Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Bytom przyjazne miasto 2013/01/19 21:18 #118450

dla kolegów :)

katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... ajomi.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bytom przyjazne miasto 2013/01/19 22:29 #118466

Ukończył kursy zarządzania oświatą i jednostkami służby zdrowia. - Ma więc potrzebne doświadczenie

W tym jednym zdaniu jest wszystko...

Ktoś chyba musi zajrzeć do słownika pod hasło "doświadczenie".

Bytom przyjazne miasto 2013/01/19 23:01 #118472

Maćku- to poruszająca lektura na dobranoc :) Podobnie, jak te artykuły poniżej cytowanego przez Ciebie :D Czasami kreatywna głowa bez znajomości tematu faktycznie zdziała wiele dobrego- kto wie, może się sprawdzą na stanowiskach. Tak, czy siak- jestem nadal wielką fanką komercjalizacji usług medycznych w Polsce i likwidacji NFZ jako płatnika, to pomoże wywalić na zbity pysk każdego Królika i kolegów Królika.

Bytom przyjazne miasto 2013/01/19 23:11 #118473

kto wie, może się sprawdzą na stanowiskach.

Magda, błagam... To ja poproszę na prezesa KGHM. Kto wie, może się sprawdzę...

Bytom przyjazne miasto 2013/01/19 23:13 #118474

Fantus - to był sarkazm :luzak: Ten kraj schodzi na psy, pradziadowie się w grobach przewracają jak widzą ten b...el- nie wiem, czy jeszcze raz by szli na fronty wiedząc jak będzie wyglądała demokracja w wykonaniu Tuska i mianowanych przez niego "specjalistów"

Bytom przyjazne miasto 2013/01/21 21:59 #118624

wiedząc jak będzie wyglądała demokracja w wykonaniu Tuska i mianowanych przez niego "specjalistów"

Chyba raczej wszystkich rzadow jakie byly po 89' , wszedzie byla prywata, kolesiostwo i zasada bmw.

Bytom przyjazne miasto 2013/01/22 11:20 #118661

Ale pod rządami PO miało być przeciez inaczej. lepiej. Chyba, że cos źle zrozumiałem?

Bytom przyjazne miasto 2013/01/22 12:44 #118670

• jurda
  • jurda Avatar
  • Gość
  • Gość

Ale pod rządami PO miało być przeciez inaczej. lepiej. Chyba, że cos źle zrozumiałem?

To hasło tak samo dotyczy każdej opcji. Nie wyłączając twojej. Nigdy nie słyszałem, żeby nowi chwalili poprzedników. A takie urywanie ciągłości zaczętych projektów i robienie wszystkiego "od nowa i po swojemu" wprowadza jeszcze większe zamieszanie.

Bytom przyjazne miasto 2013/01/23 14:50 #118810

Magdalena Łosik napisał/a:
wiedząc jak będzie wyglądała demokracja w wykonaniu Tuska i mianowanych przez niego "specjalistów"

Chyba raczej wszystkich rzadow jakie byly po 89' , wszedzie byla prywata, kolesiostwo i zasada bmw.

No niestety. Najbardziej bulwersuje fakt, że nawet po akcjach z NIK, CBA i wykryciu nieprawidłowości winnego brak- i wydaje mi się, że rząd PO ma wyjątkowego pecha bije tutaj wszelkie rekordy. Jak już się obsadza swoimi resorty, to może by chociaż wymagać minimum wiedzy. Jednak z drugiej strono- po co? Co im grozi za spieprzenie swojej roboty? Jaka jest karalność czynów i efektywność w egzekwowaniu prawa chociażby w aspekcie pracowników, którzy spartolą swoją robotę w NFZ? Żadna- jak wyleci po roku, to znowu znajdzie się stołek, na którym można będzie zasiąść do czasu kolejnej przesiadki na stołkach. Miejmy nadzieję, że w obsadzaniu foteli kierują się w NFZ zasadą inną, niż: rozmiar butax2=IQ i kompetencje wystarczające do zarządzania miliardami (nie swoimi co gorsza) :wesoly:

Bytom przyjazne miasto 2013/01/23 15:03 #118814

• hanysek71
  • hanysek71 Avatar
  • Gość
  • Gość
Nie wiem o co ten raban?Zazdrosć?
Na dużo większą skale bo ogólnopolska takie numery robią członkowie,symapycy,wyrobnicy,najemnicy,bezmózgowcy z PSL,PO...PiS,a dawniej SLD.Co wy ludzie wyszliście ze śpiączki czy byliście zahibernowani?
TAKI JEST ŚWIAT WŁAŚNIE.

Bytom przyjazne miasto 2013/01/23 15:06 #118816

Na dużo większą skale takie numery robią na skale ogólnopoloską PSL,PO...PiS,a dawniej SLD.Co wy ludzie wyszliście ze śpiączki czy byliście zahibernowani?

Przejdź się po forum i wklej to wszędzie. Tutaj każdy robi raban z czego innego, Maciek zrobił akurat z tego.

Bytom przyjazne miasto 2013/01/23 15:14 #118817

• hanysek71
  • hanysek71 Avatar
  • Gość
  • Gość

Na dużo większą skale takie numery robią na skale ogólnopoloską PSL,PO...PiS,a dawniej SLD.Co wy ludzie wyszliście ze śpiączki czy byliście zahibernowani?

Przejdź się po forum i wklej to wszędzie. Tutaj każdy robi raban z czego innego, Maciek zrobił akurat z tego.

Takie tematy uświadamiają mnie w przekonaniu że,nie wazne w którą strone ważne że się kręci.
Zamiast cieszyć się że mamy swoich na szczeblach administracji wojewódzkiej to...

Bytom przyjazne miasto 2013/01/23 15:21 #118819

Zamiast cieszyć się że mamy swoich na szczeblach administracji wojewódzkiej to...

Z osób które znam, które mają przyjemność pracować w oparciu o kontrakt z NFZ i pracują też w oddziale katowickim nie zauważyłam radości. Temat rzeka, w przychodniach rosną stosy "kuponów" z poradami, recept, nowych deklaracji bo znowu Centrala NFZ zaspała- wystarczyło im w Warszawie pochwalić się systemem eWUŚ. "Jedno spieprzyliśmy, drugie naprawiliśmy; bilans wyszedł na "0" byle do 2014 roku" tak to mozna podsumować.

Bytom przyjazne miasto 2013/01/23 15:24 #118820

• Grand
  • Grand Avatar
  • Gość
  • Gość
swoich? a co mi po takim "swoim"?jakie korzyści niesie owy "swój" na stanowisku do którego nijak ma kompetencje?

Bytom przyjazne miasto 2013/01/23 15:42 #118823

• hanysek71
  • hanysek71 Avatar
  • Gość
  • Gość

swoich? a co mi po takim "swoim"?jakie korzyści niesie owy "swój" na stanowisku do którego nijak ma kompetencje?

A choćby takie że odprowadza podatki w Bytomiu i nie poszerza grona bezrobotnych.Poza tym ilu "kompetentnych" ludzi pracuje w NFZ?
IDEALIŚCI powinni czasem spojrzeć na pewne sprawy oczami premiera Camerona :lol2:

• Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone