Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Radni zdecydowali: Koniec z opłatą targową 2019/09/24 10:27 #186457

- Po raz kolejny na sesję trafia temat opłaty targowej....

Z Bytomia znika opłata targowa. Radni podjęli decyzję w tej sprawie podczas wrześniowej sesji Rady Miasta. Nie należy jej jednak mylić z opłatą za zajęcie pasa drogowego. Jak zapowiada prezydent Mariusz Wołosz, kolejnym krokiem będzie próba usystematyzowania handlu.

Czytaj więcej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Radni zdecydowali: Koniec z opłatą targową 2019/09/24 11:45 #186460

Kurde taka opłata targowa to przeciez więcej niż czynsz w jakimś sklepiku.

Radni zdecydowali: Koniec z opłatą targową 2019/09/24 20:37 #186472

porąbane - wystrczyło by np 20 zł za tydzień wilk syty i owca cała i parę złotków wpadnie a i nie będą kombinować.
o niemożności egzekwowaniu przez straż miejską opłat z litości nie wspomnę - te ciołki tylko do blokad się nadają...
a tu albo wszystko albo nic...

Radni zdecydowali: Koniec z opłatą targową 2019/09/24 22:13 #186475

Ja tylko czekam kiedy Bytom dorobi się swojego Targowiska z prawdziwego zdarzenia, tzn. takiego na którym sprzedają swoje plony rolnicy, a nie pośrednicy. Dlaczego w innych miastach można kupić plony rolników za ułamek kwoty którą trza by było wydać np. w Biedronce lub "Madeju i Mróblu" nie wspomnę już o jakości tej żywności.

Radni zdecydowali: Koniec z opłatą targową 2019/09/25 12:31 #186487

Ja tylko czekam kiedy Bytom dorobi się swojego Targowiska z prawdziwego zdarzenia, tzn. takiego na którym sprzedają swoje plony rolnicy, a nie pośrednicy. Dlaczego w innych miastach można kupić plony rolników za ułamek kwoty którą trza by było wydać np. w Biedronce lub "Madeju i Mróblu" nie wspomnę już o jakości tej żywności.

Na targowisku w Szombierkach można zakupić warzywa i owoce prosto od rolników.

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Robert CzykielGhost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone