Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Robert Rabus: Od Nowa 2019/07/31 16:35 #185607

Teraz, pokrótce, przedstawię swój punkt widzenia dot. rewitalizacji Bytomia. Otóż,...

Dziś nieco inny, acz także istotny temat. Zważywszy na to, że dochodzą mnie słuchy, iż pracownicy odpowiedzialni za czystość w Bytomiu, lepiej by wykonywali swe czynności, gdyby nie musieli odpowiadać i konstruować rożnych pism, toteż pominę ów temat chwilowym milczeniem, życząc tym samym prawdziwie owocnej pracy na kanwie oczyszczania Bytomia.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Robert Rabus: Od Nowa 2019/07/31 18:45 #185608

"lepiej by wykonywali swe czynności, gdyby nie musieli odpowiadać i konstruować rożnych pism"- straszne! A za co chcieliby pobierać wynagrodzenie?praca w JST to rodzaj służby, przed przystąpieniem do pełnienia obowiązków chyba zapoznawali się z zakresem czynności? Pomijam,że większość pism konstruowana jest tzw metodą wytnij-wklej

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Robert Rabus: Od Nowa 2019/07/31 21:21 #185610

Znów to samo pierdolamento. Usłyszał, zasłyszał, przypuszcza, sądzi, domniema ....
Jakość projektów w ramach OSI chłopino jakie przygotowaliście była tak niska że o ich realizacji nie mogło być mowy. Kasa którą można było spożytkować tak żeby nam ludziom z podatków których czerpaliście 6 lat, żyło sie lepiej, przytłoczyła Was. Bartyla dostawał małpiego rozumu najpierw prezesując w klubie i widząc w gotówce 20 tys zł. Potem głupiał jak widział 50, 100 czy 200. 100 mln euro spowodowało że zgłupiał całkowicie.
Co do Pani Domogały to stanowisko jakie otrzymała, otrzymała na takich samych zasadach na jakich Wasza kasta robiła Prezesami Polonii Wiejache, Snochowskiego, Cienciałe czy jeszcze kogo tam. Sami fachowce ;). A o tym zapomniałem, o Kupijaju - największemu w okręgu 100 fm fachmanowi od sportu ;). Łowca talentów, wybitny manager, znawca środowiska, wizjoner. A do tego filantrop. W zasadzie nie dostał tylko od swojego kolegi Bartyli statuetki Mecenasa Sportu w Bytomiu ;) Kandydował też podobno do Nobla, ale nie przeszedł weryfikacji alkomatem.

Robert Rabus: Od Nowa 2019/08/01 11:33 #185616

Proponuję ignorować wpisy Pana Rabusa. Chyba że się odniesie do tematu co uczynił z kolegami z Olimpijską i co z tymi mieszkaniami Panie Prawy Robercie!

Re:Robert Rabus: Od Nowa 2019/08/01 12:00 #185617

Słusznie-borutaPB

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Robert Rabus: Od Nowa 2019/08/01 12:10 #185618

Robert Rabus: Od Nowa 2019/08/02 21:27 #185645

Niestety wiarygodność autora ze względu na bliskość z bartylą jest raczej znikoma, niemniej jednak trochę RR ma racji.

Dziś nie ma osoby w Bytomiu a na pewno jest nie widać, która merytorycznie mogłaby się wypowiedzieć na temat rewitalizacji Bytomia.
Bieda jak nie wiedział tak nadal nie wie za dużo w tym temacie.

Fakty niestety przemawiają za bartylowcami:
- Bisowcy pozyskali kasę chyba na wszystkie projekty a biedni wołosze je oddali, już 100 mln jak pisze Rabuś.
- część zadań bisiowcy już zakończyli albo uruchomili np.centrum społeczne na Miarki, Żabie Doły, becek,czy rewitalizacją Rozbark albo pałac w miechowicach. Wołosz na razie ZERO.

A co mnie wkurza najbardziej, to jak słyszę że:

1. miejskie rudery nadal będą ruderami bo Wołosz kasę z rewitalizacji chce dać prywatnym, wspólnotom które mogą korzystać i korzystają z kasy np. wfos

2. Pozbawili rewitalizacji budynków z Bobrka bo śmierdzi od wysypiska a chcę rewitalizować tam podwórka i wypuszczać ludzi na ten smród. Logika bo zbóju.

Robert Rabus: Od Nowa 2019/08/02 22:10 #185652

Bartyla musiał by być geniuszem nieudolności, gdyby tej kasy nie pozyskał, skoro miał na to kilka lat i w dodatku była zarezerwowana dla Bytomia. Był bliski uzyskania tego tytułu, gdy prawie rok spóźniono się z oddaniem kompletnego programu rewitalizacji, ale tym razem jakimś cudem się wyrobił. Niestety GPR jako całość jest równie chaotyczny, co sam Bartyla, bo zamiast skupić się na jednym obszarze i kompleksowo go zrewitalizować, to porozrzucano projekty po całym mieście i po wydaniu tych 400 mln zł nie będzie ich zbytnio widać.

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone