Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Robert Rabus: Przyganiał kocioł garnkowi, czyli Koalicja ślepa na jedno oko 2019/07/15 08:35 #185271

Ów Radny podnosił kwestie związane z dawną władzą. „Dawna władza”,...

Szanowni Bytomianie (tylko przypominam, że piszę „z dużej litery” przez wzgląd na szacunek do Państwa),

Niedawno na „bytomskim.pl” ukazał się felieton autorstwa Radnego Macieja Bartkowa, który w swojej treści zawiera mnóstwo uproszczeń, subiektywizmu i nie do końca zgodności z prawdą. Dużo też było ataków na mnie i innych ludzi, a mało skupienia się na rzeczywistym problemie. Co prawda, spodziewałem się ostrej kontry, jednak myślałem, że atakować mnie będzie ktoś inny; nie sądziłem, że będzie to Radny Bartków, który coraz bardziej wyrasta na adwokata Prezydenta Wołosza...i to adwokata, który najbardziej broni Jego polityki. Rozumiem, że Koalicję PO&PIS (i In) łączy silny związek, ale żeby aż tak, to nie wiedziałem.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Robert Rabus: Przyganiał kocioł garnkowi, czyli Koalicja ślepa na jedno oko 2019/07/16 17:43 #185303

Panie Radny, aktualna władza jest tak samo nieudolna jak była Wasza. Nie ma żadnej różnicy w sprawowaniu władzy przez jednych czy drugich. Wasz Prezydent Bartyla zatrudniał na dobrych stołkach swoich nieudolnych kolesi i znajomków, teraz jest dokładnie tak samo. Nikomu z Was nie zależało na mieści ani na jego mieszkańcach. Zgodzę się że Wam lepiej wychodziło zarządzanie zielenią miejską (pytanie za jakie pieniądze), im natomiast udało się uzyskac dofinansowanie do budowy lodowiska. O tym co Wy zrobiliscie ze stadionem miejskim przy Olimpijskiej i do czego doprowadziliście klub którego odznake dumnie nosiliście w klapie marynarki chyba nie będę przypominał. 5 spadków, iluś prezesów z pensjami 20 tys zł miesięcznie wypłacanymi oczywiście terminowo, odprawy liczone w setkach tysięcy złotych. Rozwaliliście stadion który został zmodernizowany z publicznych pieniędzy, ZLIKWIDOWALIŚCIE POLONIĘ BYTOM po to żeby założyć wydmuszkę PT Bytomski Sport w której w ciągu 2 lat Wasi nominaci doprowadzili do 2 mln zł długu, i smialiście sie wierzycielom w twarz udając ze to nie Wy. A ile natworzyliście jeszcze innych podmiotów z Polonią Bytom w nazwie to już naprawdę potrzeba kilku lat skrupulatnej działalności odpowiednich organów żeby się w tym połapać. Tak że naprawdę, radziłbym się skupić na czym innym a nie wytykaniu błędów obecnej władzy. Mieliście swoje 6 lat, z czego ponad 4 z absolutną większością w RM i co z tego wynikło ? Radni pokroju Snochowskiego, Polonia na 5 szczeblu rozgrywkowym i zdewastowany stadion. Tyle po Was zostało. Zapewniam ze przyjdzie czas ze zostaniecie rozliczeni nie tylko przez służby i organy ścigania, a przez ieszkańców tego miasta, wieści również chodzą po mieście ze niektórzy z Was juz zostali rozliczeni w ten czy inny sposób. Nie jesteście anonimowi i na anonimowość nie możecie liczyć. Tym bardziej polityczną. W kolejnych wyborach nikt o Was już nie będzie pamiętał, i Wasza błyskotliwa samorządowa kariera legnie w gruzach tak jak legł stadion przy Olimpijskiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Robert Rabus: Przyganiał kocioł garnkowi, czyli Koalicja ślepa na jedno oko 2019/07/17 08:39 #185306

Robert, weź Ty chłopie sobie daj spokój ze swoimi wypocinami! Jako człowiek wychowany na Polonii się skompromitowałeś! Kolega powyżej wymienił powody mojego twierdzenia. Twoje wodolejstwo z mównicy czy to pisane jest słabe, bo nic nie zrobiliście i nic za Wami nie stoi, w sensie dokonań. Pewno sobie wymyśliłeś że będziesz felietony pisał ...i na tym się jakoś pobujasz, bo już nic więcej nie możecie spartolić. Twoja maniera na sali sesyjnej rodem z ambony, jak i to pisanie niczego nie zmieni. Ty i Twój kolega z filmików ponad dobro miasta, mieszkańców i klubu z którego się obaj wywodzicie postawiliście na dobro swoje. Dlatego weź swoje felietoniki ślij prosto do niszczarki...

ps. zrobiliście z Bytomia wysypisko śmieci a tu masz trochę informacji że można inaczej
bytomski.pl/polityka/23944-kolejna-bitwa...e-z-odpadami-wygrana

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Robert Rabus: Przyganiał kocioł garnkowi, czyli Koalicja ślepa na jedno oko 2019/07/17 10:31 #185307

Nie rozumiem po co Wy odpisujecie na te wypociny...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Robert Rabus: Przyganiał kocioł garnkowi, czyli Koalicja ślepa na jedno oko 2019/07/17 23:42 #185330

Rabus kiedyś był normalny chłop, niestety polityka go zniszczyła, stroniący od alkoholu stał się kompanem Kupijaja, który za kołnierz jak każdemu wiadomo nie wylewa. Szkoda...niech się skupi na dzieciach z Ośrodka bo on jak i jego kompani są już przegrani. Mam nadzieję, że dożyję chwili kiedy zostaną ukarani za te wszystkie machlojki i doprowadzenie Polonii i stadionu do takiego stanu!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Robert Rabus: Przyganiał kocioł garnkowi, czyli Koalicja ślepa na jedno oko 2019/07/19 12:37 #185355

Nie ma co bronić przegranej sprawy.Lepiej uderzyć się w pierś i powiedzieć mea culpa.
Tak jak powyżej...polityka zepsuła porządnego kibica.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Robert Rabus: Przyganiał kocioł garnkowi, czyli Koalicja ślepa na jedno oko 2019/07/19 15:20 #185357

Panie Radny, aktualna władza jest tak samo nieudolna jak była Wasza. Nie ma żadnej różnicy w sprawowaniu władzy przez jednych czy drugich.


O tym właśnie pisałem przed wyborami, że nie ma na kogo głosować w Bytomiu bo jedni są drugich warci. Dlatego od lat nie uczestniczę w żadnych wyborach i uczestniczyć nie będę. Nie zamierzam się taplać w jednej kałuży z tą polityczną trzodą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone