Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/07/03 19:54 #14166

  • zyta
  • zyta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam, jestem tu całkiem nowa chociaż Bytomskiego forum szukam juz czas jakiś i coś mi nie szło.
Proponuje nowy temat i mam nadzieję, żesię przyjmie. Nastały czasy, że rzadko przyjmujemy gości w domu, raczej zapraszamy ich gdzieś. I właśnie prosze o wypowiedzi na temat tego " GDZIEŚ". Piszcie gdzie bawiliście się w rodzinnym gronie i jakie są wasze wrażenia. Co polecilibyście a co odradzili. gdzie można zrobić impre za małą kaskę a gdzie trzeba się nieżle wypakowac. Sama szukalam niedawno takiego miejsca i calkiem nie wiedziałam czym się kierować. Zapraszam, piszcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/07/04 00:12 #14169

Myślę, że do organizacji takich imprez najlepszą ofertę mają takie restauracje jak Myśliwska czy GranPol, które dysponują specjalnymi salami balowymi na takie okazje. Można w nich rozstawić dużo stołów, a zostaje jeszcze miejsce na parkiet i jest scena. Z tego, co wiem, to GranPol zamierza sprzedać swoją salę, to niebawem w takich sprawach będzie się trzeba zwracać do innej firmy. Jeśli jeszcze jakieś restauracje dysponują takimi salami, to mnie oświećcie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/07/07 13:20 #14243

  • zyta
  • zyta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Byłam na komunii na sali na działkach przy ul Strzelców byt./ Malwa bodajże/. Sala bardzo duża, ładna i jedzonko pyyyycha. Wysoki standard - niejedna knajpa mogłaby się uczyć.
Byłam też na działkach na weselu rok temu na karbiu/ nie wiem jak sie nazywa i czy na karbiu jest więcej sal ale jak ktoś chce mogę wytłumaczyć mniej więcej w którym miejscu/. Kicha totalna. Jeśli jest tam ta sama obsługa to mijajcie szerokim kołem - młodzi do dziś nie wspominają o swoim weselu.

Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/07/07 15:44 #14253

Komunie corki w tym roku robilem w pizzeri Sycylia na Rynku i zdecydowanie polecam.Mila obsluga, pyszne jedzenie (mozliwosc nietypowych zamowien ) i niewielka jak na to co oferuja cena.
Natomiast znajoma robila komunie na ul.Pilkarskiej (za stadionem) chyba U Henka to sie nazywa i skomentowala to jednym slowem tragedia-niedoplacila nawet brakujacej ceny i wlasciciele nawet specjalnie nie protestowali.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/07/09 11:21 #14293

"Hakuro" - moja sisotra tam miała wesele. Powiem tak, jeśli ma być to mała impreza, to są tam dwie małe, ładne niedawno wyremontowane sale :) jedzenie było pycha! i naprawdę było go dużo! Dlatego nie trzeba brać w cale całego menu, co z resztą sugeruje często sam właściciel :) , jedzenie jest ciepłe świeże, podawane przez miła obsługę, robią równie szwedzki stół z owocami i słodyczami =P a jak coś zostanie to o ile da się to zapakować to można zabrać do domu =P
Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
To kocham to miasto, zmęczone jak ja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/07/09 20:24 #14308

  • zyta
  • zyta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
O, o Hakuro nie słyszałam jeszcze. A maja tam jakiś ogródek bo to chyba przy ulicy na Piekarskiej?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/07/12 13:07 #14335

No to jest feler ze nie bardzo jest gdzie wyjsc ale potwierdzam jedzenie i obsluga na wysokim poziomie.Sale moze sa niewielkie ale jak ktos ma okazje wynajac sale np.na ogrodkach to Hakuro moze zrobic taka impreze i czesto wlasnie tak robia (kiedys mieli ta sale przy Alojzjanow ale podkupila ja Mysliwska).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/07/12 14:35 #14338

Byłam na komunii na sali na działkach przy ul Strzelców byt./ Malwa bodajże/. Sala bardzo duża, ładna i jedzonko pyyyycha. Wysoki standard - niejedna knajpa mogłaby się uczyć.

Podbijam...Brat miał tam wesele...wypas jak ja byłem ;) no ale to było z 6? no może więcej lat temu...ne 8 no 8 :D co nie oznacza, ze nie bylo tam wypaśnie że tak to ujme ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/07/18 10:40 #14489

O, o Hakuro nie słyszałam jeszcze. A maja tam jakiś ogródek bo to chyba przy ulicy na Piekarskiej?

niestety bez ogródka :) ale gościom naszym nijak to nie przeszkadzało, wyłazili sobie na ulice :yes: jak ktoś chciał zapalić np, wiadomo że wieczorem to właściwie tam nikogo nie było, ani ludzi ani samochodów...

jak ktos ma okazje wynajac sale np.na ogrodkach to Hakuro moze zrobic taka impreze i czesto wlasnie tak robia

jak pisałam wcześniej, właściciel bardzo sympatyczny i nawet doradzał - sam odradzał nam branie wszystkiego z menu ;)
Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
To kocham to miasto, zmęczone jak ja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/07/22 14:05 #14613

  • zyta
  • zyta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Słyszałam, że nie tak łatwo o salę z obsługą tzn knajpa albo sala z obsługą. Podobno nawet ponad rok wcześniej trzeba zaklepać. Zgroza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/07/23 19:58 #14650

wiesz...moją siostrę też tak straszyli... i rzeczywiście, niektóre lokale, rok wcześniej trzeba zaklepać, ale nigdy nic nie jest niemożliwe. O ile się nie mylę (A mogę) oni rezerwowali knajpkę około pól roku wcześniej.
Mieli kłopot z muzykami, ci też są chodliwym "towarem". Ale jesli chodzi o hakuro, to właściciel ma namiary na paru "grajów weselnych" więc czasami jak szczęscie dopisze to ktoś się znajdzie
Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
To kocham to miasto, zmęczone jak ja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/07/29 09:48 #14768

  • zyta
  • zyta Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Pewnie, że się znajdzie ale te bardziej " chodliwe" to kanał. Z knajpkami łatwiej ale sala z ogrodem to już trudniej. Najgorzej z komuniami - wszystkie w maju i jak tylko we wrześniu rodzice poznają terminy to zaczyna sie ruch. Pomagałam " załatwić" salę na komunię - na "Malwie" i pod koniec września załapali sie na trzeciego a na sali gdzie najpierw chcieli juz nie było miejsca. Ale mimo, że było 3 komunie naraz to i tak było świetnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/08/02 23:23 #14857

Przed chwilą znalazłem stronę internetową HAKURO - www.restauracja.bytom.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/08/20 16:07 #15253

  • sirenqua
  • sirenqua Avatar
  • Gość
  • Gość
Byłam w MEFISTO na ul. Orzegowskiej 15 a (Szombierki), dostałam wizytówkę, na której stoi: "Organizujemy najlepsze:
- sylwestry
- komunie
- wesela
-urodziny
-stypy"
Ma ktoś jakieś doświadczenia z Mefisto?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lokale na wesele, chrzciny, komunię, 18-stkę 2007/08/25 10:26 #15358

  • boska
  • boska Avatar
  • Gość
  • Gość
A ja mam takie pytanie o zespół na wesele co polecacie ?? Albo co myślicie o zespole Duo czy duostyl jakoś tak ta nazwa leci :P ?? Słyszał go ktoś ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone