Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1
 • 2

TEMAT:

Seriale w necie bez ściągania 2009/10/29 17:30 #32121

Jakiś czas temu na Wykop wrzucono linka do strony z kilkudziesięcioma serialami, które można oglądać bezpośrednio na witrynie. Polecam - iitv.info

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2009/10/29 20:40 #32125

 • Tobbi
 • Tobbi Avatar
 • Gość
 • Gość
Po godzinie korzystania z serwisu pojawia sie info, że twój limit na dzień dzisiejszy został przekroczony. Podana zostaje także ilośc minut jaka musisz odczekać, aby powrócić do oglądania, lub link do płatnej oferty ( chyba z 6 różnych opcji ).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/03/18 17:54 #39892

 • JohnLock
 • JohnLock Avatar
 • Gość
 • Gość
cinema4u.pl/

tu masz stronke bez limitów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/03/19 08:23 #39912

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/03/19 12:15 #39924

 • JohnLock
 • JohnLock Avatar
 • Gość
 • Gość

www.seans24.pl


Przeciez na seans24 sa limity po 72 minutach,ten drugi link nie wiem a na tym co ja dalem masz do wyboru odtwarzacz z limitem i bez,haczyk jest w tym ze w odtwarzaczach bez limitu nie mozna przewijac filmu tylko trzeba ogladac od poczatku..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/03/24 12:39 #40254

Przeciez na seans24 sa limity po 72 minutach.....

Nawet nie na samym seans24 ale u firmy hostującej filmy, seans tylko linkuje, podobnie jak wiele innych stron. Jak się ma internet przez modem (neostrada, net24 itp) to wystarczy po 70 minutach zmienić IP, są do tego gotowe rozwiązania. Do seriali wystarczy nawet te 70 minut.

Przed skorzystaniem z takich serwisów warto się jednak zastanowić, obejrzenie niektórych filmów w kiepskiej jakości (np Avatar bez 3D) to strata dużej przyjemności z oglądania, nie zawsze warto połaszczyć się na te kilka złotych.

Przed skorzystaniem z cinema4u przeczytaj regulamin:

Regulamin

I. Postanowienia ogólne

1. Poniższy regulamin (zwany dalej "Regulamin"), określa zasady korzystania z serwisu www.cinema4u.pl (zwany dalej jako "serwis") przez użytkowników (zwanych dalej: "użytkownicy").

2. Właścicielem serwisu jest : cinema4you.pl

3. Serwis służy do indeksowania linków powszechnie dostępnych w internecie. Żadne pliki chronione prawem autorskim nie znajdują się na serwerach właściciela.

4. Właściciel serwisu zastrzega, że akceptując poniższy regulamin, użytkownicy mają świadomość że oglądanie oraz pobieranie plików w ramach korzystania z serwisu, mogą w konkretnym przypadku stanowić przedmiot praw wyłącznych osób trzecich, w szczególności praw autorskich, praw ochronnych na znak towarowy, praw z rejestracji wzroku przemysłowego i prawa do wizerunku.

5. Korzystanie z serwisu jest odpłatne.

II. Rejestracja użytkowników w serwisie

1. Dostęp do serwisu, jest możliwy tylko i wyłącznie po zarejestrowaniu się użytkownikam oraz zapłaceniu jednorazowej opłaty aktywacyjnej.

2. Opłata aktywacyjna w ramach promocji wynosi 50 groszy brutto za pośrednictwem płatności PayPal na konto stirith@gmail.com , w treści wpisując "Opłata aktywacyjna", lub SMS o treści KOD.CINEMA pod numer 92555, koszt wysłania jednego sms : 25 zł netto (30.50 zł z VAT). Usługa jest dostępna w sieciach: Orange, Era, Plus, Play, Cyfrowy Polsat, Sferia, płatności obsługuje AVANTIS S.A. Reklamacje proszę składać na adres: admin@cinema4u.pl . Usługa ma zabezpieczenia Abtyfraudowe (w ciagu 1 dnia, z tego samego numeru telefonu można wysłać max 4 SMSy za 25 zł netto)

Serwis sprzedaje treści do których nie ma praw, wysyłając przelew lub SMS podajesz na siebie dokładny namiar w razie jakiegoś postępowania sądowego. Owszem można płacić paserowi i liczyć na to że nigdy nie będzie problemu.
Może się wydawać że nie ma różnicy ale jednak prawo inaczej traktuje udostępnianie i ściąganie za darmo a inaczej jeśli w grę wchodzą "cele zarobkowe".

Jest www.iplex.pl gdzie można oglądać za reklamy, tak jak w normalnej TV.

Do tego są już strony gdzie można oglądać filmy tanio i legalnie jak
ipla.tv , vod.onet.pl , tvp.pl/filmoteka Poco płacić naciągaczom ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/03/24 12:54 #40257

Szkoda czasu :lol2:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/03/24 16:03 #40272

 • JohnLock
 • JohnLock Avatar
 • Gość
 • Gość
Ja jeszcze nie wyslalem zadnego smsa zeby miec dostep do cinema4you poniewaz jesli ogladam film to na darmowym odtwarzaczu,lepiej miec dc+ choc jesli sie uprzec to tez jest nielegal bo udostepnia sie najmniej 5 giga filmów na starcie..
na cinema4you pisze duzymi literami:

UDOSTĘPNILIŚMY WAM OGLĄDANIE FILMÓW BEZ LIMITU Z 2 ĹšRÓDEŁ


ABY OGLĄDAĆ BEZ LIMITÓW, NALEŻY KLIKNĄĆ NA LINK "Oglądaj bez limitu" PO PRZEJŚCIU DO STRONY Z FILMEM !
JEŻELI OGLĄDANIE BEZ LIMITU NIE DZIAŁA NALEŻY KLIKNĄĆ NA "Odtwarzacz z Limitem" PO PRZEJŚCIU DO STRONY Z FILMEM


oraz:

Do wyboru są 3 odtwarzacze: z limitem i 2 bez limitu, proszę sobie przełączać gdyby coś nie działało

Uwaga: w odtwarzaczach bez limitu nie można przesuwać filmu do przodu, trzeba oglądać od początku !

UWAGA ! - CZAS ŁADOWANIA SIE FILMU W ODTWARZACZU BEZ LIMITU MOŻE DOCHODZIĆ NAWET DO 5 MINUT, DLATEGO TEŻ PROSZĘ WŁĄCZYĆ ODTWARZACZ KLIKNĄĆ "PLAY" I CIERPLIWIE CZEKAĆ !

Odtwarzacz z Limitem

Odtwarzacz bez limitu ! (Długo się ładuje)

Odtwarzacz bez limitu ! (Szybszy)

Odtwarzacz bez limitu ! 2


Ja osobiscie nie mam zamiaru wysylac esa za 25 zl a ogladam za darmo :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/05/03 00:31 #43392

 • byTOMEK
 • byTOMEK Avatar
 • Gość
 • Gość

Do tego są już strony gdzie można oglądać filmy tanio i legalnie jak
ipla.tv , vod.onet.pl , tvp.pl/filmoteka Poco płacić naciągaczom ?

Ja ostatnio na vod.onet.pl oglądam nowy serial TVNu "Usta Usta". Często zapominam włączyć telewizor w sobotę lub nie mam na to czasu. Dzięki temu serwisowi mogę sobie oglądać odcinki kiedy chcę i nie jestem uzależniony od sztywnej ramówki. To jest przyszłość telewizji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/05/18 13:54 #44194

 • sztabantypiracki
 • sztabantypiracki Avatar
 • Gość
 • Gość
Sztab Antypiracki informuje, że ściąganie muzyki i filmów podlega odpowiedzialności cywilnej, jeśli nastąpiło bezprawnie. W takim wypadku uprawniony (twórca, producent i artysta wykonawca) może, między innymi, domagać się zapłaty potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia (opłaty licencyjnej) – jeśli naruszenie ma charakter zawiniony – lub podwójnej wysokości, jeśli jest niezawinione a także wydania uzyskanych korzyści.

Podstawa prawna: art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Przy okazji pobrania muzyki i filmów może dojść do ich rozpowszechniania – tak jest w wypadku wielu sieci typu P2P, a rozpowszechnianie bez zgody uprawnionego jest już przestępstwem, o którym mowa w art. 116 ustawy o prawie autorskim, zagrożonym karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2 a nawet 3 lat, jeśli sprawca działał w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub 5 lat, jeśli sprawca z przestępstwa uczynił sobie stałe źródło dochodu lub działalność przestępną lub ją organizuje lub kieruje.

Podstawa prawna: art. 116, ust. 1-3 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/05/18 15:37 #44200

Sztab Antypiracki informuje, że ściąganie muzyki i filmów podlega odpowiedzialności cywilnej, jeśli nastąpiło bezprawnie.

Witamy spamerów. Nie popieram nielegalnych działań ale wasze działania są na tyle upierdliwe że wszyscy was mają dość. Proponuję żeby sztab zajął się zwracaniem ludziom kosztów czasu który stracili na oglądanie waszych durnych reklamówek antypirackich umieszczanych na oryginalnych płytach DVD.

Co do bezprawności to przywołujecie ustawę tak jak wam wygodnie dla waszej propagandy. A nie zapominajmy że można rozpowszechniać bez zgody uprawnionego jeśli pozwala na to prawo. Prawo pozwala na tzw. dozwolony użytek, tak znienawidzony przez wasze organizacje. Można np. rozpowszechniać utwory wśród znajomych i w celach edukacyjnych.

Oddział 3: Dozwolony użytek chronionych utworów

Art. 23.
1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Przepis ten nie upoważnia do budowania według cudzego utworu architektonicznego i architektoniczno-urbanistycznego oraz do korzystania z elektronicznych baz danych spełniających cechy utworu, chyba że dotyczy to własnego użytku naukowego niezwiązanego z celem zarobkowym.
2. Zakres własnego użytku osobistego obejmuje korzystanie z pojedynczych egzemplarzy utworów przez krąg osób pozostających w związku osobistym, w szczególności pokrewieństwa, powinowactwa lub stosunku towarzyskiego.

Art. 231.
Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego, a stanowiące integralną i podstawową część procesu technologicznego oraz mające na celu wyłącznie umożliwienie:
1) przekazu utworu w systemie teleinformatycznym pomiędzy osobami trzecimi przez pośrednika lub
2) zgodnego z prawem korzystania z utworu.

Przy okazji pobrania muzyki i filmów może dojść do ich rozpowszechniania – tak jest w wypadku wielu sieci typu P2P, a rozpowszechnianie bez zgody uprawnionego jest już przestępstwem, o którym mowa w art. 116 ustawy o prawie autorskim

Dlatego niedoświadczonym użytkownikom internetu zaleca się sieci które nie pozwalają na przypadkowe rozpowszechnienie(rapidshare, torrent). Ja w razie potrzeby używam Shareaza (oryginalnej, nie podróbki) ale do legalnych celów.

Warto wspomnieć o nieetycznych zachowaniach organizacji zrzeszających twórców takich jak:
- zatrudnianie firm-najemników działających na ich zlecenie takich jak np. Discordia LTD
- niejawne wpływy na ustawodawców, można by to nazwać spiskami - ACTA
- naruszanie zasady niezależności sądów - link

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/05/18 15:52 #44202

 • endi_1980
 • endi_1980 Avatar
 • Gość
 • Gość
Od zawsze tak było, że ściągać można do woli z netu jedynie rozpowszechnianie jest karalne. Nikt nikogo nie zamknął za pobranie mp3 z neta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/05/19 16:52 #44256

 • sztabantypiracki
 • sztabantypiracki Avatar
 • Gość
 • Gość
Sztab-antypiracki.pl udostępnia dodatkowe informacje na temat oprogramowania: Uzyskanie programu komputerowego (gry komputerowej) bez licencji (bez zgody podmiotu uprawnionego) – np. jego ściągnięcie lub instalacja w komputerze – w celu osiągnięcia korzyści majątkowej podlega odpowiedzialności karnej w postaci kary pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Sprawca musi się także liczyć z obowiązkiem naprawienia szkody.

Podstawa prawna: art. 278 § 2 Kodeksu karnego.

Ponadto czyn taki podlega odpowiedzialności cywilnej przewidzianej w art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskimi i prawach pokrewnych, w tym obowiązku zapłaty potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia (opłaty licencyjnej) – jeśli naruszenie ma charakter zawiniony – lub podwójnej wysokości, jeśli jest niezawinione a także wydania uzyskanych korzyści

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/05/19 18:04 #44259

 • endi_1980
 • endi_1980 Avatar
 • Gość
 • Gość
W takim razie sztab antypiracki powinien zamknąć 99 % proc Polaków mających komputery. Jednocześnie sztab powinien pokryć koszty utrzymania osadzenia każdego Polaka w wysokości ok 179 zł/os/doba lub pomyśleć o tańszym kwaterunku np w hotelu Gołębiewski w Wiśle :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Seriale w necie bez ściągania 2010/06/13 23:10 #45666

 • mimemime
 • mimemime Avatar
 • Gość
 • Gość
Teraz sporo powstało tego typu portali, zazwyczaj jednak oferują w swojej ofercie seriale full hd za jakieś tam pieniądze czy abonament.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Strona:
 • 1
 • 2
Moderatorzy: Ghost
Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone