Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

JA, MĘCZENNIK.... 2018/02/21 17:48 #177510

  • Waldemar Bartosik
  • Waldemar Bartosik Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
JA, MĘCZENNIK.....


FB wystosował do mnie epistołę :


" Wygląda na to, że opublikowane przez Ciebie treści nie są zgodne z naszymi Standardami społeczności. Posty atakujące ludzi ze względu na rasę, pochodzenie etniczne, narodowość, wyznanie, orientację seksualną, płeć lub niepełnosprawność są usuwane. "


OCENCIE ZATEM SAMI :

Waldemar Bartosik
NIJAKIEMU NETANJAHU DO PODUSZKI : ŻYDZI JAKO ZDRAJCY, MORDERCY I SZMALCOWNICY !


Szef zbrojnej organizacji rozbójniczej brylującej w kraju położonym w Palestynie, nijaki Binjamin Netanjahu, przypuścił kolejną bezpardonową ofensywę wobec Polski, po pojednawczym wystąpieniu Morawieckiego w Monachium. Dał przez to do zrozumienia, że dla ludzi jego formatu : syjonistów (jak niegdyś nazistów - jak to się zgrabnie rymuje), dla Polski nie ma żadnej alternatywy, poza BEZWARUNKOWĄ I CAŁKOWITĄ KAPITULACJĄ. Żadne argumenty, żadne świadectwa nawet Żydów pokroju Finkelsteina, Arendt, żydowskich archiwistów getta i poetów (Icchak Kacenelson), żadne archiwalne zdjęcia i filmy, czy choćby oświadczenia luminarzy niemieckich pokroju Gabriela, nie są w stanie wzruszyć JEGO PRAWDY I WIARY o Polakach, jako narodzie zbrodniarzy.


Zanim więc zamilknę, bo Z ZOOLOGICZNYM WROGIEM nie sposób prowadzić otwartej i szczerej debaty - polecam mu do poduszki oparty o archiwa tekst, jeśli jeszcze potrafi czytać, jeśli nienawiść do mnie i mojego Narodu jeszcze do reszty go nie zaślepiła..... marucha.wordpress.com/2018/02/19/zagiew-...ercy-i-szmalcownicy/"


Czy ja atakuję "rasę, pochodzenie, narodowość, wyznanie, seks, czy niepełnosprawność" , CZY PRZYTACZAM FAKTY pochodzące od samych Żydów ???


Czy doczekam się nowej wersji Horst Wessel Lied : www.bing.com/videos/search?q=horst+wesse...5E01410&&FORM=VRDGAR


Something pojebałoś ???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

JA, MĘCZENNIK.... 2018/02/24 12:41 #177556

Nie, Panie Waldku.
Nothing nikomu sje nie pojebalos.

To Panu chyba się ustrój nie podoba !

To, co Pana tak męczy to jedynie kwintesencja, coś w rodzaju powrotu do korzeni definicji efektownego terminu "demokracja" rozumianego i wykorzystywanego na sposób lewackich populistycznych wyzwolicieli uciemiężonych narodów typu Leszek Balcerowicz, Ryszard Petru czy Róża Maria Gräfin von Thun und Hohenstein itp.

O demokracji guru obrońców tejże, pisał tak "W demokracji nie rządzi większość, tylko doskonale zorganizowane grupy interesów. "
za Milton Friedman, pl.wikiquote.org/wiki/Demokracja
życiorys M.F. pl.wikipedia.org/wiki/Milton_Friedman

Aktualnie w PE trwają intensywne prace aby tak rozumiany termin "demokracja" , powoli acz zdecydowanie, zastępować terminem "praworządność".

PS
Do dzisiaj nie mija osłupienie moje,
że to, kurde, się nazywa ustrojem !

Osłupienie moje - Jan Pietrzak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

JA, MĘCZENNIK.... 2018/02/24 20:44 #177562

A kto jest właścicielem FB? Siara i wszystko jasne....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone