Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

KONIEC IMPUTOWANIA NAM ZBRODNI ! KONIEC WMAWIANIA POKUTY ! 2018/02/05 08:12 #177129

  • Waldemar Bartosik
  • Waldemar Bartosik Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
KONIEC IMPUTOWANIA NAM ZBRODNI !
KONIEC WMAWIANIA POKUTY !Wiek XX zwany wiekiem śmierci, pochłonął miliony ofiar, z których Żydzi, stanowili zaledwie 2% zgładzonych populacji.
Ale to banki, więc i kapitał oraz posiadane przez nich media, pozwoliły im wykreować się na męczenników holocaustu (termin nota bene stworzony przez Marksa na określenie eliminacji narodów podrzędnych jak Baskowie, Szkoci, Serbowie, Słowianie), by pasożytniczo eksploatować przez lata i pokolenia tragedię, wcale nie mniejszą ani większą od tego, co było udziałem Polaków, Rosjan,Ormian, Cyganów, Ukraińców i innych nacji.
Gdybyśmy mieli więc odpowiedzieć na pytanie, o co chodzi w ostatnio wywołanej przez środowiska syjonistyczne w Polsce, Izraelu i świecie - zadymie wokół Polski - odpowiedź jest prosta :
Żydzi, chcąc mieć monopol na ukazywanie swojej wersji historii ostatniej wojny, całemu światu dyktują co wolno, a czego nie w tej złożonej materii, i kto palcem przez nich wskazany ma na obecnym etapie im płacić odszkodowania, odkąd Schroeder, obejmując urząd kanclerza im oznajmił, ze czas pokuty Niemców się skończył !
Ale rację mają też ci, którzy wskazują, że całe zamieszanie wokół ustawy o IPN ma swoje drugie dno.
Jest nią rzecz, z materialnego punktu widzenia, dużo istotniejsza – projekt nowej ustawy reprywatyzacyjnej, podług którego zwrot majątku ma wynosić maksymalnie 20 procent jego wartości.
Tajemnicą poliszynela jest, że podobna regulacja uderzałaby także w osoby pochodzenia żydowskiego.
I tu jest pies pogrzebany. Potomkowie tych, którzy nie zrobili nic dla ratowania swoich współbraci w czasie zagłady, dziś postanowili „zmiękczyć” nieco Polskę, stawiając ją pod międzynarodowym pręgierzem, rytualnie nadając łatkę antysemityzmu, obciążając przy tym winą za niepopełnione zbrodnie.
Jak słusznie zauważa Stanisław Michalkiewicz powołując się na Szewacha Weissa, sprawa dotyczy 65 miliardów $, i nie koniecznie dotyczy gotówki, lecz zwrotu nieruchomości.
Od siebie więc dodam środowiskom narodowym, błędnie się powołującym na ogrom zniszczeń wojennych i ich odbudowę z ruin wysiłkiem całego Narodu, że samo uznanie własności gruntów (bez odbudowanych obiektów kubaturowych) może stanowić podstawę do upodobnienia Polski do szwajcarskiego sera, w którym dziury, stanowiły by enklawy żydowskiej własności w rękach obcych instytucji żydowskich(vide Akt 447) na homogenicznej mapie Polski.
Czyli czegoś na kształt jednej z wersji Judeopolonii, lansowanej od roku 1914 i na konferencji wersalskiej przez syjonistyczne ruchy - in corpore wrogie restytucji Niepodległej Polski.
WASZE ULICE, NASZE KAMIENICE - chciało by się dopowiedzieć w ślad za aforyzmem międzywojnia.
Jak donosi SuperExpress : Dotarliśmy do stanowiska Światowej Organizacji ds Restytucji Mienia Żydowskiego w sprawie tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej! Co z niego wynika? Żydzi, którzy mieszkają poza Polską, domagają się poprawek do ustawy, która umożliwi skorzystanie z odszkodowań.
Miałoby to dotyczyć także lasów, pól i fabryk, a kwota roszczeń zbliża się do BILIONA złotych.
Jak relacjonuje Kaczyński, w trakcie rozmowy Morawieckiego z prowokatorem Netanjahu ,ten obłąkany syjonista, na czele zbrodniczej wobec Polski organizacji, " ani razu nie wspomniał o Niemcach w kontekście holokaustu, tylko o nazistach, beznarodowych nazistach. "
Jestem wdzięczny Gabrielowi za to że stanął w prawdzie, i zburzył żydowski mit o Polakach jako sprawcach holocaustu i polskich obozach koncentracyjnych.
LECZ CÓŻ ZNACZĄ SŁOWA WOBEC PAZERNYCH, CHCIWYCH PASOŻYTOWANIA ŻYDÓW I STAWKI ROSZCZEŃ IDACEJ W MILIARDY, A NAWET BILIONY ?
Będzie jak w owym przysłowiu : KTO CHCE PSA UDERZYĆ, KIJA ZAWSZE ZNAJDZIE.....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone