Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

GP: Były prezydent przyznawał mieszkania nawet z dnia na dzień 2019/07/25 17:33 #185466

W wydaniu ze środy Piotr Nisztor, opisuje aferę w bytomskiej...

Rządy Bartyli kopalnią afer? Gazeta Polska pisze o przyznawaniu mieszkań przez byłego prezydenta.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GP: Były prezydent przyznawał mieszkania nawet z dnia na dzień 2019/07/26 10:50 #185474

Może radny Rabus sie odniesie? Czy odwagi brak?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GP: Były prezydent przyznawał mieszkania nawet z dnia na dzień 2019/07/26 11:49 #185479

Radny ci powie, że tamci kradli, więc my też musimy, po czym poczuje się rozgrzeszony, pójdzie do kościoła, wciepnie 2 zł do koszyka, przyjmie komunię i powie przed kamerą, że jest gorliwym katolikiem z dziada pradziada.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GP: Były prezydent przyznawał mieszkania nawet z dnia na dzień 2019/07/26 12:21 #185481

Niestety Proboszcza P. już w św.Jacku nie ma więc tak łatwo nie będzie jak było...
Ale fakt ! trochę jak schizofrenik z rozdwojeniem jaźni.
Jak inni mogą to czemu nie ja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GP: Były prezydent przyznawał mieszkania nawet z dnia na dzień 2019/07/26 12:42 #185484

Co ta informacja wnosi do sprawy?Jeśli była wina powinna być kara,tyle w temacie.
Mam wrażenie że niektóre tematy w przestrzeni publicznej dawno umarłyby śmiercią naturalną gdyby nie wałkowały ich media.
A tak mamy nowele typu wyżej opisana czy choćby z krajowego podwórka:"grabież 250 mld za rządów PO-PSL" albo "PIS przejmuje sądy".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GP: Były prezydent przyznawał mieszkania nawet z dnia na dzień 2019/07/26 14:47 #185490

Hanysek, trzeba to przypominać na każdym kroku by już nigdy te osoby nie dostały żadnych stołków w Ratuszu.
Jestem pewien, że każdy tam machlojki robi, ale tak perfidnie i na taką skalę jak przez ostatnie 6 lat nikt nie okradł Bytomia jak ekipa Bartylowców.
Kradli perfidnie pieniądze ze spółek (Snochowski v siostra) , mieszkania , ustawione przetargi itd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GP: Były prezydent przyznawał mieszkania nawet z dnia na dzień 2019/07/26 18:00 #185496

Jeżeli kradli to proszę zgłosić to na pl.Kościuszki. Jeżeli tego nie można zgłosić to znaczy,ze robili to zgodnie z prawem.Tu już nic nie poradzimy skoro takie jest prawo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone