Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Wielki finał trasy ciężarówek Coca-Coli w Bytomiu 2017/12/24 12:08 #176103

Nie było dni Bytomia więc to coś w zamian a nie samą sztuką wysoką człowiek żyje. Jedynie zdaje mi się że przy pokazie fajerwerków trochę narozrabiali. Okolice pl. Grunwaldzkiego zawalone szczątkami w/w fajerwerkow, detonacja w przestrzeni otoczonej budynkami spotęgowała huk wystrzału. Mieszkam przy Rycerskiej i okna drżały. Prawie natychmiast pojawiła się straż wieć możliwe że poleciała jakaś szyba...


Straż była tam już przed pokazem celem zabezpieczenia, zablokowania dróg itd. i odjechali kilka minut po zakończeniu pokazu. Żadna szyba w okolicy raczej nie poleciała, nawet w bardzo zmęczonych budynkach jak na rogu Kościelnej i Podgórnej, a strzelali zaraz obok.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielki finał trasy ciężarówek Coca-Coli w Bytomiu 2017/12/24 12:41 #176104

Nie mam nic przeciwko imprezom na bytomskim rynku,czy to pod egidą firm produkujących napoje,leki,zabawki czy cokolwiek innego.Dobór obsady artystycznej też mi powiewa...
Nie podoba mi się jedynie wszechobecna komercjalizacja świąt...tak dla jasności.Korzystając z okazji wszystkim zaglądającym jeszcze na bytomski.pl forumowiczom życzę ZDROWYCH,SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielki finał trasy ciężarówek Coca-Coli w Bytomiu 2017/12/24 13:45 #176106

Komercjalizacja - to jeszcze trawię choć mam mieszane uczucia, jak byłem mały (lata 80) komercjalizacja też była tylko raczej przypominała polowanie na wszystko :-) ...
Dla mnie trudniej przełknąć że nachalnie wchodzi nam do domów tradycja anglosaska , a może amerykańska...stroik merry christmas zamiast Wesołych Świąt.
Również życzę: Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielki finał trasy ciężarówek Coca-Coli w Bytomiu 2017/12/24 15:27 #176108

Akurat stroik mi sie podoba natomiast nie trawię mikołajów w sklepach już w pazdzierniku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Robert CzykielGhost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone