Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Co jeszcze nagrał... 2017/09/13 09:05 #173833

W mojej ocenie za sprawą podsłuchów ewidentnie stoi znany „sztukmistrz z Bytomia” prezydent miasta.
Jak pokazuje załączony materiał podsłuchiwanie trwa już bardzo długo i było prowadzone w różnych miejscach . W związku z tym krąg nagranych zapewne jest duży a biorąc pod uwagę różne oficjalne i nieoficjalne spotkania miejscowego Pinokia, zahacza również o polityków wyższego szczebla w tym członków Rządu Polskiego. Po drodze są jeszcze władze województwa oraz prezydenci metropolii bywający w Bytomiu a i również ich grupa, która gościła ostatnio w bytomskim biurze promocji. Nie ukrywam, jestem zdziwiony, że grupa prezydentów lobbujących na rzecz jednego z kandydatów na stanowisko szefa nowo powstałej instytucji, dopuszcza do swojego grona tak skompromitowaną i moralnie wątpliwą osobę nie wspominając już o bagażu postępowań prokuratorskich i sądowych jaką posiada Pinokio.
Na dokładkę pozostaje ogromna grupa biznesmenów "różnej maści" oraz tajemnicza agencja wywiadu gospodarczego jaką zatrudnił prezydent.
Kto wie, może wkrótce dowiemy się, że szantaż był sposobem na dotychczasową bezkarność prezydenta Bytomia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Co jeszcze nagrał... 2017/09/13 18:03 #173868

Może bytomski nie jest najlepszym miejscem, ale powiem tak - pal sześć obecną sytuację Bytomia bo w metropolii szykuje się grubszy przekręt. Nie chcę być złym prorokiem, ale "kształtowanie ładu przestrzennego" może otworzyć drogę władzom metropolii do dalszego wykluczania biedniejszych miast względem bogatszych.

Co to oznacza dla Bytomia? Zawiodłem się na metropolii jako organie, który ledwo co powstał. A już widzę, że rządzi osoba pokroju szefa KZK GOP, która nawet medialnie źle wypada. Wspólny bilet? ŚKUP? Czy ten Pan raczy żartować? Mowa oczywiście o p. Karolczaku.

Komunikacja zbiorowa jest jednym z czynników hamujących rozwój metropolii, kolejnym jest wykluczenie dzielnic nawet w stolicy w Katowicach. Dzielnice, które proszą się o rewitalizację... i które są kolejnym hamulcem rozwoju.

Druga sprawa. Zmienimy prezydenta. Super - na kogo? Na kogoś z układu, który truje Bobrek odkąd huta przestała funkcjonować? Problem na Bobrku nie istnieje od 2016 czy 2012 roku. On istnieje od co najmniej 2006 roku. Fakt faktem, dziwne powiązania Bartyli spowodowały "dolanie oliwy do ognia".

Chciałbym zapytać Pana jaki ma Pan pomysł na skuteczne rozwiązanie problemu? W jaki sposób chciałby Pan wymusić na UMWŚ i WIOŚ podjęcie jakichkolwiek działań w sprawie wydanych przez siebie pozwoleń? I wreszcie - czy nowy organ nie zyska w ramach kształtowania ładu przestrzennego uprawnień do podejmowania decyzji w sprawie nowych miejsc na odpady.
Jestem ciekaw Pańskich pomysłów...

PS. I żeby nie bylo nie jestem zwolennikiem Bartyli, oczekuję jedynie pomysłów prawnych na rozwiązanie problemu, który zostawia po sobie obecny prezydent. Problemu miejskiego wydzierżawionego składowiska, problemu nielegalnych składowisk, nielegalnie zwożonych śmieci i potwornemu zadłużeniu miasta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Co jeszcze nagrał... 2017/09/13 18:45 #173869

Pan Wolosz to ma plan na Bytom. Stop partiom w samorzadach, oto jego pelna tresc. W skrocie - byle do koryta, a potem to juz z gorki.
Podsluchiwanie czlonkow rzadu ? Co jeszcze ? Moze Bartyla podsluchiwal tez Trumpa ? Jak mozna byc tak obludnym ? Pan myslisz ze ludzie zapomnieli jak to pisal Pan na Koja do prokuratury by miesiac pozniej sie z PO ugadywac po nocach ? Dno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Co jeszcze nagrał... 2017/09/14 08:06 #173876

Dziękuję za wyrażenie opinii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Co jeszcze nagrał... 2017/10/10 11:02 #174383

Wiem znacznie więcej niż może się Panu wydawać. Na szczęście wyborcy znacznie różnią się od wyznawców i potrafią rozróżniać propagandę od rzeczywistości.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Co jeszcze nagrał... 2017/10/10 11:09 #174384

Jak Pan zapewne wie jestem w sporze z firmami śmieciowymi, doświadczyłem również różnego rodzaju gróźb. Dlatego nie mogę ujawniać publicznie swojej pełnej wiedzy jak i sposobów jakimi być może przyjdzie mi z nimi walczyć.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Mariusz Wołosz
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone