Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

MZDiM - coś się zaczyna zmieniać? 2019/04/22 08:13 #184395

Nie wiem czy zauważyliście ale od pewnego czasu - zmiana władzy w Bytomiu? - MZDiM na swojej stronie www zaczął dość intensywnie publikować artykuły.
www.mzdim.bytom.pl/
Przedtem bywały okresy, że i przez kilka tygodni nic nowego się nie pojawiało.
Wprawdzie do ideału jeszcze mają daleko bo niejednokrotnie się zdarza, że coś się dzieje na mieście a u nich cisza ale może w końcu ktoś tam zrobi porządek. Zwłaszcza, że nie raz się zdarzało, że artykuł pojawiał się np. dwa dni później po zdarzeniu aczkolwiek z właściwą datą publikacji.
A najciekawsze są rozmowy z dyspozytorami. Większość jest bardzo sympatyczna i kumata ale jest bodajże dwóch co - ogólnie rzecz biorąc - chyba nie kojarzą co się wokół nich dzieje. I tacy jacyś zaspani, flegmatyczni.

Macie też takie odczucia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MZDiM - coś się zaczyna zmieniać? 2019/04/22 21:24 #184403

ciekawe czy coś się zmieni w BPK bo tam do dyspozytora ze zgłoszeniem złej jakości wody dzwoniłem ostatnio dwa dni!!! i nikt nie odebrał!!! był weekend ale numer działa 24h więc odebrać powinni. Nie mniej zadzwoniłem też w kolejny dzień roboczy i potwierdziłem, że telefon powinien być odebrany po po zgłoszeniu niewłaściwej jakości wody można się było domagać jej kontroli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone