Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2018/12/30 12:52 #182843

W Bytomiu są takie miejsca, gdzie występowało duże nagromadzenie stacji...

Przez długie lata przy ul. Strzelców Bytomskich straszyła opuszczona stacja benzynowa. Dziś to już historia. W jej miejscu właśnie został otwarty kolejny sklep Biedronki w naszym mieście.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2018/12/31 01:39 #182859

Przypomnijcie mi, kiedy w Bytomiu powstał ostatni budynek mieszkalny, kiedy zbudowano ostatnią szkołę, kiedy jakiejś szkole zbudowano basen i kiedy stał ostatni żuraw?
A, pardon, żurawie stoją przy budowie strażnicy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2018/12/31 08:21 #182860

A co to ma do rzeczy ? Ludzie/firmy kupują grunty i stawiają na nich obiekty. Nie masz co zrobić z pieniędzmi to sobie kup działkę na terenie miasta i postaw na niej basen, szkołę czy co chcesz. Nawet skocznię narciarską.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2019/01/01 10:38 #182864

Majeranek,

Będzie piniądz to będą budynki. Nie ma piniądza nie ma budynków.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2019/01/02 17:13 #182868

W ostatnich postach okazało się, że marketów w Bytomiu jest podobnie jak w Zabrzu czyli podobnym wielkościowo mieście. W Bytomiu i nie tylko tu nowa szkoła nie powstanie bo jest co raz mniej dzieci i młodzieży. Jedyne na co można liczyć to basen. Niestety faktem jest, że o tym zdecydują ludzie, którzy mają odpowiednie fundusze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2019/01/04 07:34 #182897

Pardon, mój poprzedni post był efektem doła po wizycie w Gdańsku. Co gorsza - nieopatrznie wszedłem do jednej z nowych szkół (z basenem, halą i ścianka wspinaczkową), a to już wywołało depresję... Koniec OT

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2019/01/04 11:39 #182902

Nowy basen w Bytomiu? A co z tymi, które od kilkunastu lat stoją zamknięte w szkołach na Arki i w Łagiewnkach?...

To miasto ma problem z utrzymaniem infrastruktury, która już tu istnieje, a budowa nowej to jakaś abstrakcja. My ciągle musimy nadrabiać zaległości, kiedy cała Polska idzie do przodu. Co gorsza kilka ostatnich lat zostało zupełnie zmarnowanych, bo z miejskiej kasy wyciekały ogromne pieniądze, za które nie powstało tu zupełnie nic.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2019/01/04 13:14 #182905

Ja mówię o basenach, które wzbogacą bazę rekreacyjną miasta (do 15 szkoła, potem publiczność), a nie o wannach do kąpania dzieci z klas 1-3.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2019/01/04 15:16 #182907

Mamy basen miejski przy ul. Parkowej i basen na Chorzowskiej., plus kilka basenów w szkołach podstawowych, a nawet w przedszkolu. W lecie działa jeszcze basen w parku. Dodatkowo dla spragnionych większych atrakcji jest aquapark w Tarnowskich Górach. Na basenie przy Parkowej bywam kilka razy w tygodniu i jakoś nie widzę tam tłumów bytomian, odsyłanych z kwitkiem, bo nie mogą skorzystać. Nie widzę sensu w budowaniu kolejnego basenu, tylko po to by "wzbogacić bazę rekreacyjną miasta". Co do budownictwa mieszkaniowego, to akurat w tym temacie coś się ruszyło (Apartamenty Stroszek, Srebrne Stawy, planowane 5 Wież).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2019/01/04 15:28 #182908

Że co ? Tłumów nie ma ? Rano może jest ok ale poza tym przez cały dzień basen jest oblegany.Jeżeli na każdym torze po 4-6 osób to już jest tłok.Uważam,że drugi basen,coś na wzór Aquarius Kopernik,potrzebny jest od zaraz.Zreszta obłożenie basenu można bardzo łatwo sprawdzić na stronie osiru.I jest tam na prawdę tłoczno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2019/01/04 16:55 #182909

Oj, Myś, rzadko bywasz na basenie...
5 torów, z czego jeden wypłycony. Nie licząc tego, że codziennie do 10.00 jest zamknięte, to np. o 14: na dwóch turach jest szkoła SMS i jak później przyjdzie jeszcze jakaś grupa, to publiczności zostaje tor + płytki. Luks. Alternatywa: dziwny, ciemny i stary basen na Chorzowskiej.
A "kilka" basenów w szkołach to aż... 2. Plus 3 zamknięte. Szał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2019/01/04 17:49 #182910

Tyle luzu jest,że dziennie 2 h po zamknięciu basen użytkują go :WOPR,WTS i Aqua Aerobic.A w niedziele 2 h na torze siedzą płetwonurki.Pusty basen.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2019/01/04 18:21 #182911

Regularnie co weekend jestem na basenie z dziećmi i nigdy nie spotkałem się z pustkami. Standardem są dwie, trzy osoby na tor.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2019/01/04 19:20 #182912

Na basenie przy Parkowej bywam kilka razy w tygodniu i jakoś nie widzę tam tłumów bytomian, odsyłanych z kwitkiem, bo nie mogą skorzystać.

No i może w tym problem, że nikt nie odsyła z kwitkiem, ja zrezygnowałem z naszego basenu bo zawsze było przynajmniej po 4-5 osób na tor plus najczęściej jakaś rezerwacja toru dla Delfinka czy innej szkoły, dla mnie żadna przyjemność zapłacić za możliwość obijania się łokciami z kilkoma innymi osobami, szkoda bo do naszego miejskiego mam krótki spacerek, a tak jeżdżę autem poza Bytom

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stacja widmo zamieniła się w Biedronkę 2019/01/05 08:22 #182914

Jednym słowem: wąskie tory w liczbie aż 4 sprawiają, że teoretycznie obiekt ma pojemność 20 osób (z komfortem) + ci z brodzika. Tak, naprawdę nie potrzeba nam nowego basenu, bo już mamy obiekt na poziomie europejskim.
Ba, ma nawet zjeżdżalnię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone