Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Szlakiem Bytomskich lokali 2015/11/08 21:36 #162626

Cześć ;)
Ostatnimi czasy potęguje się moja chęć poznania rozrywkowej strony Bytomia. Katowice stały się oklepane, przyszedł czas na "nasz podwórko"
Interesuje mnie cały przekrój miasta, od kawiarni, po przez pub-y, kluby/dyskoteki, gdzie można napić się nietuzinkowego piwa, gdzie barman oczaruje mnie i znajomych konkretnymi cocktailami, a gdzie będę mógł wyjść potańczyć z dziewczyną.
Krótko mówiąc, co polecacie, czego unikać, a co tak właściwie najlepiej powinni zamknąć.
Czekam na Wasze relacje, może powstanie z tego mini przewodnik po rozrywkowym Bytomiu :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szlakiem Bytomskich lokali 2015/11/08 22:04 #162627

Chcesz w jednym temacie zamieścić cały dział forum, który jest poświęcony właśnie tej stronie miasta, gdzie każdy lokal jest skrupulatnie komentowany?

Szlakiem Bytomskich lokali 2015/11/08 22:12 #162628

To jeden z najbardziej zaniedbanych działów pod względem wpisów, wiadomości mało aktualne a lokale w nich wymienione często już zamknięte.
Odpowiadając na Twoje pytanie, nie, nie chce zmienić działu w jeden temat, ale chce stworzyć jakiś w miare żywy odnośnik do rzeczywistości :)

Szlakiem Bytomskich lokali 2015/11/09 09:30 #162636

To działaj,masz pole do popisu.

Szlakiem Bytomskich lokali 2015/11/09 17:01 #162648

Gastronomia to ciężki kawałek chleba, szczególnie u nas więc zmiany następują bez przerwy.

Można w pierwszym poście zrobić wykaz działających lokali z opisem co to za lokal. Z technicznego punktu widzenia można ten post co jakiś czas edytować by dodawać/ usuwać lokale :>

Szlakiem Bytomskich lokali 2016/03/06 15:10 #164872

Fajne by to moglo byc ale widze ze chyba jedynie checi.

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone