Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kameralne Bistro-szyneczka 2017/12/28 18:12 #176171

Bistroszyneczka w Karbiu fantastyczny nastrój ceny bardzo przystępne, jedzenie wysmienite i nietuzinkowe. Fajna baza wypadowa na niewielkie imprezki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kameralne Bistro-szyneczka 2017/12/28 18:51 #176175

Po takiej żałosnej reklamie na pewno nikt do was nie zawita.

Kameralne Bistro-szyneczka 2017/12/28 19:00 #176176

Życzę Pani z całego serca więcej serdeczności i serca dla i wobec ludzi, Bistro-szyneczka jest na tyle uczęszczaną restauracją że sama w sobie jest reklamą poprzez swoją działalność. Dla Pani wszystkiego najlepszego wielka szkoda dla społeczeństwa bytów niezrównoważonych emocjonalnie.

Kameralne Bistro-szyneczka 2017/12/28 19:44 #176178

Daruj sobie, to nie jest forum reklamowe. Chcesz reklamę, to sobie ją opłać. Naucz się pisać zrozumiale. Niezłą kryptoreklamę robisz. Syf , kiła i mogiła.

Kameralne Bistro-szyneczka 2017/12/28 19:53 #176180

Miło mi znów z niezwykłą Panią konwersować, bardzo przepraszam że nie wzięłam na poprawkę niemożności zrozumienia Polskiego dialektu zatem następnym razem postaram się używać słowotoku mniej uposażonych osób.

Kameralne Bistro-szyneczka 2017/12/28 22:55 #176189

Ale czego nie rozumiesz? Przecież temat przez ciebie założony to nic innego jak reklama twojej knajpy.A ta powinna być opłacona a nie perfidnie wstawiona udając zwykły temat.

Kameralne Bistro-szyneczka 2017/12/29 07:51 #176191

Nie kumam skąd w Polakach tyle złości z powodu zwykłej informacji o bycie lokalu, ja tam pracuję wiem co serwuję gościom wiem jak inni gości traktują i z czystym sumieniem a nawet przyjemnością to oświadczam ot tyle, o co halo?

Kameralne Bistro-szyneczka 2017/12/29 08:04 #176192

Nie kumam skąd w Polakach tyle złości z powodu zwykłej informacji o bycie lokalu, ja tam pracuję wiem co serwuję gościom wiem jak inni gości traktują i z czystym sumieniem a nawet przyjemnością to oświadczam ot tyle, o co halo?

Dobre pytanie. Jak widać, niektórym bardzo zależy aby Bytom, zwłaszcza Karb stał się terenem do którego prawo ma tylko KW.

Zajrzałem wstecz. Normalne dyskusje o Nihonto. Li Long, Restauracji Litera , Prażalni Kawy, Herbaciarni na Rycerskiej ....

To chyba dobrze, że w Karbiu, dzielnicy wyjątkowo wyniszczonej coś się dzieje.
Powodzenia

Kameralne Bistro-szyneczka 2017/12/29 08:34 #176193

Zapraszam wszystkich poszukujących ciekawych lokali w karbiu działa wiele restauracji i klubów od skrzyżowania do kopalni, poprzez dwie duże restauracje Desperado wraz z hotelem każda świadczy inne usługi, kameralne dwuczęściowe Bistroszyneczka dla poszukujących tańszych usług i wymagających, pub Bunkier i restauracja w ciekawym zakątku Świedry. Zobaczcie ogólno dostępne opinie i sami zaopiniujcie.Pomimo degradacji górniczej w Karbiu w dalszym ciągu jest co szukać.

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone