Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/15 09:29 #183492

Stało się to, co musiało się stać. Hokeiści Polonii Bytom...

Polonia Bytom wycofała się z rozgrywek PHL. Hokeistów nie zobaczymy w akcji przez dłuższy czas. Wrócą dopiero po wybudowaniu nowego lodowiska.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/15 10:49 #183495

Kolejny pozytywny sygnał z Bytomia,komentowany przez ogólnopolskie media poszedł w Świat...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/15 11:43 #183496



Mieszkańcy dziękują za skuteczną próbę ratowania hokeja w Bytomiu.
Trzeba byc skonczonym idiotą żeby wpaść na pomysł utrzymywania drużyn młodzieżowych i juniorskich mamiąc ich obietnicą wybudowania hali za dwa lata, a może za cztery, a może za 10. Po co szkolić młodzież która grac bedzie w Katowicach, Janowie czy sosnowcu ? Dla kogo to ? W jaki sposób przyciągnąć młodzież do uprawiania tej dyscypliny sportu ? Po co łożyć na utrzymanie obiektu i trenerów bez perspektywy powąznego uprawiania tego sportu. Pozatym, skoro teraz nie ma pieniędzy miasto na utrzymanie drużyny, nawet w 1 lidze, to za dwa lata będą ? A kto tu będzie za dwa lata grał ? Po co budować lodowisko i dla kogo skoro nie będzie seniorskiej drużyny ? Fachowiec od służby zdrowia i hokeja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/15 11:56 #183498

Nie wiem czemu znów w artykule piszecie, że rozstrzygnięcie nastąpi 28 lutego, wcześniej gdzieś czytałem nawet po 28 lutego. W ogłoszeniu wyraźnie jest napisane "do 28 lutego", co wynika z terminów: ogłoszenie, odpowiedni czas musi wisieć, a potem znów maksymalny czas na rozstrzygnięcie. Natomiast jak się uprzeć, to konkurs mógł być rozstrzygnięty nawet dzień po (dzisiaj - 15 lutego).
Owszem, lepiej by było "daj, prezydencie, kasę dziś, a my już ją sobie wydamy". Tylko, że te czasy minęły. A w konkursie wyraźnie wskazujesz na co ci potrzeba i musisz się później rozliczyć fakturami, z czym, jak wiemy, kluby z PB w nazwie maja problemy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/15 12:30 #183502

Jesteś [treść usunięta przez moderatora], na to nic Ci nie poradzę.
Najpierw wszem i wobec oznajmiono ze z Banaszczakiem nie będą rozmawiać. Nie było problemu, została złożona dymisja, okazało się jednak iż nie ma chętnych na objęcie tego stanowiska. Co im szkodziło wsadzić tam kogoś od siebie ? Mieliby pełną kontrolę nad klubem. Co szkodziło w taki a nie inny sposób wypłacić pieniądze tym którzy zostali ? Chociażby na podstawie umowy zlecenia, bez udziału tego znienawidzonego Bnaszczaka i klubu. Tez nie chcieli.
A dlaczego po prostu normalnie nie ogłoszono że nie są zainteresowani żadnym wspieraniem klubu, pod żadną postacią, w zadnym stopniu. Zabrakło politycznej i cywilnej odwagi żęby powiedziec to zarówno kibicom jak i zawodnikom prosto w oczy. NIe tylko ja chyba pamiętam jak to wolosz lansowal sie na wielkiego fachowca od hokeja, jak to za jego czasow w klubie bylo wspaniale, jak to brylowal na tafli podczas gdy kibice gwizdali i lżyli na Koja ktory tez nie kwapil sie z jakimkolwiek planem na ten sport w miescie. Wtedy mariuszek krecil piekne piruety po lodowisku i udawal dobrodzieja i wszechwiedzacego i pieknie całował herb. W swojej fałszywej osobowosci juz wtedy wiedzial ze to dobra trampolina do jego wlasnych celow. Teraz, do spolki z bylym hokeista (!!!) frasem doprowadzili do likwidacji klubu. W imie milosci do barw i klubu, dzieki ktoremu maja co do gara wlozyc. Polityczne [treść usunięta przez moderatora], nic wiecej.

Passphrase, wyhamuj ze słownictwem, to nie rynsztok!!! Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.Przy okazji proszę: zacznij używać interpunkcji i przestań robić błędy ortograficzne. I przypominam, że imiona i nazwiska pisze się z dużej litery. Ghost

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/15 14:59 #183503

Passphrase z "Januszami" można dyskutować o sukcesach Małysza i Stocha przy grzańcu na Wielkiej Krokwi a nie o sporcie w Bytomiu...tak więc bez nerw.Nie od dziś wiadomo że majeranek to...lebiodka,czyli pospolity chwast pól i ogrodów.
A pana obecnie-chwilowo urzędującego prezydenta za niedługo rozliczą bytomianie ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/15 15:35 #183509

O, nie wiedziałem, że jestem dla was tak ważny, że już od dawna macie na mój temat ugruntowaną opinię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/15 15:38 #183511

O, nie wiedziałem, że jestem dla was tak ważny, że już od dawna macie na mój temat ugruntowaną opinię.

Bez urazy...podobnie jak ty na temat Jej Królewskiej Mości Królowej Śląska Polonii Bytom.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/15 15:42 #183513

A tu akurat nie masz racji. Na tematy Królowej Śląska mam jak najlepsze zdanie - dwa mistrzostwa Polski itd. Natomiast po jej abdykacji w latach 90, a w XXI wieku to już w ogóle, mam o PB słabe zdanie - maszynka do wyciągania pieniędzy z miasta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/15 15:54 #183516

A tu akurat nie masz racji. Na tematy Królowej Śląska mam jak najlepsze zdanie - dwa mistrzostwa Polski itd. Natomiast po jej abdykacji w latach 90, a w XXI wieku to już w ogóle, mam o PB słabe zdanie - maszynka do wyciągania pieniędzy z miasta.

Maszynka do wyciągania pieniędzy z miasta to być może Twój sąsiad który od lat nie płaci czynszu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/15 16:00 #183517

Jeszcze raz pytam i poruszę o szczerą odpowiedź: czy jesteś pewien, że wszystkie przeznaczone w ciągu rządów DB na PB pieniądze zostały spożytkowane na potrzeby klubu? Czy wszystkie wydatki były konieczne? Czy nie mogły być te pieniądze lepiej spożytkowane - oczywiście na piłkę nożną w mieście. Odpowiedz szczerze. Jesteś blisko klubu więc na pewno wiesz. Czy nie można było przynajmniej budynku postawić, bo ten jest niegodny, żeby na nim wisiała tablica pamiątkowa i stał przed nim pomnik-rzeźba.
Rozmawiajmy bez emocji i epitetów - każdy z nas ma swoje zdanie i ma na pewno rację, choćby częściową.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/16 10:33 #183526

Ależ oczywiście zgadzam się z tym że w ostatnich latach klub Polonia Bytom był zarządzany w sposób niewłaściwy,żeby nie użyć słowa gangsterski.Ale prawda jest taka że bez pomocy miasta żaden "klub zawodowy"w tym kraju nie jest w stanie przetrwać sezonu,bez względu na dyscypline.Nooo chyba że jest to prywatny folwark w Niecieczy gdzie miejscowy krezus postawił cyrk dla garstki miejscowego pospólstwa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/16 18:32 #183536

;) U nas miasto powinno finansować sport dla koneserów, a w Niecieczy kibicuje tylko pospólstwo....
Jeszcze raz pytam o choć jeden argument za ratowaniem PB przez miasto (hokejowej i piłkarskiej) w sytuacji, kiedy są to teoretycznie niezależne kluby, miały pieniądze, piłkarze mieli nawet okres niezłej prosperity w ekstraklasie, ale działacze się nie popisali, być może nawet kasę wzięli dla siebie i zarżnęli SWÓJ UKOCHANY KLUB. Im nie zależało na czymś, z czym byli przez lata związani i w co wkładali mnóstwo pracy i serca, a miastu ma zależeć? Oni ukradli a miasto na za nich oddać? Oni się dorobili, ale to Wołosz położył te dwa kluby?
Proszę o argument inny niż historia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/16 19:50 #183537

Zgadzam się z Tobą Majeranek, co niektórzy nie rozumieją chyba że w tym mieście żyją ludzie dla których każdy grosz wsadzony w instytucje pod szyldem PB to marnotrawstwo. Sorry panowie i panie ale g...o mnie interesuje że jakiś klub kiedyś tam zdobył coś tam, obojętnie czy jest to PB, GZ, RCH Ja na ten moment nie chcę żeby ładowano kasę w coś co kojarzy mi się negatywnie. A na dzień dzisiejszy PB kojarzy mi się.
A. Z mega przekretami na $$$
B. Z pobazgranymi murami
C. Z fanboyami śpiewającymi pieśni swego ukochanego klubu, nawet o 01 w nocy w trakcie eskapady do nocnego.
(wybite szyby w samochodzie, i zniszczony solar jakoś przeżyję)
I sorry drodzy prawdziwi kibice ale ja na dzień dzisiejszy tak odbieram kluby sportowe bo sportu to jest tam najmniej, natomiast wszelkiego radzaju patologie maja się w najlepsze. Newet własne pociechy trzymam z daleka od tego typu "instytucji"
Jasne jakby miasto miało partycypować w kosztach np. Utrzymania trampakrzy drużyny młodzieżowej ok nie ma problemu. Ale budowa stadionu, utrzymywanie zawodowych grajków no chyba sobie jaja robicie, w mieście gdzie potrzeb jest bez liku.
Napiszcie mi dlaczego miasto ma ładować kasę w PB? Czemu nie w inne kluby w naszym mieście?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To koniec profesjonalnego hokeja w Bytomiu 2019/02/17 09:04 #183539

co za bzdury!!!! wy żyjecie w ogóle w społeczeństwie??? chyba nie wychylacie nosa po za własne mieszkanie. Mam nadzieję, że już za niedługo wasze dzieci zgniją przed telewizorami i monitorami komputerów, z chorobami serca i układu krążenia przez brak ruchu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Robert CzykielGhost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone