Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/19 19:13 #180374

Przed tygodniem na prezentacji wspólnego kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta...

Urzędnicy bytomskiego magistratu popełnili kompromitujący błąd. Pięć wniosków dotyczących rewitalizacji miasta wysłali do innej instytucji, niż powinni. Teraz nie wiadomo, czy Bytom dostanie dofinansowanie na realizację tych projektów.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/19 22:23 #180376

Nie wolno takich rzeczy pomijać milczeniem. To nas wszystkich kompromituje. A miasto traci. Finansowo i wizerunkowo. Decyzja NIEZALEŻNYCH
o udziale w wyborach była konieczna. Tu naprawdę potrzebny jest naczelnik urzędu. Pomyślcie nad tym drodzy Bytomianie.
Marek Michałowski

Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/20 09:57 #180379

I jak teraz Bytom wygląda na tle Łodzi i Wałbrzycha przecież oni już kończą inwestycje a u nas wszystko w powijakach.
Ta kasa najnormalniej w świecie przepadnie a pogadać to będziemy jak zwykle mogli o "wszystkim potrzebnym" STADIONIE.
Kiedy wybory????

Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/20 12:12 #180381

Po prostu nasz prezydent nie radzi sobie z rewitalizacja i tyle.
To nie jest żadna gra polityczna tylko fakty, wystarczy porównać z Wałbrzychem i Łodzią.
W zasadzie te pomyłki (bo becetka też poległa w wyniku wycofania się z etapowości ) to jest dyskwalfikacja totalna.
Myśle że każdy z kandydatów będzie lepszym rozwiązaniem dla miasta.
A Panu Bartyli należy życzyć sukcesów na innym stanowisku.

Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/20 17:33 #180383

Oczywiście,że nie jest to gra polityczna. Platforma Obywatelska brzydzi się przecież takimi zagraniami
www.gazetaprawna.pl/artykuly/1139635,trz...etnice-wyborcze.html

Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/20 22:41 #180389

Foxbat, wyciągnij już język spod jajec Damiana.
Zapewne wszystko ruszy już w "przyszłym tygodniu", Damian wam to może obiecać.

Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/20 22:51 #180390

Foxbat, wyciągnij już język spod jajec Damiana.
Zapewne wszystko ruszy już w "przyszłym tygodniu", Damian wam to może obiecać.

"Również uważam, że Wołosz nie jest złym kandydatem, a te wypominanie "Stop Partiom w Samorządach" to też mega argument by na niego zagłosować hehe"

Pamiętasz?

Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/21 00:18 #180391

No po tym moim jednym wpisie można wywnioskować, że Wołosz to mój ulubieniec haha ty na serio masz język w jajcach Damiana.

Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/21 00:45 #180394

No po tym moim jednym wpisie można wywnioskować, że Wołosz to mój ulubieniec haha ty na serio masz język w jajcach Damiana.

Ciekawe twierdzenie jak na wołoszofila.

A może znajdziesz choć jedno moje, podobne zdanie na temat którego któregokolwiek lokalnego polityka?

Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/21 16:49 #180404

Gdyby takie coś zdarzyło się w prywatnej firmie pracownik wyleciałby na zbity pysk. No ale w urzędzie jedna wielka rodzina a rodziny się nie zwalnia. Z drugiej strony już napisałem w innym wątku: jeśli urzędnik pracuje za 2000 netto to nie spodziewałbym się ani górnolotnych specjalistów ani wielkiego zaangażowania.

Re:Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/24 10:08 #180451

Najlepsze jest to tłumaczenie "wysyłka, choć do złego adresata, to nastąpiła w wyznaczonym terminie. Jego zdaniem wnioski powinny zostać przekazane Urzędowi Marszałkowskiemu ze spełnieniem warunku dotrzymania terminu." Bartyla urwał się z sufitu? Jeśli ja przelew zamiast do UM wyślę do BPK to czy mam prawo oczekiwać że BPK będzie dochodzić do kogo ja chciał ten przelew wysłać i załatwiać sprawę za mnie, w dodatku jeszcze uważać że data wpływu środków na rachunek BPK powinna obowiązywać UM.

Re:Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/25 19:24 #180466

No, ale jak widać nieudolność nie wpływu na wyniki Bartyli w plebiscycie na samorządowca. Niby go wszyscy krytykują, ale jakoś tego nie widac w rankingach :-). Poniżej link do rankingu Dziennika Zachodniego, ku przemyśleniu

www.dziennikzachodni.pl/p/kandydaci/samo...iamy-wladze,1001042/

Re:Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/25 20:18 #180467

No takie głosowania to ja rozumiem :)

Re:Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/27 07:43 #180483

No, ale jak widać nieudolność nie wpływu na wyniki Bartyli w plebiscycie na samorządowca. Niby go wszyscy krytykują, ale jakoś tego nie widac w rankingach :-). Poniżej link do rankingu Dziennika Zachodniego, ku przemyśleniu

www.dziennikzachodni.pl/p/kandydaci/samo...iamy-wladze,1001042/

Wiadomo, że w takich głosowaniach całe otoczenie Bartyli wysyła smsy, więc nie ma co się dziwić, że wynik taki a nie inny. Rzeczywistość w październiku nie będzie tak łaskawa.

Re:Ratusz wysłał wnioski na rewitalizację... do złego urzędu! 2018/08/27 09:17 #180484

Radny Gajowiak ma już w tym spore doświadczenie ;)

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone