Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Oświadczenie 2013/10/09 13:02 #134626

Zarówno w Polsce, jak i w naszym mieście, żyje wielu fantastycznych ludzi. Liderów różnych środowisk: społecznych, biznesowych, naukowych czy samorządowych. Posiadają oni potencjał, którego nikt obecnie nie jest w stanie w pełni wykorzystać. Potencjał rozproszony, przyblokowany przez Państwo, które zamiast pomagać, często przeszkadza. Stać nas na znacznie więcej. Potrzebujemy iskry, która znowu wznieci entuzjazm Polaków i zainspiruje ich do wspólnego działania na rzecz Polski.

Od wielu miesięcy wszyscy ludzie związani z ProjektBytom.pl starają się ten potencjał zagospodarować w wymiarze lokalnym. Jednak to nie wystarczy. Samorząd potrzebuje dzisiaj ogromnego wsparcia, a nie ciągłego rzucania mu kłód pod nogi. Potrzebuje dostrzec w polskich władzach sojusznika i partnera, a nie przeciwnika.

Z wielką sympatią przyglądamy się inicjatywie Jarosława Gowina. Jesteśmy przekonani, że jest to osoba, która potrafi zainspirować ludzi do działania i która będzie w stanie zbudować odpowiedni klimat wokół problematyki samorządu w Polsce.

Postanowiliśmy wesprzeć działania ruchu społecznego i zaangażować się we wspólną walkę o wartości takie jak: praca, rodzina, patriotyzm, wolność czy solidarność. W pojedynkę nie mamy szansy, ale angażując wszystkie siły będziemy w stanie zmienić nasze miasto, nasz region i Polskę.

W najbliższą sobotę, 12 października 2013 roku, w Gliwicach o godzinie 12.00, odbędzie się śląska konwencja regionalna Jarosława Gowina. Chcemy skorzystać z zaproszenia i jednocześnie zaprosić wszystkich bytomian do uczestnictwa w niej, tym bardziej, że zostałem zaproszony do wystąpienia podczas tej konwencji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Tomasz Chojnacki
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone