ? To wobec tego na ile ? hę

Po trzecie to to, że teoretycznie nie było żadnej koalicji.W praktyce zaś, arytmetyka pozwalała na to aby BIS swoje pomysły wprowadzał w życie nawet bez PiS-owskiego poparcia. PiS wolał się asekurować wstrzymując się już wtedy od głosu.- czyżby już od 2012 coś już Was niepokoiło ?. Ale wystarczyło tylko żeby opozycja głośniej wytknęła nieprawidłowości czy patologii a wtedy głównym zadaniem PiS-u było natychmiastowe jej uciszanie.
Przeciw BIS-owi, PiS zaczął występować dopiero niedawno, wtedy gdy nie wypadało się już nie sprzeciwiać rozmiarom patologii. Dość dziwne, nie uważasz?

No i najważniejsze - Kto w 2012 przyjechał z Warszawy aby w Operze agitować plany referendystów ?.

Wspominasz ponadto, że PiS-u nie da się obciążyć odpowiedzialnością za "toksyczne odpady" w Bytomiu. To dlaczego MInister Szyszko ani ZIobro nie dali nakazu natychmiastowego wstrzymania tego wałka na parę miliardów ?.
Ciekawe jest też to, że forumowy adwokat PiS- u i Bartyli o lotniczym nicku, jak za starych lat zniechęca do stanowczych działań przeciw temu procederowi. Nie wydaje Ci się to dziwne ?

PS.
Co do członkowstwa Kazimierza.
Język pogardy od lat stosowany przez bytomskie struktury PiS-u - którego tak często we wpisach przewodniczącego doświadczamy na forum - tak skutecznie od lat zraża rzesze wielu wartościowych, wykształconych i kulturalnych ludzi nieobojętnych na los miasta, że zapraszanie do swoich struktur górniczych związkowców, działaczy BIS-u, Bartkowiaka, Kurzątkowskiego, Snochowskiego czy samego Bartyli jest jedynym sposobem na przetrwanie tejże partii w mieście.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/11 15:03 #173358

Nazwanie bredni - bredniami to nie tzw. "język nienawiści", ale stwierdzenie faktu. Tym oczywistszego, że drugiego twojego wpisy (czy komentarza kol. powyżej) nawet komentować nie warto. Pomimo to, spróbuję.

Można by zapytać, kto niby "rządzi" czy "rządził" BPK z nadania czy poparcia PiSu? Rekomendowany przez nas wiceprezes został usunięty z tej firmy po kilku miesiącach. bynajmniej nie za to, co wychodzi dzisiaj. Opieranie się na wyrwanych całkowicie z kontekstu, ahistorycznych banialukach z betonowego "Przeglądu", jako na źródle jest tyleż śmieszne, co żałosne. Było to już tyle razy wyjaśniane, że aż dziw bierze, że ktoś wciąż, z uporem maniaka, wyciąga i przetwarza te wypociny.. Owszem, DB był kandydatem PiS w 2010 roku ( W 2010 - 7 lat temu). W związku z, przeprowadzonym na zlecenie, zatrzymaniem go przed wyborami przez CBA, zmuszeni zostaliśmy wówczas do zmiany nazwy komitetu, bowiem, DB w tamtej chwili kandydatem PiS nie mógł zostać, a ani on, ani PiS, trzy czy cztery dni przed wyborami nie był w stanie "na szybko" stworzyć nowego komitetu, z innym kandydatem. Wybory w 2010 zostały przegrane - z perspektywy czasu można rzec Bogu dzięki - i każdy z nas poszedł w swoją stronę.

W roku 2012 wsparliśmy - tak jak chyba wszystkie bytomskie organizacje oprócz PO i BPM - inicjatywę referendlaną, bowiem była to inicjatywa ze wszech miar słuszna. Rządy PO nie były - jak chyba niektórym dzisiaj się zdaje - dobrymi rządami dla miasta. Podobnie jak dzisiaj, także i wtedy zadłużenie miasta rosło w zastraszającym tempie, a proceder "gospodarki odpadami" zaczynał wtedy rozkręcać się na dobre. Brak jakiejkolwiek wizji dla miasta (no, chyba, że "Energię kultury" ktoś za taką wizję uznaje), podwyżki czynszu, plany wprowadzenia "deszczówki", likwidacja szkół, etc... sprawiły, że udało się zmobilizować bytomian do pójścia do referendum i odwołania złej władzy. W działaniach tych wsparł nas nawet prezes PiS, który osobiście przyjechał do Bytomia (i nie do Opery jak piszesz, ale do MGB), poprzeć tę inicjatywę, którą do dzisiaj uważam za duży sukces obywateli.

W tym samym roku tak PiS, jak i Bartyla szli do wyborów pod swoimi szyldami. W Komitecie Bartyli znalazły się osoby - nie, jak pisze "przegląd" 'wywodzące się z PiS", ale osoby, które z list PiS startowały, a wywodziły się z różnych środowisk + 1 były członek partii Prawo i Sprawiedliwość, który po tym, jak zdecydował się startować z innego niż PiS komitetu, został z partii usunięty. Po wyborach, piS zawarł z Bartylą (a nie z żadnym "BIS") ustne porozumienie programowe w ramach którego zadeklarowaliśmy, iż dobre pomysły zostaną przez PiS poparte, a złe oczywiście nie. Tak też było i wielu kluczowych dla DB pomysłów PiS nie poparł, uznając je za złe rozwiązania dla miasta. Mowa tutaj przede wszystkim o budowie stadionu, 3 projaketach budżetu (czy jest jakiś ważniejszy dokument dla miasta) czy prywatyzacji miejskich spółek. Pomniejsze, w rodzaju inicjatywy uchwałodawczej pomijam. Nasze wsparcie za to, zdobywały te propozycje głośnej opozycji, które były niekorzystne dla prezydenta, ale w naszym przekonaniu korzystne dla miasta, jak chociażby propozycje referendum w sprawach przyszłości miejskich spółek. Prezydentowi zarekomendowaliśmy także wtedy 3 osoby do ewentualnego wykorzystania w decyzjach personalnych. Żadna z nich dzisiaj nie pełni stanowisk, na które została powołana, a pierwszy z nich, związany z BPK, zwolniony został chyba już po kilku miesiącach. Bynajmniej nie za to, co wszyscy widzimy dzisiaj. Oczywiście nie jest tak, jak piszesz, jakoby prezydent bez nas mógł zrobić wszystko z powodów 'arytmetyki". Jeśli mógł to dlaczego nie zrobił? Dlaczego nie sprywatyzował tego wszystkiego do czego się gotował i co zapowiadał. Polityka polega na tym, że nie o wszystkim mówi się głośno i nie wszystkie decyzje zapadają w oparciu, wyłącznie o "arytmetykę".

Przekomicznie - używając Twoich słów - brzmi Twoja interpretacja tego co napisałem. Być może nie pamiętasz (ml nie pamięta lub nie wie na pewno), ale p. Iwona Pakosz nie przeszła z BIS do PiS. Kilka miesięcy temu, po aferze z fragmentami "Deloitte" wystąpiła z BIS i była radną niezależną. Dopiero niedawno podjęła - samodzielnie - przyjętą przez nas bardzo przychylnie decyzję o wstąpieniu do Klubu radnych PiS. Decyzje podjęła z powodów czysto merytorycznych, każdy, kto ma w sobie chociaż trochę dobrej woli wie, że jedynie piS jest w stanie przywrócić bytom na właściwe tory. To my, nie mamy żadnych zobowiązań (jakichkolwiek) wobec kogokolwiek, to my, nie jesteśmy w żaden sposób "umoczeni w odpady". A patrząc na to co robimy od kilku tygodni, można by rzec, że już zrobiliśmy więcej, niż wszyscy razem wzięci przez ostatnie lata.

Kolejny raz powtórzę, iż nie jest prawda także i to, że PiS zaczął występować "niedawno" przeciwko Bartyli. Pierwszy raz przeciwko prezydentowi wystąpiliśmy już, niemal chwile po jego wyborze, gdy głosowaliśmy przeciwko jego pierwszemu budżetowi. także moje oświadczenie o braku koalicji nie pochodzi z 2016 czy 2017, ale z roku 2014 - czyli drugiego roku rządów DB.

Minister Szyszko, ani Minister Ziobro nie maja żadnych możliwości zamknięcia wysypisk w Bytomiu. Tutaj wszystkie (dosłownie wszystkie) karty w ręku ma prezydent miasta i marszałek. Ustawa o odpadach, po wejściu w życie nowelizacji w styczniu 2017, daje im nawet możliwość wymierzenia kary administracyjnej do 1 miliona złotych. Prawo nie daje jakiemukolwiek ministrowi żadnego prawa do ingerowania w takie sprawy, z jakimi mamy do czynienia w Bytomiu. Natomiast mogę Cię zapewnić, że minister spraw wewnętrznych posiada wiedzę na temat odpadów w Bytomiu i odpowiednio ją wykorzystuje. Są to oczywiście sprawy wewnętrzne tego resortu, zatem ja o żadnych szczegółach nie wiem. i dobrze.

Język kłamstwa, jakim posługujesz się w ostatnim akapicie, skutecznie natomiast zniechęca mnie do podjęcia polemiki z tym co w nim wyprodukowałeś. Gdybym miał wymienić to, co nie jest w nim kłamstwem, musiałbym zacytować wyłącznie przecinki i kropki. Oczywiście masz prawo żyć na Marsie, jednak wypowiadając się na tematy Ziemi, dobrze byłoby czasami na tę Ziemie zejść.

Życząc udanego weekendu, pozdrawiam nienawistnie i pogardliwie. Według Ciebie, inaczej nie potrafię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/11 23:49 #173362

Dzięki za szczegółową odpowiedź. Starasz się, ale...

... cóż poradzić można. kiedy Ty pamiętasz swoją wersję, a inni pamiętaja prawdziwą wersję. I na dodatek tej Twojej nie nazywaja ani językiem kłamstwa. ani bredzeniem.


Sopotkanie otwarte Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami Bytomia

6 września, o godzinie 18.00, w budynku Opery Śląskiej, przy ul. Moniuszki 21 w Bytomiu rozpocznie się spotkanie Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami miasta.

za www.krakow.pis.org.pl/article.php?id=20855

mimo wszystko dziękuję i życzę miłego weekendu. Wszystkim się przyda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/14 09:35 #173365

Cóż, nic nie poradzę na to, iż lepiej pamiętam od Ciebie gdzie i kiedy organizowałem spotkania z Jarosławem Kaczyńskim w Bytomiu. To, które linkujesz i o którym piszesz, nie było organizowane w sprawie referendum. We wrześniu, w Operze Śląskiej JK uczestniczył w konwencji wyborczej PiS, organizowanej PO REFERENDUM, w związku z nadchodzącymi wyborami.

www.deon.pl/wiadomosci/polska/art,14776,...ie-jest-jedynym.html

Spotkanie PRZED REFERENDUM, zorganizowane było w marcu 2012 roku w Muzeum Górnosląskim. Co więcej, nagranie z tego spotkania, od 5 lat "wisi" w necie :0Widocznie dlatego nikt nie pisze, że kłamię czy bredzę :)

pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/14 12:02 #173366

PS. A tutaj informacja z Bobrka, z maja 2010 roku. Tak dla przypomnienia, że odwołana władza nie tak bardzo się różniła od tej dzisiejszej.

www.tvs.pl/informacje/opary-amoniaku-tru...go-bobrka-2010-05-05

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/18 00:41 #173436

Szeregowy - nie przejmuj się. Zorro już któryś raz lata po forum i szuka zaczepki słownie obrażając użytkowników, konfabulując i wyciągając jakieś dziwne rzeczy nie wiadomo skąd. Ja się dziwie że tutaj moderacji w ogóle nie ma na forume? Ghost? Mephir? :|

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/18 12:16 #173442

Szeregowy - nie przejmuj się. Zorro już któryś raz lata po forum i szuka zaczepki słownie obrażając użytkowników, konfabulując i wyciągając jakieś dziwne rzeczy nie wiadomo skąd. Ja się dziwie że tutaj moderacji w ogóle nie ma na forume? Ghost? Mephir? :|Widzisz Baron. sprawa wygla tak.
Podziękowałem Szeregowemu, życzyłem przyjemnego weekendu i przez szacunek do obecnych działań PiS- u w polityce zewnętrznej odpuściłem sobie, nie rozwijając tegoż wątku..

Jednak atakując mnie z prywatnych pobudek, oddałeś Szeregowemy niedźwiedzią przysługę, który przypominając film z prezesem sam siebie zaorał.

Wystarczyło posłuchać co takiego mówił prezes. A tak na marginesie - jaki inny polityk tego kalibru przyjeżdża do Bytomia kilka razy w roku aby w trybie nadzwyczajnym obalić starą władzę i zastąpić ...hm ... takim BIS-em ? hę

8:10 - 10:15
"[...]tylko ta kwestia, kieruje mnie ku innej, bardzo ważnej, którą trzeba umieć postawić w wymiarze tego miasta [...] to jest kwestia władzy w Bytomiu, na Śląsku. Skoncentruję się w tej chwili na Bytomiu. [...]. np. likwidacja znakomitego techniku nr 4 - wiele wskazywało by , przynajmniej z mojego punktu widzenia, bo ja znam w Polsce, dziesiątki, setki takich przypadków, [...]
Otóż wedle tego mojego doświadczenia, to tutaj chodzi nie tylko o istniejące rzeczywiście ograniczenia finansowe, no już napewno nie chodzi o zmniejszanie się populacji dzieci, młodzieży, w tym wypadki młodzieży, bo przecież nabór do tej szkoły był doskonały, tylko chodzi po prostu o różnego interesy, o gmachy, o atrakcyjne gmachy".


Cóż sama prawda - finanse miasta się polepszyły, Polki, a szczególnie bytomianki rodzą na potęgę i zasypała nas cała masa pozwów i wyroków za handel atrakcyjnymi gmachami miejskimi.

Powtórzę raz jeszcze :
Zwrot Szeregowego "PiS nie jest zainteresowany pozyskiwaniem kogokolwiek z BiS, spośród osób, które trwają w nim - rzec by można - do końca. " można zinterpretować tylko w jeden sposób.To zaproszenie wszystkich osób które trwają w nim - rzec by można - no, max na 99,9 %...
Czyli pozyskiwanie z BIS-u wszystkich, którzy od pierwszej haniebnej uchwały z lutego 2013, dotyczącej podwyższenia progu do 13 000 podpisów w inicjatywie obywatelskiej
www.bytomski.pl/forum-mobile/polityka-i-...wcza?start=60#159062

aż po trwające przez pięc lat, ba po dziś dzień rujnowanie finansów miasta, jego dorobku kulturalno-sportowego i zatruwanie miasta za kilka ładnych miliardów, za którymi stać mogą osoby, które według dziwnych kryteriów "nie do końca" są umoczone na max 99,9 %..
Moralnym obowiązkiem jest - i chyba każdy się zgodzi - aby działaczom tej dziwnej Inicjatywy szkodzącej miastu uniemożliwić dalsze ratiwanie miasta przed sobą samym, już pod szyldem innych parti.

Czy domaganie się tego co publicznie powiedziałl prezes jest obrażaniem i konfabulacją ?

13:05 - 13:40
"Na to zgody nie ma. Jeśli jakaś włądza popełnia ciężkie błędy, to jednak musi tego później ponieść konsekwencje, przynajmniej w zakresie politycznym.
A my dzisiaj, Szanowni Państwo, wszyscy w gruncie rzeczy płacimy za wyjątkową wręcz nieudolność tej władzy.
Jej przykładem, takim najbardziej ewidentnym, przeliczalnym, kwantyfikowalnym jest to wszystko co się dzieje w finansach publicznych".


Czy według Ciebie, działacze BIS-u kojarzonego z doprowadzeniem miasta do ruiny nie tylko pod względem finansów ale i inicjatyw obywatelskich spółek miejskich, klubów, działań izolującyh Bytom w kontekscie komunkacji i czekającej nas katastrofy ekologicznej, mogą sobie według czyjegoś dziwnego widzi mi się "nie do końca" zmieniać przynależność aby trzecią kadencję ratowali miasto ? Najpierw przed Kojem a teraz przed samym sobą ?
Jeśłi według Ciebie obrażam, szukam zaczepki i konfabuluję, a Ty tylko "szukasz administratorów na forumie" - zajrzyj do szanowanego bytomskiego tygodnika. Odśpiewaj Łubu dubu i w ogóle zaglądaj wszędzie tam, gdzie tylko potrzebę odczuwasz.

A może - i tu pozwolę sobie trochę pospekulować - to ty miałeś być następny w kolejce tych "nie do końca" ? ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/19 00:48 #173457

No i proszę - nadawałbyś się na harcownika, winszuję. Niemniej twoje konfabulacje pod moim adresem mnie nie wzruszają. I tak znowu zamilkniesz na kilka dni i przyczepisz się do kogoś innego w innym wątku za tydzień, typowe. EOT.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/19 11:54 #173460

Zdanie o radnych PiS odczytać można wyłącznie w taki sposób: PiS w Bytomiu nie jest zainteresowany wzięciem na swoje listy w przyszłych wyborach kogokolwiek z BIS.

A już sugerowanie, że ktoś przyjeżdża do Bytomia po to, aby wspierać inne organizacje niż jego, to już majstersztyk. Psychiatryczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/19 12:58 #173462

Szeregowy,
już nie wiem ile lat Cię prosić abyś na forum nie popisywał się słownictwem o którym nie masz bladego pojęcia, a który możesz znać co najwyżej ze spotkań ze specjalistami lub ulotek przy lekarstwach.

Nie dysponując odpowiednimi dyplomami i certyfikatami aby tego typu zagadnienia poruszać, robisz wszystko aby upodobnić się do pewnego farmaceuty, który ubzdurał sobie, że jest mądrzejszy od generałów z wieloletnim szkoleniem i stażem, którzy to powinni mu salutować, a oficerowie trzymać mu parasolkę.. Wiemy jak skończył. A tak bardziej dosadnie, to jak świnia pochrząkająca o teorii względności Ensteina.

Zrozum, że jedynie szkodzisz sobie i swoim przełożonym dając przykład "poszanowania" potencjalnych wyborców stosując wobec nich zwroty typu konfabulacja, urojenia, brednie, majaczenia, przypadek psychiatryczny .... itp

Mnie i moich znajomych ciekawi jak długo jeszcze Twoje chamskie zachowanie będą tolerować Twoi przełożeni. No bo chyba nie chcesz publicznie oświadczyć, że wyrażenia tego typu to codzienny język komunikacji stosowany w PiS-ie.
Nikogo nie dziwi zatem fakt, że co niektórzy woleli w 2012 startować z innych organizacji niż PiS. To już majstersztyk.
A jeśli chodzi o użyty przez Ciebie zwrot "Psychiatryczny", to ten fragment przemówienia od 8min10sek do 10min15sek też bym tak nazwał. I cieszę się, że w jednym jesteśmy zgodni.

Jeszcze raz uprzelmie Cię proszę. Nie szukałem i nie szukam zwady, ale mam prawo wymagać aby przewodniczący miejskiego oddziału ogólnopolskiej partii, swoim brakiem wychowania nie przynosił jej wstydu, szanował potencjalnych wyborców, rozumiał słowa którymi publicznie obrzuca ludzi nieobojętnych na losy miasta, a przede wszystkim nauczył się podstaw dyskursu gdyż jego umiejętności komunikacyjne ograniczają się do obrzucania prymitywnymi wyzwiskami. .

P.S.
za publiczne oświadczenie
"Zdanie o radnych PiS odczytać można wyłącznie w taki sposób: PiS w Bytomiu nie jest zainteresowany wzięciem na swoje listy w przyszłych wyborach kogokolwiek z BIS."
dziękuję i mam nadzieję, że zostanie dotrzymane.
pozdrawiam, życzę udanego weekendu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytomski PiS rośnie w siłę. Nowa radna w szeregach 2017/08/19 23:37 #173474

I tak to jest z pisem. Wykręca się od tego co wszyscy widzą. Z listy pisu startował nie kto inny jak Daniel Skiba, wiceprezes BPK a do niedawna prezes. To właśnie on jest odpowiedzialny za skandaliczne wydzierżawienie miejskiego wysypiska na 15 lat. Do niedawna jednym z dyrektorów ZBM był pan Jamrozik (nominat pisu) przykładów by się znalazło więcej. Pis najpierw wrzucił bytomianom kandydata Bartylę lansowanego przez lokalnego posła a później zawarł jawną koalicję stołkową. W zamian za co Bartyla ma do dziś przedziwnie skuteczną ochronę w organach ścigania. PIS od 2 lat prawie rządzi ma prokuraturę na usługach i dalej za śmieci w Bytomiu nikt nie beknał. Wszystko w temacie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Robert CzykielGhost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone