Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pobiegaj z policjantami 2015/04/22 09:19 #158396

Policja zaprasza wszystkich miłośników biegania na I Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego.

Zawody odbędą się 13 maja br. w Bytomiu w Dolomitach Sportowej Dolinie.

2 maja przypada 23 rocznica tragicznej śmierci st. sierż. Marka Sienickiego, który służył w Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu. Zginął na służbie zastrzelony przez bandytów. Co roku w rocznicę jego śmierci policjanci składają kwiaty i pełnią wartę honorową pod pamiątkowym obeliskiem.

Od tego roku pamięć naszego kolegi będziemy czcić szczególnie – wojewódzkimi mistrzostwami w biegu przełajowym. Organizatorem zawodów jest Komenda Miejska Policji w Bytomiu, Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, bytomski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Region IPA Bytom Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Bytomia.

Zawody odbędą się 13 maja br. w Dolomitach Sportowej Dolinie w Bytomiu przy ul. Blachówka. Bieg rozpocznie się o godz. 11.30. W zawodach mogą uczestniczyć funkcjonariusze służb mundurowych oraz pracownicy cywilni. Dla osób nie związanych ze służbami mundurowymi przewidziano kategorię OPEN.

Trasa dla kobiet i mężczyzn wynosi około 9 km, poprowadzona została drogami gruntowymi w tym przez rezerwat przyrody Segiet. Zwycięzcy zawodów otrzymają pamiątkowe puchary i dyplomy. Dla każdego, kto ukończy bieg, przewidziano pamiątkowy medal.

Artystyczną oprawę imprezy zapewni Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Aby wziąć udział w zawodach, należy do 3 maja zapisać się na stronie http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1704

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie http://www.bytom.slaska.policja.gov.pl/ka4/informacje/wiadomosci/139642,Bieg-pamieci-st-sierz-Marka-Sienickiego.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pobiegaj z policjantami 2015/04/22 22:31 #158419

• Morfi
  • Morfi Avatar
  • Gość
  • Gość
Powinienem być :)

Pobiegaj z policjantami 2015/04/23 09:37 #158429

Tylko uwazaj zeby Cie nie spisali, bo że kamerzysta bedzie z ukrycia dokumentowal wszystko to jest wiecej niz pewne.

Pobiegaj z policjantami 2015/04/25 09:20 #158485

Dziękuję za takie zabawy w takim towarzystwie.

Pobiegaj z policjantami 2015/04/25 09:36 #158487

Dziękuję za takie zabawy w takim towarzystwie.

Jak ci chate opendzlują, to pewno pójdziesz po pomoc do tych dwóch z twojego awatara

Pobiegaj z policjantami 2015/04/25 12:06 #158492

Kolego moja opinia wynika z doświadczenia, w potrzebie jeszcze mi nie pomogli.

Pobiegaj z policjantami 2015/04/25 14:34 #158495

Kolego moja opinia wynika z doświadczenia, w potrzebie jeszcze mi nie pomogli.

Nie życze Ci, żeby musieli Ci "pomagać" w potrzebie. A za mandaciki trzeba płacić (doświadczenie?)! Niestety...

Mój dotychczasowy kontakt z Policją był pozytywny. Żyje już parędziesiąt lat i nigdy mnie nie zawiedli. Życzę Ci tego samego...

Pobiegaj z policjantami 2015/04/25 15:21 #158498

Kiedy płacę mandat to wiem dlaczego, nie chodzi mi o to. Zresztą nie ma sensu się rozwodzić, mam swoje zdanie i tyle.

Pobiegaj z policjantami 2015/04/26 12:12 #158532

• Morfi
  • Morfi Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja chce pobiec aby im dokopać, że amator może :D

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone